Завантаження...

hero

Крефельд

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інфраструктура

airport
Літаки
train
ЖД Вокзал та авто
transport
Міський транспорт
house
Житло та готелі
restaurants
Бари та ресторани
hospitals
Лікарні

Крефельд

Федеративна Республіка Німеччина
icon
Про місто
icon
Про місто
location
Розташування
teritory
Територія
infra
Інфраструктура
security
Рівень безпеки
prices
Ціни
population
Структура населення
culture
Культура та пам'ятки
park
Парки
museums
Музеї та бібліотеки
theater_comedy
Театри
education
Освіта та наука
other
Інші пам'ятки
phone_in_talk
Телефони екстрених служб

Про місто

Крефельд – це захопливе місто, що розташоване в західній частині Німеччини. Засноване в XII ст., відзначається давньою історією та багатою культурною спадщиною. Нижньорейнська область, де розташований Крефельд, відома своєю промисловістю, текстильними традиціями та чудовими мистецькими досягненнями.

Одна з візитівок Крефельда – це його виткані текстильні вироби. Місто було відоме світовим виробництвом тканин, і до цього дня відзначається високою якістю текстилю та модними брендами. Це місце, де мистецтво та ремесла зустрічаються з промисловістю, створюючи неперевершене середовище для розвитку та творчості.

Місто славиться також своєю архітектурною красою. Вулиці Крефельда прикрашені величними будівлями, які свідчать про багате минуле. Крефельд має музейні та культурні заклади, багато художніх галерей та театрів, де можна насолоджуватися мистецькими виставками, древніми експонатами, концертами та виставами.

Місто розташоване в мальовничому регіоні з лісами та парками. Крефельд – це місто, де сучасність переплітається з історією, а культурне багатство доповнюється промисловістю. Тут кожен знаходить щось для себе – від мистецтва та моди до природи та історії. Крефельд надихає та завжди радісно вітає своїх гостей з усього світу.

Розташування

Крефельд розташований у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія. Місто знаходиться приблизно за 25 км на захід від Рейну, річки, яка є однією з основних транспортних артерій регіону. Має відносно рівний рельєф і розташоване у плоскогір’ї, оточеному лісами та селами.

Крефельд перебуває у помірному кліматичному поясі та має морський тип клімату. Зими в цьому регіоні помірно холодні, з температурами від -1°C до +5°C, а літо – тепле, із середньомісячними температурами від +17°C до +22°C. Опади розподіляються рівномірно протягом року, що робить Крефельд відомим своєю багатою флорою та плодючими ґрунтами.

Рейн має важливе значення для міста як транспортна артерія, сприяючи розвитку торгівлі та промисловості. Озер в околицях Крефельда немає, проте в регіоні Північний Рейн-Вестфалія є декілька великих водойм, які служать рекреаційними локаціями. Розташування Крефельда визначає його важливу роль у регіоні та надає можливості для розвитку різних галузей економіки та природних розваг.

Територія

Місто поділене на 9 округів. Вони своєю чергою поділяються на 19 районів. Крефельд активно підтримує важливі місцеві ініціативи для поліпшення якості життя мешканців. Місто постійно розвивається, але при цьому зберігає свою культуру та історичну спадщину.

Крефельдом керує міська рада, очолювана мером, та виконавчий комітет. Останній поділений на різні департаменти та відділи, які відповідають за різні аспекти життя міста, такі як освіта, культура, транспорт та інше.

Інфраструктура

У Крефельді добре розвинена інфраструктура та логістика. Тут достатньо багато маршрутів міського транспорту. По всьому місту знаходяться автобусні зупинки, курсує електротранспорт: трамваї та тролейбуси. Через нього проходять декілька автомагістралей, завдяки яким можна з легкістю дістатися сусідніх міст.

У Крефельді знаходиться підвісний міст, довжина якого становить 860 м. Він прокладений через річку Рейн та з’єднує його з містом Дуйсбург. Ним активно користуються як водії, так і пішоходи та велосипедисти.

Хоча тут і немає повноцінного аеропорту, у місті розташований аеродром Крефельд-Егельсберг. З його посадкової смуги злітають чартерні літаки, а також тут, як не дивно, проводяться фестивалі та змагання.

Крефельдський вокзал (Krefeld Hauptbahnhof) – один із найбільших у Німеччини, який використовується тільки для регіональних перевезень. Тут перетинаються залізничні шляхи Дуйсбург - Менхенгладбах і Кельн - Наймеген.

Рівень безпеки

Крефельд розташований у найбільш густонаселеній федеральній землі – Північний Рейн-Вестфалія. Хоча тут і доволі багато мешканців, він безпечний для гостей та жителів. Найбільше потрібно остерігатися кишенькових злодіїв та дрібних шахраїв. Місцева поліція активно працює над тим, щоб тут було спокійно та безпечно, а також повністю контролює порядок на вулицях.

Головне – дотримуватися основних правил безпеки, це допоможе мінімізувати ризики та не дозволить зіпсувати вашу подорож. Німеччина є однією з найбезпечніших країн світу, тому можна не перейматися рівнем злочинності, відвідуючи Крефельд.

Ціни

Головне в подорожі – правильно продумувати бюджет. Ми зібрали всю необхідну інформацію. То на яку суму потрібно розраховувати в Крефельді?

Для стандартного сніданку можна купити, наприклад, яйця. 12 шт. тут коштують 2€, хліб – за 1,5€, літр молока – за 0,94€ та чашечку капучино – за 2,30€, або еспресо – за 1,60€.

За готель у середньому потрібно буде заплатити від 70€, а у випадку бронювання хостела – від 120€.

Якщо ви бажаєте відвідати місцеві ресторани та кафе, ваш чек у середньому в недорогому закладі складе від 2€ до 30€ на людину, а в дешевому можна поїсти за 11€. Порція фастфуду складе 7,90€. Таксі в Крефельді обійдеться у 1,90€ за кілометр, а квиток на міський транспорт – у 3,40€.

Структура населення

Крефельд – середнє місто з населенням близько 225 тис. осіб. Більша частина, звісно, – німці – 89%. Релігійні погляди мешканців доволі різні. Найбільше сповідують католицизм – 43%, також є протестанти – 20% та 37% складають інші конфесійні групи.

У 1764 р. тут була зведена синагога, а до 1812 р., під французьким правлінням, місто включало 196 єврейських сімей із трьома єврейськими банками. Місто стало столицею для навколишніх єврейських громад, включаючи понад 5 тис. євреїв, і до 1897 р. вони становили 1,8% населення.

Культура та пам'ятки

Незалежна культурна сцена та муніципальні культурні інститути пропонують різноманітну програму упродовж року. Образотворче мистецтво, музика, поезія, кабаре, кіно, література, балет, опера, драма – Крефельд надає усім формам мистецтва місце: сцену, залу чи аудиторію.

Регулярно в червні проходить фестиваль "Культура знаходить місто", який презентує частинку міської багатогранної культури. Наприклад, у 2019 р. тут пропонували виставу "Тріадний балет" просто неба.

Протягом майже 60 років виконання серенад у Лицарському залі замку Лінн була однією з найяскравіших традицій у Крефельді. Глядачам пропонують камерну музику в стильній атмосфері.

З роками серія концертів відомих музикантів і талановитих молодих артистів перетворилася на невід’ємну частину культурної спадщини Крефельда. Щосезону тут організовують дев’ять концертів із різноманітним акторським складом. Особливою популярністю протягом багатьох років користується новорічна серенада.

Фестиваль Спроденталкірмс проходить двічі на рік у Крефельді. Має давні традиції, і вже близько 90 років його проводять на великому виставковому майданчику на Уердінгерштрассе. Навесні та восени до центру міста приїжджає від 120 до 130 ведучих зі своїми атракціонами, лотерейними кіосками та ресторанами.

Крефельдський ярмарок зараз є одним із найбільших народних свят у Нижньому Рейні, які щороку приваблюють сотні тисяч людей.

Парки

Піти на прогулянку вечірнім Крефельдом – саме задоволення. У місті є декілька парків, які заворожують своєю природою. У міському парку Юрдінген можна пообідати в ресторані з неймовірним видом довкола. Це домівка для понад 120 видів місцевих та екзотичних дерев, також тут розташований фонтан і лілейник.

Можна насолодитися красою кар’єрного лісу і болотної місцевості в заповіднику Латумер Брух. Це другий за величиною природний заповідник міста. По завершенні прогулянки радимо відвідати Крефельдський зоопарк. Він доглядає приматів та м’ясоїдних, а тому ви зможете поринути у вивчення африканської фауни, зокрема й тропічних птахів.

Музеї та бібліотеки

У Крефельді достатньо місць, щоб культурно провести час. У нього давня історія, тому тут знаходяться цікаві та різносторонні музеї. Гостям міста обов’язково потрібно відвідати:

  • історичний музей Бург Лінн, який представляє старовинний замок XII ст., оточений ровом. Поруч – археологічний музей;
  • музеї Хаус Ланж та Хаус Естерс, два будинки, які збудували для мисливців у 1920-1930 рр. Сьогодні вони перетворилися на музеї сучасного мистецтва;
  • музей кайзера Вільгельма, розташований у дуже гарній будівлі, зведеній ще наприкінці ХІХ ст. Тут зберігається близько 14 тис. різних картин, скульптур та інших експонатів.

За свою давню історію Крефельд назбирав для гостей та мешканців досить багато унікальних пам'яток та артефактів, якими охоче готовий поділитися з кожним, кого це цікавить.

Театри

Будинок ткача шовку є місцем проведення виступів оркестру Нижнього Рейну, який радує публіку не тільки симфонічними, а й хоровими, камерними та дитячими концертами. Також тут регулярно виступають артисти кабаре та коміки.

Міський театр уже багато років дивує різноманітним репертуаром: від великих оперних вечорів до невеликих читань. Драматичні вистави – від класики до сучасних творів. Дитячі та лялькові вистави також підігрівають інтерес маленьких глядачів.

Театр "Блакитний Дім" показує постановки для дітей і дорослих із використанням власноруч виготовлених ляльок. Тут ставлять різноманітні твори: від казки для маленьких дітей до химерних творів для дорослих – унікальне культурне задоволення для будь-якого віку.

Освіта та наука

У Крефельді працює лише один вищий навчальний заклад. Університет радо приймає іноземних абітурієнтів, також відомий високим рівнем викладання та обміном студентами з іншими країнами.

Hochschule Niederrhein. У цьому вищому навчальному закладі вивчають прикладні науки. Тут є кафедри хімії, машинобудування та промислового будівництва. Також завдяки давній і відомій історії  створення місцевого текстилю, можна обрати кафедру технології текстилю та одягу.

Niederrhein University of Applied Sciences є відомим освітнім дослідницьким закладом у німецькому університетському середовищі, який щорічно приваблює багато студентів. Інноваційні та міжнародні програми навчання, інтенсивна підтримка, а також прикладні дослідження та розробки вказують на високий рівень пропонованих знань у Крефельді.

Інші пам'ятки

Якщо ви не знаєте, що повинен побачити кожен турист у Крефельді, наш огляд допоможе вам з екскурсійним маршрутом. Одні з найголовніших місць, які обов’язково треба відвідати:

  • замок Неерсен – один із найкрасивіших у Нижньому Рейні. Побудований приблизно 800 років тому у романському стилі, був відновлений і зараз служить адміністративним і культурним центром міста. Однією з перлин оновленого замку є велика зала ради на першому поверсі;
  • гора Хюльсер – найвища локація міста Крефельд. Її висота становить 63 м, а початок історії сягає часів мезоліту. Саме тут знаходили залишки кельтського табору та інші археологічні артефакти.

Звісно, цими двома локаціями цікавинки Крефельда не вичерпуються, але, відвідавши хоча би їх, ви зможете вдихнути на повні груди неповторність цього славного німецького міста.

Телефони екстрених служб

  1. Поліція: 110
  2. Телефон екстреної допомоги: 112
  3. Посольство України: +49 30 288 87 128