Завантаження...

Республіка Нігер

Флаг Нигер

Прапор

Герб Нигер

Герб

calendar
Столиця: Ніамей
user
Територія: 1 267 000 км²
cup
Мова: французька
cup
Валюта: західноафриканський франк
cup
Населення: 24 484 587
cup
Телефонний код: +227
ISO Код країни: NE

Інфраструктура

ok round benefit 1
Літаки
ok round benefit 1
Поїзди
ok round benefit 1
Автобуси
ok round benefit 2
Екстренні служби
not ok round benefit 3
Посольство
ok round benefit 4
Допомога Юриста

Республіка Нігер

Про країну
Місцезнаходження
Структура населення
Віза
Рівень життя
Ціни
Кухня
Ціни на житло
Рівень безпеки
Заборони
Інфраструктура
Культура
Пам'ятки

Нігер – країна в західній частині Африки, яка не має виходу до моря. Це одна з найбідніших держав у світі, що знаходиться на останньому місці за рівнем розвитку. Більшість території держави – це пустеля Сахара, і навіть напівпустеля Сахель.
Основні галузі тут – землеробство. На території є корисні копалини, зокрема уран. За кількістю запасів уранових руд, Нігер знаходиться на дев'ятому місці серед показників у світі та на третьому місці з видобутку цього хімічного елемента.
Також у Нігері є виробництва пива, борошна, текстилю.
Свою назву країна одержала на честь річки Нігер, яка протікає через неї.
Республіка Нігер здобула повну незалежність у 1960 році. Для туристів вона є привабливою завдяки своїй екзотичній природі, звичаям і різноманітним пам'яткам, що збереглися. Тут ще збереглися стародавні наскельні малюнки, в національних парках мешкають дикі тварини, а унікальні споруди приваблюють своїм колоритом.
Придбати квиток до Республіки Нігер можна за допомогою нашого сайту. Прямого перельоту з України немає, летіти треба буде із пересадками. Також можна вигідно придбати авіатур Африкою з поїздкою до Нігеру.

 

Розташований Нігер у північно-східній частині Західної Африки. У північній та північно-західній частині межує з Алжиром, північно-східна з Лівією, східна – з Чадом, південна та південно-західна – з Нігерією. Також у південно-західній частині кордон із Беніном та Буркіна-Фасо, а в західній – з Малі.
Площа держави 1267000 км², займає шосте місце серед країн Африки за площею. Нігер – найбільша країна у Західній Африці.
Рельєф рівнинний, висота 200-500 метрів над рівнем моря. У північно-західній частині розташоване плоскогір'я Аїр. Найвищою точкою є гора Ідукальн-Тагес заввишки 2022 метри.
Ґрунт Нігеру досить бідний. У північній частині ґрунту практично немає, бо там пустеля та кам'янисті плато. У південній частині країни ґрунт залежить від наявності вологи. Основними тут є червонозем та піщаний ґрунт різної потужності.
Основні водоймища – річка Нігер, Комадугу-Йобе, озеро Чад. Річка Нігер є третьою за довжиною в Африці, її довжина 600 км.
Нігер є однією з найспекотніших країн у світі за температурними показниками. Клімат тут континентальний, середня температура повітря 25 °C. У деяких районах країни немає дощів по кілька років.
Авіаквиток в Нігер можна підібрати на нашому сайті. Зручний пошук дозволяє забронювати квиток на літак за вигідними цінами.

 

Населення Нігеру складає 24,21 мільйона людей. У країні відзначається найвищий коефіцієнт народжуваності у світі, одну жінку в середньому припадає по 5 дітей. Але також тут і високий відсоток дитячої смертності – із 1000 новонароджених помирає приблизно 115, Нігер – третя країна у світі за показниками дитячої смертності.

Чоловіки живуть у середньому 52 роки, жінки – 54 роки.

68% населення країни – молодь, люди віком до 25 років. Усього 28% населення є грамотним. У містах мешкає приблизно 20% населення.

Нігер є багатонаціональною країною. Тут проходить межа негроїдної та європеїдної рас, проживає багато етнічних груп. Більше 90% відносяться до негроїдної раси. Більше половини мешканців – це народ хауса. Вони населяють південну частину країни біля кордонів з Нігерією. Також чимало серед представників народностей сонгаї, туареги, фульбе, канурі, тубу, арабську національність.
Офіційною релігією є сунітський іслам, який сповідує 80% мешканців. Також є прихильники християнства, а саме протестанізму, католицизму, свідків Єгови. Невеликий відсоток населення становить приблизно 7% шанувальників місцевих віросповідань.

Офіційною мовою країни є французька. Він використовується переважно серед освіченого населення. Але в країні лише вісім національних мов: арабська, канурі, сонгайська, тамашок, тубу, фула, хауса, гурманчема. Крім цього також тут використовується безліч інших мов серед етнічних груп і народностей.

 

Громадянам України для поїздки до Нігеру потрібна віза. Для її оформлення необхідно підготувати наступний пакет документів:

 • закордонний паспорт;
 • анкета;
 • дві фотографії;
 • квитки в обидва кінці;
 • бронь готелю;
 • щеплення від малярії та жовтої лихоманки;
 • тест про ВІЛ-статус;
 • запрошення від сторони, що приймає, або роботодавця, якщо віза робоча.

При поїздці транзитом потрібно пред'явити візи та квитки до інших країн. Діти до 16 років оформлюються у батьківські документи. Потрібно також сплатити консульський збір.
При в'їзді до країни необхідно буде пред'явити не лише візу, а й заповнену картку іммігранта, в якій мають бути зазначені такі дані:

 • ПІБ;
 • громадянство;
 • робота;
 • адресу постійного місця проживання;
 • адреса проживання у країні;
 • термін перебування у країні;
 • цілі та тип поїздки;
 • аеропорт вильоту та авіарейс.

Наша команда швидко та надійно допоможе в оформленні візи до Нігеру. Замовити послугу можна на нашому сайті. Онлайн-сервіс є зручним віртуальним помічником у плануванні вашої подорожі.
Посольство Нігеру знаходиться в Німеччині, в місті Берлін.

 

Нігер є небагатою країною з низьким рівнем освіченості серед населення. Тут слабо розвинена економіка, незважаючи на природні, біологічні та хімічні ресурси. Тому серед місцевого населення якість життя низька.
Тут на низькому рівні також знаходяться сфери охорони здоров'я, працевлаштування, цивілізації та облаштування у будинках, доходи місцевого населення.

Незважаючи на те, що Нігер є мусульманською країною, вживання алкоголю серед місцевого населення практикується. Більшість нігерців хотіли б покращити рівень свого життя в соціальному, економічному, фізичному плані та інших напрямках.

 

Найдешевший спосіб харчування в Нігері – купувати продукти в супермаркетах, магазинах та місцевих ринках та готувати самостійно. Вартість звичайних продуктів приблизно така:

 • Хліб - 0.39 $;
 • Молоко - 2.10 $;
 • Яйця - 2.10 $;
 • Сир – 15$;
 • Вода - 1 $;
 • Апельсини – 1 $/кг;
 • Банани – 1 $/кг;
 • Помідори – 1 $/кг;
 • Огірки - 0.60 $ / кг;
 • Картопля – 0.77 $/кг;
 • Рис - 0.75 $ / кг.

Перекусити в недорогому ресторані або точці з вуличною їжею буде коштувати приблизно 2-8 доларів, у Макдональдсі - 9-10 доларів, у ресторані середнього рівня - 23-25 ​​доларів за двох за три страви. Випити кави тут коштує приблизно 1.50-2.50 доларів за чашку.
Одяг продається за такими приблизними розцінками:

 • джинси брендові - 25-27 $;
 • плаття - 20-25 $;
 • взуття - 27 $;
 • кросівки - 35 $;
 • футболки - 10-15 $.

Ціна на одяг залежить від виду речі, бренду, магазину чи ринку, що робить націнку, якість товару та інших критеріїв.
 

У Нігері кухня відрізняється унікальністю страв, у ній поєднуються арабські та європейські кулінарні традиції. У ньому відображається вплив періоду французької колонії. Наприклад, у багатьох закладах пропонується хліб замість коржів на відміну від традиційного обіду в африканській кухні.

Основа кухні Нігеру – рослинна їжа. Основні інгредієнти: бобові, горіхи, фініки, ямс, маніока, сорго, рис, просо. З круп робиться мука, а з неї вже потім готуються коржики.
Також популярні овочеві рагу. Молоко тут вживають найчастіше верблюже або козяче. Також національна кухня славиться великою кількістю різних гострих спецій.

 

Здати квартиру в Республіці Нігер можна за такими цінами: 

 • Апартаменти з однією кімнатою в центрі міста - 300 $ на місяць;
 • Апартаменти за межами центру - 280 $ на місяць;
 • Трикімнатна квартира у центрі – 300 $/місяць.

Комунальне обслуговування вийде приблизно 140$, у цю суму увійдуть світло, вода, вивіз сміття. Варто відзначити, що сучасні квартири із зручностями в Нігері є рідкістю. Інтернет щодо дешевий – 12 доларів.
Зняти недорого номер у хостелі або гостьовому будинку в Нігері можна приблизно за 15-20 доларів за ніч, у готелі 2 зірки – 40$ за добу, 5-зірковий – 70-100$/добу.

 

Нігер складно назвати безпечною країною через низький економічний розвиток і високий відсоток бідності серед населення. Тому туристам варто бути обережними, вирушаючи до цієї країни. Найбільш популярними порушеннями закону є крадіжки та пограбування. Не носите із собою великі суми грошей та цінні речі. Чи не демонструйте купюри на вулицях. Змінюйте валюту лише у банках та спеціальних обмінниках.

Також у Нігері є загрози тероризму, торгівлі людьми та наркоторгівлі. Тому будьте гранично обережні у громадських місцях. Не варто куштувати незнайомі вам страви та погоджуватися на сумнівні пропозиції від незнайомців.

 

У Нігері є ряд певних правил, дотримуючись яких можна захистити себе від неприємностей. Варто пам'ятати, що це мусульманська країна. Тому тут не можна вживати алкоголь у громадських місцях. Святині можна відвідувати тільки в закритому одязі і взагалі вулицями навіть у спеку пересуватися потрібно теж у скромних шатах. Особливо це стосується жінок. Не треба залучати місцевих чоловіків відвертими вбраннями, дорогими прикрасами тощо, інакше є ризик зіткнутися з пограбуваннями, нападами, насильством.

Не варто вести розмови про релігію та висміювати віру в шаманізм, злих духів.
У країну заборонено в'їзд без щеплень від жовтої лихоманки та малярії.

 

У Республіці Нігер діє три види транспорту - автомобільний, водний та авіа.
Автомобільні дороги Нігеру мають загальну довжину понад 18 000 км. Нігер перебуває у Міжнародній цивільній авіації. Загалом у країні налічується 30 аеропортів.

Річка Нігер виступає основною для водного транспорту. Нею ходить як пасажирський водний транспорт, і вантажний. Судноплавна річка є з початку осені до початку весни.
Транспортна інфраструктура у Нігері перебуває під контролем держави.
За допомогою нашого онлайн-сервісу ви можете придбати квитки на всі напрямки та всіх видів транспорту – авіапереліт, квиток на поїзд, автобус без пересадок.
Основною залізничною станцією в Нігері є станція Ніамей, яка була відкрита у 2014 році. Нею вантаж доставляють з морських портів до кордону з Нігером.

Ще десять років тому було ініційовано будівництво системи залізничних колій, які пов'язують Нігер, Бенін, Буркіна-Фасо та Кот-д'Івуар. Також обговорювалося створення залізничної дороги між Нігером та Нігерією. Однак зараз станція Ніамей – єдиний спосіб залізничного сполучення в країні.
Прямий авіарейс до Нігеру та інших країн Африки можна знайти за допомогою нашого сервісу.

 

Різноманітна культура Нігеру обумовлюється поєднанням різних племен та народностей у країні. Кожна етнічна група приносила щось своє. До французької колоніальної епохи країна була створена на чотирьох складових – Джерма, Канурі, Хауса, Туарегі. Ці чотири народи є основою культурного зародження в Нігері. У кожному з них є свої особливості, традиції та звичаї, що схожі між собою, проте мають при цьому явні відмінності.

Також культура Нігеру залежить від регіону, де проживають етнічні групи.
Культура відбивається у народних промислах та фольклорі. Тут популярні африканські танці, хорові співи, шаманські обряди.
Також невід'ємною частиною культурного життя будь-якої країни є спорт. У Нігері – це кінний спорт та стрибки на верблюдах, а також національний вид спортивної боротьби – сорро. У міських місцевостях популярний футбол.

 

Незважаючи на низький соціально-економічний рівень розвитку, у Нігері є що подивитися. Серед цікавих місць, які приваблюють туристів екзотична природа з дикими тваринами, стародавні історичні споруди та пам'ятки.

Національний музей Нігеру – відкрито у 1959 році, знаходиться у столиці країни – місті Ніамей. Це один із найкращих африканських музеїв. У ньому безліч експонатів, за допомогою яких можна познайомитись із традиціями та побутом країни. У залах представлено національні костюми, предмети мистецтва, стародавні археологічні розкопки. Деякі експонати можна також придбати.

Велика мечеть Агадеса - зведена XVI столітті до н.е. Будівля з глини у вигляді незвичайного 27-метрового мінарету відноситься до об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Знаходиться мечеть у районі Катанга, у західній частині Агадесу. Площа мечеті 1500 м2. Мечеть являє собою великий комплекс із дворами, кімнатами, колонами та цвинтарем, на якому поховані родичі султана.

Koure Giraffe Reserve – національний заповідник, природний парк у Курі у південно-західній частині Нігеру. Тут живе велика кількість жирафів, на яких з'їжджаються подивитися туристи. Дістатись можна з Ніамея.