Завантаження...

bus-2_s

Автобус Кременчук - Черкаси

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Кременчук - Черкаси

Міжміські автобусні поїздки за напрямком Кременчук - Черкаси — це один із найпопулярніших та доступних способів дістатися вчасно у Черкаси або проміжні пункти по маршруту. Комфортабельні автобусні перевезення здатні одночасно забезпечити своїм пасажирам зручність, економію та можливість спокійно насолодитися пейзажем за вікном протягом всього маршруту. Логісти та водії з багаторічним досвідом потурбуються, щоб поїздка маршруткою Кременчук - Черкаси була максимально комфортною. Вона займає від трьох годин, а вартість квитка не сильно позначиться на бюджеті й окупиться сторицею навіть при звичайній подорожі на вікенд.

Місто Черкаси гостинно приймає гостей. Тут є де побувати зі знайомими чи прогулятися перед наміченою зустріччю або після неї, придбавши дешеві квитки на автобус у зворотному напрямку. В Черкасах варто відвідати:

 1. Найбільшу святиню України — Свято-Михайлівський кафедральний собор в Соборному парку.
 2. Історичну будівлю готелю "Слов'янський" або, як його ще називають — Блакитний палац. Це дійсно одна з найгарніших, романтичних споруд України, особливо ввечері з різнокольоровою підсвіткою.
 3. Долину троянд, набережну Дніпра (найкращий краєвид з Пагорба Слави), річковий порт, бульвар Шевченка, Сосновий бір — це місця неповторної природи, де можна неспішно прогулятися. Окрім милування пейзажами, це ще чудові місця для фото, як і численні незвичайні пам’ятники.
 4. Музей Кобзаря та буддійський храм "Білий лотос", зоопарк.

Щоб дістатися цього невеликого містечка, треба завчасно дізнатися інформацію про розклад автобусів — він завжди актуальний й оновлюється. Черкаський напрямок хоча і популярний, але придбати вільні дешеві квитки на автобуси треба ще встигнути. Зробіть це заздалегідь.

;

Купити квиток на автобус Кременчук - Черкаси

Квитки на автобус — це спокій за свою подорож. На skybooking.ua в описі рейсів Кременчук - Черкаси вказано точний час відправлення, ціна, час у дорозі, час першого та останнього рейсу. Доступні варіанти можна відсортувати для найкращого вибору.

Скільки коштує квиток на автобус Кременчук - Черкаси

Вартість квитка на маршрутку Кременчук - Черкаси або автобус може варіюватися в залежності від типу транспортного засобу, його комфортності, додаткових послуг та обраної транспортної компанії. Ціноутворення залежить від багатьох факторів, через що й пропонуються пасажирам різні за ціновим діапазоном варіанти. Уточнити актуальну інформацію про вартість квитка завжди можна в режимі онлайн — 24/7 на офіційному сайті skybooking.ua або звернувшись в офіс компанії.

Як купити квиток на автобус Кременчук - Черкаси

Купити квитки на автобус без зайвих дій просто. Для цього достатньо в полях пошуку вказати міста відправлення та прибуття, дату поїздки. Далі буде доступний весь список можливих рейсів, вичерпна інформація про поїздку та оплата онлайн.

Де купити квиток на автобус

З сервісом SkyBooking ви можете придбати квитки двома способами — на сайті та в офісі. Купівля квитків на автобус онлайн — це найзручніша можливість заздалегідь вибрати потрібний рейс та одразу ж оплатити його без додаткових комісій, зборів, прихованих платежів. Купити проїзний документ  в офісі — варіант для тих, хто надає перевагу живому спілкуванню та має трохи вільного часу для цього.

Купити квиток на автобус онлайн

Придбання квитка на автобус онлайн — зручний і швидкий спосіб. Skybooking.ua та офіційні сайти його партнерів дають можливість отримати актуальну інформацію та обрати:

 • максимально зручний за часом рейс;
 • найкомфортніше місце у салоні;
 • інформацію про сам маршрут;
 • оплату квитка на автобус через електронну платіжну систему.

Це найпростіше рішення, для тих, хто цінує свій час або немає його через швидкий ритм життя. 

Купити квиток на автобус в офісі

В київському офісі SkyBooking можна придбати проїзний документ не тільки з Кременчука в Черкаси, а й на закордонні напрямки — компанія співпрацює з низкою міжнародних перевізників. Інформація про рейси по Україні та Європі регулярно оновлюється в міру актуалізації на офіційних сайтах партнерів-перевізників.

Розклад автобусів Кременчук - Черкаси

Рейси за напрямком Кременчук - Черкаси відправляються протягом усього дня. Перед купівлею проїзного документа необхідно уважно вивчити розклад автобусів та маршруток. Інтервали руху можуть змінюватися в залежності від місяця, тижня та дня. Зверніть увагу на прохідні автобуси, вони не гарантують збереження місця (посадка здійснюється тільки на вільне місце).

Електронний квиток на автобус

Електронний квиток — це офіційний документ, що дає право на проїзд в автобусі. Аналог традиційного, який купується в касах, але з багатьма перевагами:

 • скорочує час, щоб купити квитки на автобус до мінімуму;
 • не потребує роздруковування (як виключення — деякі рейси зі спеціальними помітками) чи обміну на паперовий в касі;
 • захищений від втрати та псування.

Придбавши електронний проїзний документ Кременчук - Черкаси, збережіть його в телефоні або в поштовій скриньці й під час посадки пред'явіть контролеру на смартфоні.

Повернути квиток на автобус

У разі зміни планів чи непередбачуваних обставин є можливість швидкого повернення проїзного документа. Квиток на автобус можна здати онлайн чи безпосередньо в офісі. Проте варто ознайомитися заздалегідь з правилами повернення, які вказані при купівлі.