Завантаження...

bus-2_s

Автобус Вінниця - Чернігів

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Вінниця - Чернігів

Старовинне місто-фортеця на півночі України, історія якого починається у VII столітті, – величний Чернігів. Ушанований почесною відзнакою “Місто-герой”, цей обласний центр здавна відігравав велике культурне, історичне й економічне значення для держави. Багато століть Чернігів був омріяною ціллю загарбників, оскільки саме він був одним із найбільших міст тогочасної Європи. 

Плануючи подорож до Чернігова, варто наперед скласти туристичний маршрут, щоб не пропустити жодного визначного місця Чернігівщини. Рухаючись з київського напрямку, перше, що бачить мандрівник у Чернігові – Катерининська церква, святиня мужніх козаків, яка височіє над містом. 

Антонієві печери – місце духовне й містичне одночасно. Тут є підземні церкви, які мають три, та навіть чотири рівні під землею, а вчені й досі відкривають все нові й нові ходи. Скільки ж таємниць зберігають підземні келії, поховальниці, галереї Антонієвих печер? 

Окрасою міста можна вважати величний Борисоглібський Собор, що є родинною усипальницею княжого роду Давидовичів. А зі дзвіниці Троїцького монастиря, висота якої 58 метрів, туристи бачать неймовірну панораму Чернігова.

Після відвідування духовних святинь можна прогулятися Червоним мостом. Таку назву міст через річку Стрижень отримав завдяки кольору підсвітки. Це одне з найкращих місць для вечірньої прогулянки у Чернігові. За популярністю Червоний міст поступається лише Світломузичному фонтану, біля якого спекотними вечорами збирається безліч містян.

Маршрут з Вінниці до Чернігова проходить через Житомир і Київ, тому в дорозі буде цікаво. Радимо подбати про квиток на автобус заздалегідь, адже маршрути, які проходять через столицю, користуються неабиякою популярністю. Сервіс SkyBooking забезпечить проїзними документами в будь-якому напрямку.

;

Купити квиток на автобус Вінниця - Чернігів

Найлегший спосіб купити квиток на автобус – онлайн та отримати його на електронну пошту. Не потрібно їздити попередньо на автостанцію і стояти в черзі до каси. Не потрібно шукати контакти перевізника й уточнювати інформацію. Варто лише скористатися пошуком автобусів, обрати відповідний рейс і оплатити квиток карткою онлайн.

Скільки коштує квиток на автобус Вінниця - Чернігів

Чому вартість квитка відрізняється залежно від перевізника? Найчастіше тому, що автобуси здійснюють різну кількість зупинок. Також на ціну квитка впливає наявність додаткових послуг для пасажирів. На сайті skybooking.ua в описі до кожного рейсу зазначається актуальна вартість квитка на нього. 

Як купити квиток на автобус Вінниця - Чернігів

Черги до каси на автостанції залишилися в минулому. Інтернет дає можливість купувати квитки на автобус онлайн, адже не варто витрачати зайвий час і зусилля. Щоб купити електронні квитки на сайті, треба виконати наступні дії: 

  1. Відкрийте меню “Автобуси”, вкажіть початковий і кінцевий пункти маршруту, а також дату запланованої поїздки. 
  2. З переліку рейсів, керуючись власними критеріями, оберіть найкращий варіант. На початку списку відображаються дешеві квитки на автобус. 
  3. Оформіть замовлення квитка: внесіть контактні дані пасажира і сплатіть зручним способом. На нашому сайті ви можете перевести оплату в розстрочку, тож скористайтеся цією можливістю за потреби.
  4. Після того як замовлення буде оплачене, електронний квиток на автобус надійде на вказаний email.
  5. Надрукуйте квиток, якщо про таку необхідність було зазначено в описі до автобусного рейсу. 

Квиток на автобус куплений, час заощаджений, тому можна детально планувати мандрівку. Зверніть увагу, що на деяких рейсах діє правило вільної посадки пасажирів. Тому важливо підійти до автобуса заздалегідь перед відправленням.

Де купити квиток на автобус

Якщо автобус відправляється з автовокзалу, квитки на нього можна придбати в касі. Проте є рейси, які виїжджають з інших локацій. Щоб гарантувати собі місце в салоні, краще заздалегідь купити квиток на автобус онлайн або в нашому офісі. Адже ресурс SkyBooking охоплює всі можливі автобусні рейси по заданому маршруту. 

Купити квиток на автобус онлайн

SkyBooking отримує інформацію про рейси від перевізників, з якими співпрацює. На сайті розміщені перевірені та актуальні дані: розклад автобусів, вартість квитка та наявність вільних місць. Купуючи проїзні документи онлайн, ви економите час, маєте можливість оплатити квитки пізніше завдяки функції розстрочки, отримуєте повну інформацію про доступні автобусні рейси. 

Купити квиток на автобус в офісі

Сервіс SkyBooking допомагає пасажирам підібрати найкращі маршрути як Україною, так і за кордон, адже ми є офіційними представниками європейських перевізників. Для детальної консультації звертайтеся до нашого офісу, де можна купити квиток на автобус. 

Розклад руху автобусів Вінниця - Чернігів

Дані про автобусні рейси завантажуються на ресурс skybooking.ua автоматично з офіційного сайту кожного перевізника. Розклад автобусів на нашому сайті відображає всі можливості доїхати з Вінниці до Чернігова.  Сортуйте результати пошуку за ціною квитка, часом відправлення або тривалістю поїздки й обирайте потрібний автобусний рейс.

Електронний квиток на автобус

На вказану в замовлений email надійде електронний квиток. Цей документ і є квиток на автобус, він має однакову силу з паперовим варіантом. Перевагою електронного квитка є те, що його неможливо загубити чи забути. Для посадки в автобус потрібно лише показати водієві проїзний документ на екрані смартфона. Якщо перевізник вимагає друкований квиток, під час замовлення на сайті інформація про це буде зазначена. 

Повернути квиток на автобус

Квитки на автобус онлайн можна не тільки купити, але й повернути, якщо ваші плани раптово змінилися. Для цього в особистому кабінеті проведіть скасування замовлення. Кошти будуть повернуті на той рахунок картки, з якого здійснювалася оплата квитків. За потреби щодо повернення ви можете звернутися в офіс  SkyBooking.