Завантаження...

bus-2_s

Автобус Кременчук - Чернігів

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Кременчук - Чернігів

Чернігів - дивовижне місто на півночі України, що приваблює туристів багатою історією і красивими пам'ятками. Якщо хочете побачити прекрасну архітектуру, насолодитися природою і просто неспішно прогулятися затишними вуличками, то це місто обов'язкове до відвідування. 

Одне з найпопулярніших місць у Чернігові - Спасо-Преображенський собор. Цей храм побудований у XI столітті й досі залишається символом міста. Всередині собору стародавні ікони та фрески періоду давньоруського зодчества. Спасо-Преображенський собор також став усипальницею князів Ольговичів. 

Продовжити прогулянку варто відвідуванням Чернігівського дитинця, або Валу - місця, де в давньоруську епоху розташовувалися основні укріплення. Тут відкривається чудовий краєвид на берег річки Десни та куполи соборів. Від самої фортеці мало що залишилося, проте, перебуваючи тут можна оцінити велич і міць колишнього бастіону. На території також є 12 чавунних гармат XVII - XIX століть. Щоб ще більше насолодитися природою Чернігова, відвідайте Болдині гори - найвищу точку міста з красивою панорамою. Звідти можна одразу спуститися у ще одну відому локацію - до Антонієвих печер.

Вирушивши в дорогу автобусом або маршруткою Кременчук - Чернігів, ви пробудете в дорозі від 9 до 11 годин. Оскільки подорож тривала, то в дорозі заплановані зупинки. Купити квиток на автобус Кременчук - Чернігів можете за допомогою сервісу SkyBooking. На нашому сайті ви дізнаєтеся розклад автобусів, вартість квитка та уточните іншу корисну інформацію для комфортної поїздки.

;

Купити квиток на автобус Кременчук - Чернігів

Купівля квитків на автобус повинна викликати тільки позитивні емоції. Зі SkyBooking вам навіть не доведеться виходити з дому. Ми є офіційними представниками багатьох транспортних компаній, які пропонують рейси не тільки по Україні, а й Європі. У результаті ви отримуєте більше вигідних пропозицій за заданим напрямком. 

Скільки коштує квиток на автобус Кременчук - Чернігів

Кожен перевізник розраховує вартість квитка, спираючись на різні чинники. Насамперед вартість квитка залежить від дальності поїздки. Пункти відправлення і призначення можуть бути аналогічними, але навіть рейс за одним напрямком має свій маршрут. Щоб купити дешеві квитки на автобус, дотримуйтесь таких простих рекомендацій: 

  • звертайте увагу на варіанти, які відображаються першими в пошуку - найнижчі ціни завжди на початку;
  • плануйте заздалегідь свою поїздку, оскільки в міру наповнюваності салону ціна зростає;
  • враховуйте попит на певний напрямок - вихідні, свята, заходи, які проводять у пункті призначення, завжди підвищують популярність маршруту, а отже, і вартість поїздки;
  • беріть до уваги тип транспорту - купити квиток на автобус дорожче, ніж на маршрутку Кременчук - Чернігів. 

Зі skybooking.ua у вас є великий вибір рейсів, тому легко зробити прийняти рішення відповідно до індивідуальних критеріїв. Можна навіть оформити розстрочку, за якої вартість квитка ділиться на кілька рівних платежів. 

Як купити квиток на автобус Кременчук - Чернігів 

SkyBooking - сервіс, який спеціально розроблено, щоб максимально спростити купівлю квитків на автобусні рейси. Щоб купити квитки на автобус онлайн на сайті skybooking.ua, необхідно: 

  • знайти відповідний рейс, заповнивши всі поля і натиснувши кнопку "Знайти";
  • почекати деякий час, поки сервер опрацює дані і видасть усі доступні варіанти;
  • вибрати найкращий варіант із запропонованих, ознайомившись з актуальною інформацією, оскільки всі дані взяті з офіційних сайтів компаній-перевізників;
  • підтвердити покупку, заповнивши всі запитувані дані в анкеті та провести оплату. 

Щоб поїздка була максимально комфортною, рекомендуємо заздалегідь купити квиток на автобус у зворотному напрямку. Для цього не потрібно навіть додатково вводити новий запит. Просто поставте відповідну позначку.

Де купити квиток на автобус

Оформляючи замовлення у нас, ви зможете придбати дешеві квитки на автобус швидко і зручно, оскільки не потрібно приїжджати в офіс. До того ж, ви гарантовано отримуєте достовірну інформацію, оскільки всі дані щодо маршрутів оновлюються відповідно до офіційних сайтів партнерів.

Купити квиток на автобус онлайн

Придбання квитків на автобус онлайн дає змогу заздалегідь переглянути різні варіанти пропозицій, порівняти їх за вартістю і часом відправлення, враховуючи бюджет і вподобання. Це дає змогу вам планувати поїздку завчасно. Під час оформлення онлайн ви також можете бачити актуальну кількість вільних місць на кожному рейсі на момент купівлі.  Таким чином, придбання квитків на автобус онлайн надає вам гнучкість і повноту інформації.

Купити квиток на автобус в офісі

Якщо сумніваєтеся у виборі рейсу або залишилися додаткові запитання щодо маршруту, то завжди можна отримати допомогу менеджерів. Фахівці підберуть для вас квитки. Вам не доведеться розбиратися у відмінностях між маршрутами або підбирати станції для пересадки, якщо це необхідно. 

Розклад автобусів Кременчук - Чернігів

Розклад автобусів у напрямку Кременчук - Чернігів є на нашому сайті. Для цього введіть назву міст і дату виїзду. Після зачекайте, поки на екрані не відобразяться всі можливі варіанти. Якщо за вказаними критеріями прямого рейсу не виявиться, то система також запропонує варіанти на найближчі дати або побудує складний маршрут із пересадками в задані числа. 

Електронний квиток на автобус

Паперовий квиток легко загубити на відміну від електронного аналога. Електронний квиток можна завантажити з пошти або з особистого кабінету на сайті. Під час посадки він легко перевіряється - просто сканується QR-код. Після чого пасажир може зайняти своє місце в салоні.

Повернути квиток на автобус

Плани можуть змінюватися, тому від необхідності повернення квитка ніхто не застрахований. Для цього необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням у листі або звернутися в офіс до наших менеджерів. Сума повернення залежить від часу подання заявки - що більше до відправлення, то вища сума повернення.