Завантаження...

bus-2_s

Автобус Одеса - Кишинів

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Одеса - Кишинів

Кишинів — столиця Молдови, що радо запрошує до себе гостей. Це місто зовсім не схоже на типову столицю, а більше нагадує такі міста, як Одеса, з морським колоритом, неспішні, неначе створені для відпочинку від турбот. На території Кишинева знаходиться понад 20 озер, завдяки чому тут дуже родючі ґрунти й прекрасні зелені краєвиди. 

Визначних пам'яток тут небагато, тому ви зможете ознайомитися з ними без поспіху, щоб краще пізнати місто та його культуру. Обов'язково завітайте до Покровської церкви, Кафедрального собору Різдва Христового, Римо-католицького собору Божественного Провидіння, а також до інших місць, з якими пов'язане духовне життя міста.

Кишинів має свою Тріумфальну арку, яку також варто відвідати, як і місцеву Водонапірну вежу. Також сходіть обов'язково в музеї образотворчого мистецтва, етнографії та історії, а ще знайдіть час для того, щоб помилуватися долиною троянд.

Дорога від Одеси до Кишинева займе у вас не більше чотирьох годин, а враження залишаться на все життя. Сплануйте добре свою подорож, а про квитки подбає сервіс SkyBooking, щоб ви ні про що не хвилювалися і просто насолоджувалися поїздкою.

;

Купити квиток на автобус Одеса - Кишинів 

Автобуси та маршрутки Одеса - Кишинів курсують щодня, тому вибір транспорту досить широкий. Щоб не перевіряти інформацію на офіційних сайтах всіх перевізників, достатньо буде одного — skybooking.ua. Тут зібрана інформація щодо всіх рейсів з цінами, а також часом виїзду і прибуття. На нашому сайті ви легко зможете купити квитки на будь-який рейс, а також перевірити наявність вільних місць в автобусах.

Скільки коштує квиток на автобус Одеса - Кишинів 

Вартість квитка дізнатися дуже просто. Достатньо лише ввести в пошук міста відправлення та прибуття, і пошукова система видасть всі результати з цінами за проїзд. Вони залежать від багатьох чинників, таких як тривалість подорожі та швидкість, з якою їде транспорт. Також на ціни впливає те, наскільки комфортними є умови для пасажирів. Якщо ви хочете купити дешеві квитки на автобус, варто зробити це якомога раніше. Чим більше часу до відправлення, тим імовірнішою є можливість не переплачувати за проїзд. Ближче до запланованої дати вартість квитка підвищується, а вільних місць стає менше.

Як купити квиток на автобус Одеса - Кишинів 

Як поїздки містами України, так і закордонні подорожі краще проходять, якщо замовити квитки на автобус онлайн заздалегідь, і не хвилюватися про наявність вільних місць. Щоб отримати проїзні документи на автобус чи маршрутку Одеса - Кишинів, виконайте такі прості дії:

  1. Знайдіть вкладку "Автобуси" на головній сторінці, скориставшись зручним інтерфейсом сайту.
  2. Знайдіть в пошуку міста Одеса і Кишинів — початкову і кінцеву точки вашої подорожі.
  3. Відмітьте той день на календарі, коли хочете вирушити в поїздку.
  4. Натисніть на пошук та дочекайтесь результатів.
  5. Оберіть рейс, відфільтрувавши за ціною всі наявні пропозиції.
  6. За поданою формою зробіть замовлення, не забувши ввести всі особисті та контактні дані.
  7. Оплатіть квитки на автобус, які надійдуть вам на пошту.

У вас є можливість оформити розстрочку, якщо ціна замовлення надто велика для одного платежу. Ця послуга автоматично розіб'є загальну суму на декілька рівних частин. Це дуже зручно, якщо ви подорожуєте групою і повинні купити декілька квитків на автобус.

Де купити квиток на автобус 

Купити квиток на автобус Одеса - Варшава або до іншого міста України чи Європи легко за допомогою сервісу SkyBooking. Потрібно лише обрати спосіб купівлі квитків на автобус. Ви можете зробити це онлайн, не відволікаючись від роботи чи відпочинку. Або приїхати до нашого офісу, де менеджери допоможуть вам розв’язати будь-які питання щодо поїздки.

Купити квиток на автобус онлайн 

Щоб купити квиток на автобус онлайн, вам потрібен лише доступ до Інтернету. За декілька хвилин ви отримаєте проїзні документи, в якому місці ви б не знаходились. З кожного куточку світу у вас є цілодобовий доступ до сайту skybooking.ua. Ви можете переглянути розклад автобусів, перевірити наявність місць в транспорті та вартість квитків по кожному рейсу.

Купити квиток на автобус в офісі 

В тому випадку, якщо у вас виникли сумніви щодо обраного маршруту, або ви не можете визначитися, якого саме перевізника обрати, менеджери нашого офісу вам в цьому допоможуть. SkyBooking — представник компаній, що займаються перевезенням пасажирів в Європу. Працівники офісу допоможуть вам знайти дешеві квитки на автобус у будь-якому напрямку.

Розклад автобусів Одеса - Кишинів 

Офіційні сайти перевізників надають повну інформацію щодо своїх послуг з перевезення пасажирів. Вона сортується та подається в вигляді списку рейсів після кожного вашого запиту. Розклад автобусів доступний постійно, коли б ви не зайшли на сайт. З Одеси до Кишинева курсують декілька перевізників, що виїжджають в будь-який час дня, і навіть пізно вночі, щоб ви могли вчасно потрапити до місця призначення. 

Електронний квиток на автобус 

Коли ви купуєте квиток на автобус онлайн, на вашу електронну адресу приходить файл з документами. Кожен проїзний документ в електронному вигляді має індивідуальний QR-код, котрий неможливо повторити чи підробити. Вам не потрібно роздруковувати такі квитки на автобус. Достатньо просто завантажити собі на смартфон, щоб було зручніше показати при посадці в транспорт.

Повернути квиток на автобус

Іноді плани не вдається реалізувати, і квитки на автобус потрібно повернути. Ви можете це зробити у нашому офісі, якщо купували їх там. Або анулювати замовлення, якщо воно було оформлено онлайн. Сума повернення буде розрахована відповідно до умов обраного перевізника.