Завантаження...

Додаток для відстеження графіка автобусів у Гісені

article

Тепер не треба чекати на зупинках: автобуси в Гіссені можна відстежити в застосунку

Тепер усі туристи та місцеві жителі зможуть дізнатися, коли приїде той чи інший автобус у місті Гіссен у Німеччині. Транспорт можна буде відстежити в спеціальному застосунку RMV-App, який уже є в маркетах на смартфонах.

Ви зможете дізнатися точний час прибуття автобуса та запланувати свій вихід із дому так, щоб більше не чекати на зупинці. У застосунку безпомилково буде вказано час, коли транспорт прибуде до зупинки. На цьому етапі така інновація працює лише в місті Гіссен, проте проект планують реалізувати по всій Німеччині.

Раніше надходило дуже багато скарг щодо відсутності чіткого розкладу руху автобуса, тому люди могли чекати на свій транспорт більше години. Але сьогодні все змінилося. Пасажири можуть використовувати платформу, щоб побачити, де зараз автобус, а також оцінити масштаб заторів або помітити зміну руху в результаті аварії. Також на платформі буде видно рівень заповненості транспортного засобу.

Тепер у Німеччині ще зручніше та легше пересуватися автобусом, знаючи його розклад. Ви легко можете скласти маршрут навіть із пересадками. Тим паче, що придбати квитки на автобус можна лише за кілька кліків у своєму смартоні. Сервіс SkyBooking дає можливість швидко оплачувати квитки та одразу використовувати їх. Просто введіть бажаний напрямок і програма сама підбере для вас оптимальний рейс. Багато туристів віддають перевагу саме покупці онлайн звичній купівлі через касу автовокзалу.

Читайте також: Як дістатися Буковелю: основні шляхи
Помилка у тексті? Виділіть її мишкою та затисніть Ctrl+Enter
Коментарів поки що немає
Додати свій коментар
Success

Дякую за Ваш коментар!
Коментар надіслано на модерацію!