Завантаження...

bus-2_s

Автобус Вінниця - Полтава

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Вінниця - Полтава

Одним із найдавніших міст України є Полтава, що була заснована ще в 899 році. Її називають колискою української мови і духовним центром країни. Тут у свій час жили і творили плеяда українських письменників, поетів, архітекторів. Саме в цьому куточку країни відбувалися історичні події світового значення.

Плануючи поїздку до Полтави, варто готуватися до відвідування величезної кількості старовинних унікальних пам'ятників історії, культури і архітектури. Тут вас нагодують пишними полтавськими галушками, пундиками і мандриками, про які писав навіть сам Котляревський.

Локація в Полтаві, куди в першу чергу йдуть туристи – Кругла площа. Зверху вона нагадує сонце, а вулиці, що відходять від площі – це його промені. Сім із восьми будинків, які стоять по колу площі, належать до пам’яток архітектури державного значення.

Аби краще відчути історію і колорит Полтави, варто відвідати неймовірний історико-культурний заповідник “Поле Полтавської битви”. Старовинні кургани, братські могили, пам’ятники воїнам усіх часів, наче машина часу, відкидають туристів назад в буревії минулих війн. Цей об’єкт є одним з пунктів всесвітнього туристичного маршруту військово-історичних місць.

Прикладом козацького бароко і однією з найвідоміших споруд Полтави є Свято-Успенський собор. Цей храм також був повністю знищений і розграбований. Закінчили реставрацію і дали нове дихання святині лише у 2004 році, зберігаючи його первозданні риси.

Щоб доїхати з Вінниці до Полтави автобусом, потрібно провести в дорозі орієнтовно десять годин. Мандрівка до старовинного міста стане ще більш яскравою, якщо завчасно придбати квитки на автобус. За допомогою сервісу SkyBooking обирайте потрібний рейс, оформлюйте замовлення квитків і подорожуйте з задоволенням.

;

Купити квиток на автобус Вінниця - Полтава

Запланували подорож до Полтави і визначили дату мандрівки? Саме час купити квиток на автобус. Це завдання може бути легким і приємним, якщо користуватися сервісом SkyBooking. Завдяки можливості купити квитки на автобус онлайн економиться час, який можна використати на планування туристичного маршруту містом.

Скільки коштує квиток на автобус Вінниця - Полтава

Вартість поїздки може відрізнятися залежно від перевізника. Ціна квитка залежить насамперед від довжини маршруту і кількості зупинок у дорозі. На деяких рейсах далекого сполучення можлива оплата додаткових послуг, наприклад, Wi-Fi, розетки, напої. На сайті skybooking.ua є вся інформація про рейс, його вартість, час відправлення, прибуття, тип автобуса.

Як купити квиток на автобус Вінниця - Полтава

Мандрувати, купуючи квитки онлайн на будь-який вид транспорту, – означає жити сучасно і цінувати свій час. Як це зробити?

  1. У пошуку меню “Автобуси” зазначте місто відправлення та прибуття, а також дату поїздки.
  2. Вартість квитка зазначена в результатах пошуку. Виберіть потрібний автобусний рейс, перевірте наявність вільних місць.
  3. Створіть замовлення квитків на автобус онлайн, вказавши контактні дані пасажирів.
  4. Сплатіть одразу або скористайтеся функцією розстрочки.
  5. Після оплати квиток на автобус надійде на вказану електронну пошту.
  6. Надрукуйте електронний квиток, якщо про таку необхідність зазначено на нашому сайті в описі до обраного рейсу.

Після цього можна розпочати підготовку до подорожі: сплануйте дозвілля в Полтаві, складіть маршрут прогулянки містом та перелік місць, які ви відвідаєте. Заздалегідь приїдьте на посадку в автобус, за 20 хвилин до відправлення, щоб встигнути розмістити багаж та зайняти своє місце.

Де купити квиток на автобус

У Вінниці є кілька стартових майданчиків, з яких відходять автобуси і маршрутки Вінниця - Полтава. Непросто тому, хто вирішить самостійно шукати доступні автобуси на кожній автостанції окремо чи контактувати кожним перевізником самостійно. Можна купити квиток на автобус у касі автовокзалу, але касир не надасть інформацію про рейси, що відправляються з інших локацій. 

Купити квиток на автобус онлайн

Інформація про всі автобусні маршрути потрапляє на наш ресурс автоматично з офіційних сайтів перевізників. Купуючи проїзні документи онлайн, ви отримуєте квиток такої самої юридичної сили, як і паперовий варіант, придбаний на автостанції.

Купити квиток на автобус в офісі

Для більш детальної консультації щодо підбору та покупки квитків звертайтеся до нашого офісу, де можна придбати або повернути проїзні документи, підібрати дешеві квитки на автобус за кордон, скласти складні маршрути з пересадками, дізнатися деталі щодо страхування.

Розклад руху автобусів Вінниця - Полтава

З Вінниці до Полтави кожного дня відправляються більше десяти автобусів. Завдяки сервісу SkyBooking вирішити, коли і як подорожувати, стало ще простіше. Введіть у пошук маршрут і одразу дізнаєтеся повний розклад автобусів. Результати пошуку охоплюють усі доступні автобусні рейси, незалежно від місця їхнього відправлення.

Електронний квиток на автобус

Після оплати замовлення квитків на автобус онлайн електронний квиток надійде на вказаний email. Інколи перевізник вимагає надрукувати його і надати водієві під час посадки. Достатньо просто показати квиток на екрані смартфона, адже інформація про купівлю проїзного документа на сайті skybooking.ua потрапляє до диспетчера транспортної компанії автоматично. Для перевізника і контролера електронний квиток має таку саму юридичну силу, як і паперовий. 

Здати квиток на автобус

Не хвилюйтеся щодо витрачених коштів на квитки, якщо мандрівка скасовується. Сервіс SkyBooking надає послугу повернення проїзних документів. Оформити скасування замовлення ви можете на сайті в особистому кабінеті або в нашому офісі. Також ви можете оформити обмін квитка на іншу дату.

Приємної подорожі