Завантаження...

train_s

Потяг Дніпро - Луцьк

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Дніпро - Луцьк

Місто Дніпро розташовується в центральній частині України. Для того, щоб дістатися звідси до Луцька автомобілем, доведеться провести в дорозі близько 11 годин. Цю відстань легше подолати потягом, що дає змогу відпочити в дорозі й навіть поспати. У такому разі не потрібно буде сидіти за кермом автомобіля тривалий час. На автобусних рейсах є тільки сидячі місця, що не всім підходить. Поїздки на поїзді - найкраще рішення абсолютно для всіх пасажирів, незалежно від того, куди вони прямують: на ділову зустріч, конференцію, у відрядження, подорож або ж у гості. 


Луцьк - старовинне місто на Волині, багате історичними та культурними пам'ятками. У центрі розташований знаменитий Замок Любарта, побудований у XIV столітті. Це одна з найзбереженіших середньовічних фортець України, оточена потужними стінами і вежами. На території замку розташований музей, де можна побачити експозиції, присвячені історії регіону.

Ще однією важливою пам'яткою Луцька є Будинок Косачів, де жила відома українська письменниця Леся Українка. Це місце приваблює туристів, які цікавляться літературною та культурною історією України.

У Луцьку також варто відвідати костел святих апостолів Петра і Павла, побудований у XVII столітті. Цей чудовий зразок барокової архітектури захоплює своїми витонченими лініями і багатим внутрішнім оздобленням.

Для того, щоб купити залізничний квиток Дніпро - Луцьк, вже не потрібно стояти в довгих чергах до каси, досить просто на сайті подивитися наявність квитків на поїзд і оплатити їх. Сервіс SkyBooking має у своєму розпорядженні зручний функціонал, що дає змогу швидко вибрати відповідне місце у вагоні, ознайомитися з часом поїздки, цінами, розкладом поїздів. Завдяки такій зручній системі ви зможете не тільки заощадити свій час, а й у комфортній для вас атмосфері вибрати підходящий варіант, без зайвого поспіху. 

;

Залізничні квитки Дніпро - Луцьк

Посадка на поїзд неможлива без надання залізничного квитка. Наприклад, якщо ви придбали звичайний проїзний документ, вам достатньо буде пред'явити його для перевірки номера вагона і посадкового місця. Якщо ж ви купували його онлайн, то тут система перевірки буде іншою. Ви повинні будете надати провіднику QR-код, який він має відсканувати. Таким чином, провідник вагона зможе перевірити наявність електронного квитка на поїзд, а також звірити особисті дані. Варто зазначити, що в будь-якому разі під час посадки на рейс, необхідно мати при собі паспорт. 

Скільки коштує квиток на поїзд Дніпро - Луцьк

На вартість проїзного документа впливає насамперед тип вагона. На офіційному сайті skybooking.ua можна ознайомитися з цінами на:

  • плацкарт. Оптимальний і найекономніший варіант;
  • купе. Більш комфортний варіант, де розміщується всього 4 людини і можна відпочити без будь-якого стороннього шуму;
  • люкс. Найдорожчий варіант, який призначений для двох пасажирів. Тут все обладнано для максимально зручної поїздки.

Інтерсіті за цим напрямком не ходить, що необхідно враховувати під час планування маршруту. Усі доступні залізничні рейси ви знайдете на нашому сайті. 

Як купити залізничні квитки Дніпро - Луцьк

Купити залізничні квитки Дніпро - Луцьк сьогодні можна онлайн всього лише за кілька хвилин. Для цього вам необхідно на нашому сайті виконати низку таких дій:

  1. У полі місто ввести назви - Дніпро і Луцьк.
  2. Вибрати відповідний рейс. Звертайте увагу на час, коли поїзд прибуває і відправляється.
  3. Далі відзначте відповідний вагон, після чого перед вами відкриється схема з розташуванням місць.
  4. Вам потрібно буде відзначити, те посадочне місце, яке краще підходить. 
  5. Перед вами з'явиться форма, в якій потрібно буде вказати своє ПІБ, додатковий багаж, чи необхідна вам постільна.
  6. Після можна обирати систему оплати Visa/MasterCard і оплатити залізничні квитки онлайн.

На вказаний email прийде електронний проїзний документ. Перевірте, чи є на ньому QR-код або його потрібно роздрукувати в касі. За таким принципом можна купити квиток на поїзд Дніпро - Рівне і на інші напрямки. 

Де купити квиток на потяг

Сьогодні купити залізничні квитки на поїзд можна в касі Укрзалізниці або зробити замовлення на сайті skybooking.ua. Давайте розглянемо кожний варіант.

Купити квиток на поїзд онлайн

Купити залізничні квитки Дніпро - Луцьк онлайн можна абсолютно в будь-який час. Для цього необхідно спочатку на нашому сайті ознайомитися з усією інформацією про рейси, яка щодня оновлюється з офіційного сайту Укрзалізниці. Далі можна сміливо вибирати залізничні квитки на будь-який поїзд (фірмовий, швидкий, експрес, Інтерсіті). Купити залізничний квиток можна всього за кілька хвилин. Крім того ви його точно не загубите і не порвете. 

Купити квитки на потяг у касі

Для того, щоб купити залізничний квиток у касі, необхідно вибрати час, щоб заздалегідь приїхати на вокзал. Однак у цьому випадку у вас не буде так багато вільного часу на обдумування рішення, якщо раптом не залишиться вільних місць на потрібний рейс. Крім того, часто доводиться очікувати в черзі до каси, навіть щоб просто поставити запитання. 

Розклад руху птягів Дніпро - Луцьк

Для того, щоб вчасно прибути в місто Луцьк, необхідно попередньо ознайомитися з розкладом поїздів. На сайті skybooking.ua ви знайдете тільки перевірену інформацію про відправлення і прибуття рейсів. Таким чином, ви можете прямо з дому дізнатися все що потрібно, перш ніж купити залізничні проїзні документи. Зверніть увагу, якщо ви не знайдете відповідний поїзд, можна відразу купити квиток на автобус Дніпро - Луцьк і швидко дістатися до місця призначення.