Завантаження...

train_s

Потяг Дніпро - Рівне

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Дніпро - Рівне

Планування поїздки з Дніпра до Рівного на поїзді починається з купівлі залізничних квитків. Які рейси курсують цим маршрутом? Скільки триває дорога? Через які населені пункти пролягає шлях? Відповісти на ці та багато інших питань, пов'язаних з поїздкою, допоможе онлайн сервіс Skybooking. Це система пошуку, бронювання та купівлі залізничних квитків по всіх напрямках в Україні. Шляхами курсують сучасні швидкісні потяги Інтерсіті та Хюндай, швидкі та пасажирські потяги далекого прямування з вагонами купе, плацкарт та люкс.

Сьогодні при організації поїздки з Дніпра до Рівного можна забути про стомлюючі черги у касах вокзалу. Все, що вам потрібно – це вихід в інтернет. Використовуючи форму пошуку сайту бронювання skybooking.ua, всього за кілька кліків ви зможете підібрати потрібний варіант та купити електронний квиток на поїзд.

;

Залізничні квитки Дніпро - Рівне

Згідно з інформацією офіційного сайту Укрзалізниці, електронний квиток є підставою для посадки на потяги внутрішнього прямування. Він має QR-код, тому не вимагає звернення до каси. Отриманий на електронну пошту е-квиток роздрукуйте або збережіть у телефоні. При посадці подайте його провіднику. Не забудьте про наявність посвідчення особи, для дітей – свідоцтва про народження.

Скільки коштує квиток на поїзд Дніпро - Рівне

По маршруту Дніпро - Рівне слідує пасажирський поїзд, що складається з вагонів люкс, купе та плацкарт. Ознайомитись з попередньою ціною на посадкові місця можна, як тільки система покаже потрібний вам рейс. Вказана вартість квитка не є остаточною. Поїздка в купе коштуватиме дорожче, але чи тільки категорія вагона впливає на ціну?

Після вибору місця необхідно вказати персональну інформацію, заповнивши відповідну форму. Ви побачите, що вказана ціна – це повний тариф, постільна білизна та два напої. Якщо пасажиром буде дитина, виберіть категорію "дитяча" з оплатою 75% повної вартості квитка. Від напоїв можна відмовитись або вибрати лише 1. Підсумкова сума буде видно при переході до оплати.

У разі поїздки з твариною, провезення великої кількості багажу (понад 36 кг) або апаратури, необхідно відзначити це у графі з додатковими послугами та ціна проїзду зміниться.

Як купити залізничні квитки Дніпро - Рівне

Купівля залізничних квитків через сервіс онлайн бронювання SkyBooking - це максимально швидка і проста операція. Для замовлення залізничних квитків:

  • відкрийте форму пошуку та вкажіть станції відправлення (Дніпро), прибуття (Рівне) та дату поїздки. Якщо необхідний квиток на дорогу назад, заповніть і другу дату;
  • оберіть посадкове місце;
  • заповніть запропоновану форму: прізвище та ім'я пасажира, якщо це дитина, то вкажіть дату її народження. Відзначте необхідність ліжка та кількість напоїв;
  • вкажіть номер телефону та адресу електронної пошти;
  • перейдіть до оплати. Вкажіть цей банківський картки (Visa або MasterCard) і підтвердіть платіж.

Після успішної оплати на вказаний email буде надіслано електронний квиток.

Де купити квиток на поїзд Дніпро - Рівне

Вирішити питання залізничних квитків для поїздки з Дніпра в Рівне можна декількома способами. Який із них краще – вирішувати вам.

Купити залізничні квитки онлайн

Зручна та зрозуміла навігація, проста система пошуку роблять користування сервісом бронювання максимально легким та комфортним. Замовлення залізничного квитка можна оформити у будь-який час у будь-якій обстановці – на роботі чи вдома, у дорозі чи в кафе. Якщо на вибрану дату місць не виявилося, ви можете швидко підібрати альтернативний маршрут. Якщо хтось із пасажирів здав квиток, ви можете оперативно скористатися та купити його. Для цього досить просто оновлювати дані по рейсу, що цікавить.

Якщо вам доводиться часто їздити в різні міста, замовлення залізничних квитків онлайн - оптимальне рішення.

Купити квитки в касі

Звичний для багатьох варіантів звернення до каси все частіше виявляється не найзручнішим рішенням. Необхідно виділити час на поїздку та чергу без гарантій купівлі квитка на поїзд. Оперативно підібрати альтернативний варіант не завжди вдається, та й пошук нового маршруту у напруженій обстановці навряд чи можна назвати комфортним.

Розклад руху поїздів Дніпро - Рівне

Ознайомитися з переліком залізничних рейсів, що курсують між містами Дніпро та Рівне, ви можете за допомогою сервісу SkyBooking. Надана інформація повністю відповідає даним офіційного сайту Укрзалізниці, тому ви можете не сумніватися у її достовірності. Пошук потрібного маршруту займе лише кілька хвилин.

Згідно з актуальним розкладом поїздів, дістатися з Дніпра до Рівного можна на рейсі №088П "Запоріжжя 1 - Ковель". Це нічний швидкий поїзд із відправленням увечері.

Приємної подорожі

Плануйте поїздки легко та невимушено разом із сервісом бронювання SkyBooking. Покупка квитків онлайн – це просто, швидко та зручно. Ми бажаємо вам щасливого шляху та лише позитивних емоцій!