Завантаження...

Мінімальний час у дорозі 01 г. 20 хв.
Автобусів за маршрутом 7 автобус(ів)
Відстань між станціями 139 км
Раннє/пізнє відправлення 08:00 / 21:00
Знайти квиток

Подробиці

Маршрут Житомир - Київ - дуже популярний рейс, яким користуються не тільки для ділових поїздок, а й як невеликий вікенд. Короткий рейс легко переноситься пасажирами, навіть із дітьми, завдяки комфортабельним маршруткам або автобусам і регулярним зупинкам.

Київ - столиця нашої країни - унікальне місто, яке вирізняється не тільки давньою історією, а й поєднанням старовинної та сучасної архітектури, безліччю парків, скверів та іншими визначними пам'ятками. У місті є величезна кількість цікавих музеїв, історичні особняки, пам'ятники, старовинні храми та багато іншого. Кожен житель України зобов'язаний відвідати столицю і прогулятися старовинними вулицями в центрі міста, побачити величний Миколаївський костел, пройтися Андріївським узвозом або насолодитися заходом сонця на одному з оглядових майданчиків. 

Якщо у вас у планах найближчим часом відвідати столицю, ви можете купити квиток на автобус або маршрутку з Житомира до Києва у нас. Ми надаємо актуальну інформацію про вартість квитків, тривалість рейсів і розклад автобусів. Зрозумілий інтерфейс дає змогу протягом декількох хвилин придбати відповідний проїзний документ онлайн. 

Купити квиток на автобус Житомир - Київ

За допомогою сервісу можна швидко придбати проїзні документи на автобус або маршрутку Житомир - Київ. На нашому сайті розміщена вся необхідна інформація про тривалість шляху, маршрут і вартість квитків. Безліч рейсів дає змогу з комфортом і в зручний час відвідати столицю. Всю інформацію сервіс SkyBooking отримує з офіційних сайтів транспортних компаній, тому під час оформлення квитка можна бути впевненим в актуальності даних.

Скільки коштує квиток на автобус Житомир - Київ

На сайті представлені різні ціни за одним напрямком, тому ви легко знайдете дешеві квитки на автобус. За допомогою SkyBooking ви можете заздалегідь дізнатися ціни на будь-які рейси за бажаним маршрутом. Також враховуйте, що ціна квитка на автобус Житомир - Київ залежить від декількох факторів:

  • наявності додаткових послуг, що надаються перевізником;
  • типу автобуса;
  • тривалості поїздки.

За допомогою нашого сервісу у вас є можливість швидко купити квиток на автобус Житомир - Полтава та в інші міста України. Також за допомогою сервісу можна придбати його в розстрочку. Під час оплати карткою суму можна розбити на кілька платежів, що дає можливість одразу оплатити місце в транспорті, навіть якщо його вартість перевищує запланований бюджет.

Як купити квиток на автобус Житомир - Київ

Серед великої кількості рейсів від різних перевізників ви легко знайдете найкращий для себе варіант, і на це у вас піде не більше кількох хвилин. Щоб купити проїзний документ, виконайте такі кроки:

  • на сайті оберіть вкладку "Автобуси". Вкажіть місто, з якого планується виїзд, і місто, куди ви приїжджаєте; 
  • вкажіть дату виїзду;
  • далі оцініть пропоновані рейси за потрібними параметрами і виберіть оптимальний;
  • напишіть прізвище та ім'я всіх пасажирів;
  • виберіть спосіб оплати.

Після того, як було проведено оплату, куплений квиток надійде на вказаний email. Його необхідно зберегти в телефоні та скористатися ним під час посадки.

Де купити квиток на автобус Житомир - Київ

За допомогою сервісу SkyBooking ви можете придбати квитки онлайн і в офісі компанії. Купуючи проїзний документ на автобус в Інтернеті, ви використовуєте простий пошук на сайті й отримуєте для порівняння безліч рейсів. З іншого боку, звернення до нашого офісу також має свої переваги - особисте спілкування з фахівцем, що дає змогу отримати детальну консультацію щодо маршруту, умов поїздки, додаткових послуг тощо.

Купити квиток на автобус онлайн

Купівля квитка на автобус онлайн - це можливість заощадити свій час і витратити його на планування подальшого маршруту. Більше не потрібно їхати на автостанцію і купувати квиток у касі, можна швидко, протягом кількох хвилин придбати необхідний квиток у будь-яке місто. Також інтернет-купівля дає можливість порівняти вартість та умови поїздки, які пропонує перевізник. Можна дізнатися чи є пересадки за маршрутом і яка тривалість поїздки. Ми отримуємо інформацію з офіційних сайтів партнерів, тому в нас можна першими дізнатися про наявність вільних місць або додаткових рейсів за маршрутом.

Купити квиток на автобус в офісі

За бажанням можна купити дешевий квиток на автобус в офісі компанії. Менеджери допоможуть швидко знайти й оформити проїзний. Сервіс SkyBooking є офіційним представником низки європейських перевізників, що гарантує актуальний розклад автобусів, доступну ціну та постійне оновлення рейсів. 

Розклад автобусів Житомир - Київ

Напрямок Житомир - Київ має дуже насичений розклад автобусів. Понад 15 перевізників надають послуги за маршрутом. Ранковий, денний або вечірній час, кожен пасажир може підібрати квиток у зручний для нього час. Детальну інформацію можна дізнатися, ознайомившись із розкладом на сайті.

Електронний квиток на автобус 

Електронні квитки на автобуси дуже популярні серед сучасних і досвідчених мандрівників. Електронні проїзні документи з кожним днем все частіше замінюють звичайні паперові. Пояснити їхню популярність можна дуже легко, такі квитки неможливо загубити, навіть під час підготовки до поїздки, вони завжди перебувають у вашому телефоні. Безпеку електронних квитків гарантує QR-код, який неможливо підробити чи скопіювати.

Повернути квиток на автобус

Не варто засмучуватися, якщо плани змінилися і поїздку до Києва необхідно скасувати. Кошти за квиток, придбаний на сайті skybooking.ua, можна компенсувати, звернувшись до офісу компанії або анулювавши квиток самостійно на сайті.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa