Завантаження...

train_s

Потяг Дніпро - Житомир

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Дніпро - Житомир

На поїзд завжди високий попит, що пояснюється можливістю відпочити в дорозі. Сучасні вагони обладнані м'якими полицями та зручним столиком, на якому можна перекусити. Щоб поїздка з Дніпра до Житомира залишила приємні враження, варто заздалегідь вибрати рейс і оплатити квиток на поїзд. Зверніть увагу, що є вагони з різним рівнем комфорту і, відповідно, за різною ціною, тож ви зможете обрати найбільш оптимальний варіант. Що б ви не вирішили, сюди варто приїхати, щоб на власні очі побачити місцеві пам'ятки та познайомитися з історією цього міста. 

Архітектурна спадщина Житомира вражає своєю різноманітністю. Місто прикрашають старовинні церкви, монастирі та пам'ятники, які відображають різні епохи та стилі. Однією з найвідоміших визначних пам'яток є Червона церква - собор Святого Михайла, вражаючий приклад української бароко-галіціанської архітектури. Інші значущі місця включають в себе Успенський собор, Свято-Анастасіївський жіночий монастир і безліч старовинних садиб і будинків, що зберегли свою велич. 

Житомир також відомий своїми природними красотами. Поруч із містом протікає річка Тетерів, оточена мальовничими краєвидами та лісами. Це створює чудові можливості для активного відпочинку, піших прогулянок і пікніків на свіжому повітрі, тому сюди часто приїжджають всією сім'єю, відпочити від міської метушні. 

SkyBooking - це зручний сервіс, який допоможе знайти потрібний рейс і купити залізничний квиток на поїзд Дніпро - Житомир. Вся інформація на нашому сайті відповідає даним офіційного сайту Укрзалізниці. Ви можете бути впевнені в її достовірності та завжди звірятися з розкладом поїздів за маршрутом, що цікавить.

;

Залізничні квитки Дніпро - Житомир

Як правило, Укрзалізниця відкриває продаж залізничних квитків на поїзд за 20-30 днів до відправлення. Завжди краще купувати їх заздалегідь, тоді у вас буде більший вибір. До того ж, за допомогою нашого сервісу пошук і оплата проїзного документа займе всього кілька хвилин. При цьому ви отримуєте електронний квиток, який можна буде завантажити на телефон. Однак зверніть увагу, що деякі потрібно буде роздрукувати:

  1. Якщо на документі буде номер замовлення, потрібно звернутися до каси на вокзалі, щоб його роздрукувати. На такому бланку має бути зазначено, що він не дає право на проїзд в електронному вигляді.
  2. Якщо є QR-код, значить такий проїзний документ є повноцінним аналогом паперового. Ви можете роздрукувати його на звичайному принтері або просто пред'явити з екрана смартфона. 

Електронний квиток надійде на ваш email протягом кількох хвилин після проведення транзакції. У ньому міститиметься вся необхідна інформація про маршрут і пасажира - маршрут, прізвище та ім'я людини й обране нею місце у вагоні. 

Скільки коштує квиток на поїзд Дніпро - Житомир

Вартість залізничного квитка залежить від кількох факторів. Головним чином на ціну впливає тип поїзда і клас вагона. Наприклад, місце в Інтерсіті обійдеться вам дорожче, ніж проїзний документ у плацкартний вагон. Також набагато вищою є вартість полиці в купе або у вагоні Люкс. Перш ніж вибрати й оплатити залізничний квиток на поїзд, врахуйте, що ціна залежить і від дня тижня, а також сезону. Якщо ви хочете вибрати бюджетний рейс, тоді краще розглядати пропозиції в різні дні. 

Як купити залізничні квитки Дніпро - Житомир

Найпростіший спосіб отримати місце у вагоні - це купити залізничний квиток онлайн. Зробити це легко за допомогою нашого сервісу, оскільки ви витратите на пошуки й оплату мінімум часу. При цьому якщо ви не знайдете відповідного рейсу, зможете в спокійній обстановці продумати альтернативні варіанти. Щоб купити квиток, виконайте такі дії:

  1. Перевірте наявність квитків на поїзд у потрібному напрямку на обрану дату. Для цього заповніть пошукові поля, вказавши міста прибуття і відправлення (Дніпро - Житомир) разом із датою.
  2. Коли результати пошуку з'являться на екрані, виберіть відповідний варіант. За необхідності встановіть допоміжні фільтри пошуку. Виберіть тип вагона і місце.
  3. Після того, як вибір буде зроблено, переходьте до заповнення інформації про пасажира. Будьте уважні, важливо правильно внести дані, щоб вони відповідали документу, що підтверджує особу.
  4. Після цього оплатіть залізничний квиток через банкінг.

За бажання ви можете онлайн купити зворотний залізничний квиток. Для цього потрібно поставити відповідну позначку під час пошуку рейсів. Уважно перевірте всю зазначену в анкеті інформацію, перш ніж проводити оплату. 

Де купити квиток на поїзд

Як і раніше, залізничний квиток на поїзд Дніпро - Ужгород або Житомир можна придбати в касах Укрзалізниці. Однак є і більш швидкий спосіб - купити його онлайн на нашому сайті. 

Купити квиток на поїзд онлайн

Якщо ви вирішили купити залізничні квитки онлайн, досить швидко переконаєтеся в правильності цього рішення. Це дуже зручно для тих, кому доводиться часто планувати поїздки. Можна одразу проаналізувати всі доступні рейси, побачити розклад поїздів, дізнатися про наявність квитків та іншу інформацію. Усі дані є актуальними, адже вони щодня оновлюються з офіційного сайту Укрзалізниці. Електронний квиток після оплати залишається в особистому кабінеті на нашому сайті та на особистій пошті, що значно спрощує його використання. 

Купити квиток на автобус у касі

Купівля проїзних документів у касі - досить трудомісткий процес. Дорога до вокзалу і черги можуть зайняти кілька годин. Наявність квитків на поїзд ви не дізнаєтеся завчасно, тому зусилля і зовсім можуть виявитися марними. Рішення потрібно ухвалювати швидко, адже інші люди в черзі будуть також поспішати. Тому краще скористатися послугами онлайн - сервісу, який доступний у будь-який час доби.

Розклад поїздів Дніпро - Житомир

Перш ніж планувати поїздку, потрібно ознайомитися з розкладом поїздів у потрібному напрямку. Наприклад, деякі з них ходять тільки по парних або непарних числах. Також часто змінюється час відправлення, що може призвести до деяких ускладнень під час організації подорожі. Щоб побачити всі актуальні варіанти або подивитися складні маршрути з пересадками, просто заповніть усі поля в пошуковику на нашому сайті.