Завантаження...

bus-2_s

Автобус Кременчук - Рівне

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Кременчук - Рівне

Великі міста України розташовані на великій відстані одне від одного. Тому багато мандрівників або людей, які часто їздять з робочих питань, користуються автобусами. Відстань між містами Кременчук і Рівне становить близько 616 км. Час у дорозі складе трохи більше 8 годин. Ціна квитка залежить від компанії-перевізника і рівня комфортабельності наданого автобуса. 

Щоб купити квиток на найбільш вигідних умовах і за дешевою ціною, зручніше скористатися сервісом SkyBooking. У нашій базі даних зібрані пропозиції від перевізників із зазначенням умов і цін, які оновлюються з їхніх офіційних сайтів. Щоб знайти дешевий квиток, найпростіше відсортувати рейси за вартістю. Для цього в інтерфейсі є відповідні налаштування.

З Кременчука автобуси вирушають із різних місць, тому цю інформацію варто заздалегідь вивчити. На нашому сайті ви зможете подивитися докладний опис кожного рейсу і прийняти рішення. У нас можна дізнатися:

 • тип і марку автобуса;
 • кількість вільних місць на момент купівлі;
 • компанію-перевізника;
 • розклад автобусів;
 • кількість і місця проміжних зупинок;
 • адресу відправлення і кінцевого місця прибуття.

Сервіс SkyBooking надає максимум інформації про маршрут Кременчук - Рівне, щоб у пасажира не залишалося додаткових питань. Усі відомості щодня оновлюються, тому завжди залишаються актуальними.

;

Купити квиток на автобус Кременчук - Рівне

Придбати квиток на рейс з Кременчука до Рівного можна на нашому сайті. У нас ви зможете швидко знайти потрібний автобус і оплатити проїзний документ, вибираючи з великої кількості пропозицій. Наш сервіс є офіційним представником великих автобусних перевізників, які надають зручні маршрутки і просторі автобуси. Ви в будь-який момент зможете знайти для себе відповідний транспорт для поїздки в Рівне.    

Скільки коштує квиток на автобус Кременчук - Рівне

Один із найважливіших параметрів, на який орієнтується користувач під час купівлі квитка, - це ціна. Під час пошуку проїзного документа на нашому сайті можна налаштувати відповідні фільтри, наприклад, за зменшенням або зростанням вартості. Це допоможе швидко знайти рейс, що відповідає вашим очікуванням і запланованому бюджету. Вартість квитка на автобус Кременчук Рівне залежить від таких аспектів:

 1. Сезонність. Під час різних свят або канікул (шкільних, університетських) ціна зазвичай зростає через великий попит на квитки.
 2. Компанія-перевізник. Цінова політика окремих перевізників може коливатися і відрізнятися від загальноприйнятої. Це залежить від типу автобусів і умов, що надаються під час поїздки.

Зверніть увагу, що сервіс SkyBooking надає послугу розстрочки при оплаті квитків на автобус через банкінг. У разі, якщо ви оплачуєте проїзний документ за допомогою банківської карти, можна поставити галочку у відповідному полі та розділити суму на кілька частин. 

Як купити квиток на автобус Кременчук - Рівне

Інтерфейс сервісу SkyBooking максимально простий і зручний. Тому з його допомогою купити квиток на автобус не складе великих труднощів. Необхідно дотримуватися такого алгоритму:

 1. На головній сторінці сайту вибрати вкладку "Автобуси".
 2. Далі потрібно вказати пункт відправлення і місце прибуття, а також дату поїздки. 
 3. У списку рейсів вибрати оптимальний варіант за часом і вартістю.
 4. Далі заповнити інформацію про пасажира.
 5. Оплатити проїзний документ через банкінг або будь-яким іншим доступним способом.

Зверніть увагу, що під час оформлення квитка необхідно уважно заповнювати поля з особистими даними. Це позбавить вас від можливих непорозумінь під час посадки. На проїзному документі буде вказано час відправлення. Рекомендуємо прийти за 15-20 хвилин, щоб спокійно знайти свій автобус і знайти своє місце. 

Де купити квиток на автобус

Сервіс SkyBooking надає два варіанти купівлі квитків - онлайн на сайті та в офісі. Кожен із них має свої переваги, тому вибір залишається лише за пасажиром. 

Купити квиток на автобус онлайн

Як зазначалося вище, для купівлі необхідно обрати напрямок, дату та оплатити проїзний документ. Після підтвердження грошового переказу на вказаний email надійде електронний квиток. Весь процес пошуку рейсу та оплати квитка займе у вас мінімум часу. До того ж, ви зможете це зробити вдома, в офісі або навіть на прогулянці. Крім перерахованих переваг онлайн-покупка дає змогу відстежувати появу квитків у режимі реального часу.

Купити квиток на автобус в офісі

Якщо з якихось причин ви не можете скористатися онлайн-послугами, завжди можна звернутися в офіс нашої компанії. Менеджери проконсультують, внесуть необхідні дані про пасажира в систему і нададуть паперовий квиток квиток на автобус. Наш офіс знаходиться в Києві і відкритий для вас у робочий час. 

Розклад автобусів Кременчук - Рівне

Автобусні рейси між Кременчуком і Рівним виконуються на регулярній основі. Точна інформація залежить від конкретних перевізників, кількості пасажирів, часу і дати виїзду. Завжди перевіряйте розклад автобусів перш ніж вибрати той чи інший рейс. Навіть якщо вам часто доводиться їздити до Рівного, враховуйте, що розклад у різних перевізників може змінюватися. 

Електронний квиток на автобус

Оплачений на сайті проїзний документ буде надіслано на вказану під час оформлення електронну пошту. У більшості випадків квиток не потрібно роздруковувати, достатньо пред'явити смартфон із відповідною інформацією водієві. Однак враховуйте, що кожен перевізник встановлює свої умови, тому в деяких випадках (про це є позначка на нашому сайті біля рейсу) потрібно роздрукувати проїзний документ. Це можна зробити на принтері. 

Повернути квиток на автобус

У разі, якщо з якихось причин ваша поїздка зірвалася, квиток на автобус завжди можна повернути. Процес повернення електронного проїзного документа здійснюється в режимі онлайн через посилання, прикріплене до листа з ним. Якщо ви купували його в офісі, значить потрібно звернутися до наших менеджерів і вони допоможуть оформити повернення.