Завантаження...

train_s

Потяг Київ - Чернігів

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Київ - Чернігів

Дорога з Києва до Чернігова становить трохи більше ніж 141 км. Для того, щоб подолати цю відстань, найкраще використати поїзд. Цей вид транспорту дозволить вам зручно розташуватися та добре відпочити у дорозі. Таким чином, ви навіть і не помітите, як пройдуть кілька годин у поїздці та зможете з комфортом приїхати у потрібне місто.

Щоб купити залізничні квитки Київ - Чернігів за допомогою сервісу SkyBooking, потрібно всього кілька хвилин. У нас можна в будь-який час дізнатися ціну на проїзні документи, розклад поїздів за маршрутом, що цікавить, у певний день, а також інші деталі, необхідні пасажиру. На сайті skybooking.ua представлені всі доступні рейси за цим маршрутом. Вся інформація регулярно оновлюється з офіційного сайту Укрзалізниці, тому користувачі можуть бути впевненими в графіку, який показує система сервісу. 

Зі столиці до Чернігова курсує кілька поїздів, що слід враховувати під час організації поїздки. Найкраще заздалегідь почати шукати проїзні документи, щоб мати великий вибір. Таким чином, ви зможете розміститися на верхній або нижній полиці з урахуванням своїх уподобань.

;

Залізничні квитки Київ - Чернігів

Сервіс SkyBooking створений для того, щоб ви могли швидко знайти залізничний квиток і в кілька кліків оплатити його. Сучасні технології дають безліч можливостей, у тому числі економію часу. Тому варто скористатися цим шансом та замовити квиток на поїзд на нашому сайті. У вас це займе небагато часу і ви зможете більше часу приділити збору валіз. Не забувайте, що є кілька видів електронних квитків:

  • з QR-кодом (можна одразу завантажити в телефон);
  • з номером замовлення (у цьому випадку номер замовлення потрібно обміняти в касі приблизно за півгодини до відправлення поїзда. Найчастіше на вокзалі є окрема каса, де це можна зробити без черги).

Важливо врахувати, що не на всі поїзди надана посадка онлайн квитком. Тому за потреби варто заздалегідь роздрукувати документ.

Скільки коштує квиток на потяг Київ - Чернігів

Вартість проїзду в поїзді легко змінюється, адже на неї впливають такі фактори, як день тижня, свята, клас вагону, вид поїзда та інше. Всі ці параметри ви вибираєте під час пошуку потрібного рейсу та вибору вільних місць. Система показує вам усі доступні поїзди на задану дату, проте, якщо у вас є можливість, можете переглянути варіанти і в інші дні. Наприклад, ціна залізничного квитка на той самий поїзд у середу і в суботу буде відрізнятися. Крім того, при оформленні замовлення можна вибрати додаткові послуги та пільги, що також вплине на ціну. Остаточна вартість з'явиться унизу сторінки після уточнення всіх деталей.

Як купити квитки Київ - Чернігів

Замовлення залізничних квитків онлайн дійсно економить час, тому цей спосіб все більше користується популярністю. Тим більше, що на нашому сайті ви можете вибрати зручний формат оплати не лише через банкінг, але й через Google Pay та навіть мобільними грошима.

Після підтвердження транзакції електронний квиток буде надіслано на вказаний email. При отриманні електронного квитка уважно ознайомтеся з інформацією на ньому. За наявності QR-коду просто скачайте проїзний на смартфон, щоб показати провіднику під час посадки в поїзд. Якщо ні, то доведеться звернутися до каси та роздрукувати її на офіційному бланку Укрзалізниці. Про це на квитку також буде відповідна позначка.

Де купити квиток на потяг

Придбати залізничний квиток можна в касі на вокзалі та на нашому сайті онлайн. Усього кілька способів, і кожен із них має свої нюанси.

Придбати квиток на потяг онлайн

Покупка квитка на поїзд онлайн вимагає мінімум часу та зусиль. Ви зможете оформити замовлення без відриву від своїх справ. До того ж, є й інші переваги замовлення проїзного документа на нашому сайті:

  • не потрібно стояти у черзі, що суттєво економить час;
  • ціна досить гнучка, вона легко відстежується та дозволяє вибрати оптимальний варіант;
  • вибір додаткових послуг або відмова можна зробити в кілька кліків.

До того ж, знайти й оплатити квиток на поїзд Київ - Миколаїв або в будь-якому іншому напрямку можна де завгодно - в офісі, в дорожньому заторі, дорогою до магазину.

Купити квиток на потяг в касі

Також можна приїхати до каси. Але ця опція має низку недоліків. Серед них користувачі виділяють такі:

  • немає можливості обміркувати альтернативні маршрути;
  • найчастіше найзручніші місця вже зайняті;
  • постійна черга до каси;
  • високий ризик залишитись без квитка на бажаний рейс.

Тому купівля залізничного квитка в касі все більше поступається онлайн замовлення проїзного документа.

Розклад руху потягів Київ - Чернігів

Графік руху поїздів дозволяє пасажирам вирушати у час доби. При виборі квитка зверніть увагу на відстань маршруту Київ - Чернігів та час у дорозі для приємного пересування. У цьому випадку ви встигнете вчасно прибути до пункту призначення, зустрітися з друзями чи родичами. Також своєчасність дуже важлива для бізнесменів та просто ділових людей, які цінують свій час. Краще заздалегідь вивчити розклад поїздів у потрібному напрямку для своєчасного прибуття.

Вся інформація регулярно оновлюється та відповідає базі даних Укрзалізниці. На нашому сайті ви завжди знайдете не тільки графік руху, але й зможете перевірити наявність квитків на всі поїзди.

Гарної подорожі