Завантаження...

train_s

Потяг Дніпро - Кропивницький

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Дніпро - Кропивницький

Поїздка Дніпро – Кропивницький займає трохи більше 5 годин. Подбайте, щоб цей час ви провели з користю для себе, попиваючи чай з улюбленою шоколадкою та насолоджуючись видами з вікна, які періодично змінюються під стукіт коліс. Подорожувати поїздом – особлива романтика, вокзал, перон і навіть чай у спеціальних стаканчиках наповнений особливою атмосферою.

Повідомлення між станціями Дніпро та Кропивницький забезпечують потяги Укрзалізниці з вагонами різного рівня комфорту. Цим напрямком курсують 3 поїзди в обідній та вечірній час. Купити залізничні квитки на поїзд Дніпро - Кропивницький можна за допомогою сервісу SkyBooking всього за кілька хвилин. Тут ви можете в будь-який момент подивитись розклад поїздів і купити залізничні квитки.

За допомогою онлайн сервісу ви можете спланувати маршрут, забронювати місця в поїзді або просто глянути розклад. На нашому сайті інформація регулярно оновлюється та узгоджується із системою Укрзалізниці.

;

Залізничні квитки Дніпро - Кропивницький

Для посадки на поїзд ви можете надати QR-код на смартфоні, роздрукований квиток або звичайний придбаний в залізничній касі. Провідник відсканує документи портативним терміналом та звірить зі своєю базою даних. Не забудьте взяти із собою документ, що засвідчує особу.

Електронний квиток надходить на вашу пошту після оплати. Уважно ознайомтеся із зазначеною на ньому інформацією. На деяких квитках вказаний номер замовлення, який необхідно обмінювати в касі, не пізніше ніж за 30 хвилин до відправлення.

Скільки коштує квиток на поїзд Дніпро - Кропивницький

Дізнатися вартість квитків на поїзд Дніпро - Кропивницький можна заздалегідь, скориставшись пошуком на сайті skybooking.ua. Щоб дізнатися повну ціну, необхідно:

  • вказати станції відправлення та прибуття - Дніпро та Кропивницький;
  • вибрати дату відправлення. За потреби можна вказати дату повернення;
  • із актуальних пропозицій вибрати поїзд, вагон.

Далі система покаже інтерактивну схему вагона з розташуванням місць, де ви можете вибрати верхню або нижню полицю, бічну або недалеко від провідника. Після цього внизу сторінки ви побачите ціну на квиток. Вартість проїзного документа залежить від рівня комфорту вагонів, додаткових платних послуг та наявності пільг. Купити квиток на поїзд Дніпро – Кропивницький – просто, швидко та легко за допомогою сервісу SkyBooking.

Як купити залізничні квитки Дніпро - Кропивницький

Купити залізничний квиток на маршрут Дніпро - Кропивницький можна за кілька кліків, не виходячи з дому. На це у вас піде не більше 5 хвилин, тож вам не доведеться відриватися від своїх справ. Щоб за допомогою сервісу SkyBooking замовити залізничні квитки, необхідно виконати кілька кроків:

  • із запропонованого списку поїздів вибрати потрібний рейс;
  • далі вибирати вагон (люкс, купе або плацкарт), місце (верхня або нижня полиця), зазначаємо додаткові послуги - напої, постільний баль або багаж;
  • вказати ім'я та прізвище пасажира, уточнити тип квитка (повний, дитячий, студентський);
  • для підтвердження натиснути кнопку "Купити";
  • оплачуємо за допомогою будь-якої банківської картки.

Електронний квиток можна скачати на телефон, щоб пізніше показати провіднику. Також можна обміняти в касі або роздрукувати.

Де купити квиток на поїзд Дніпро - Кропивницький

Купити залізничний квиток на рейс Дніпро - Кропивницький можна в касі залізничного вокзалу або за допомогою сервера SkyBooking. Пошук та оплата проїзного онлайн займає кілька хвилин, головне мати доступ до Інтернету.

Купити квиток на поїзд онлайн

Придбати квиток на поїзд можна на сайті сервісу SkyBooking, на якому інформація регулярно оновлюється, є зручний пошук та простий інтерфейс. Ви легко можете планувати свої маршрути, бронювати місця та викуповувати навіть цілі купе, якщо в подорож вирушає велика компанія.

Е-квиток ви не втратите і не порвете. Будь-якої миті його можна буде завантажити з особистого кабінету на сайті або з email. Він завжди буде у вас під рукою.

Купити квиток на поїзд в касі

Старий та перевірений спосіб, але не зовсім зручний. Залізничні каси не у всіх містах, як і вокзали. Невеликі села та селища мають тільки зупинки, де поїзд зупиняється на кілька хвилин, про залізничні каси та мови немає. Також у касі потрібно вистояти велику чергу, і доки вона дійде до вас, не факт, що потрібні квитки залишаться.

Розклад руху поїздів Дніпро - Кропивницький

На сайті сервісу SkyBooking ви знайдете найактуальнішу та найсвіжішу інформацію про поїзди та вартість проїзду. Ви можете переглянути розклад поїздів, забронювати місця. Ви можете детально вивчити інформацію про пересування поїзда, достатньо натиснути мишкою на кнопку "Карта маршруту".

Якщо на обрану дату не знайшлося відповідного рейсу, система запропонує варіант відправлення до сусіднього населеного пункту або пересадка в сусідньому населеному пункті. Уважно дивіться на час відправлення та прибуття поїздів, плануючи надалі ваш маршрут. Гарної подорожі!