Завантаження...

bus-2_s

Автобус Чернівці - Кропивницький

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Чернівці - Кропивницький

Кропивницький – місто в центрі України, розташоване на берегах річки Інгул. У середині XVIII ст. на землях Запорозької Січі його започаткували старообрядці зі Стародубщини, козаки з Лівобережжя та Слобожанщини і переселенці з Греції, Сербії та Молдови. Про ту добу нині нагадують гармати та земляні вали Єлисаветинської фортеці. Магію Кропивницького можна осягнути лише завітавши та побачивши:

 1. Спасо-Преображенський собор – ошатний храм початку ХІХ ст. На території собору є міні-зоосад, скульптури домашніх тварин, фонтани та пам'ятник до 2000-річчя Різдва Христового.
 2. Церква Святого Володимира – храм, збудований 1826 року на місці дерев'яної каплиці. Він містить старовинний склеп одного з настоятелів. 
 3. Літературно-меморіальний музей Івана Карпенко-Карого. Експозицію облаштовано в будинку, де жив видатний драматург і театральний діяч.
 4. Приватна художня галерея “Єлисаветград”. Колекцію складають картини українських художників ХХ-ХХІ ст., а також матеріали про історію міста.
 5. Парк Перемоги – старовинний міський сад, де колись бував останній січовий кошовий Петро Калнишевський. 

Аби потрапити з Чернівців до Кропивницького, потрібно проїхати 600 км. Усі рейси є прямими, без пересадок. Подорож автобусом або маршруткою Чернівці - Кропивницький займає 8 -12 годин. За проїзними документами зовсім не обов'язково вирушати на автостанцію. Знайти дешеві квитки на автобус Чернівці - Кропивницький можна за допомогою сервісу SkyBooking, функціонал якого надає можливість вивчити маршрут, знайти варіанти рейсів, дізнатися час у дорозі та іншу інформацію.

;

Купити квиток на автобус Чернівці - Кропивницький

На нашому сайті можна купити квиток на автобус Чернівці - Одеса або в іншому напрямку в межах України та Європи. Сайт має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і зручний функціонал. За допомогою сервісу ви можете переглянути графік руху маршруток та автобусів Чернівці - Кропивницький, дізнатися ціну на проїзд і кількість вільних місць. Оформити і оплатити квитки на автобус онлайн завжди легко і просто.

Скільки коштує квиток на автобус Чернівці - Кропивницький

Ціна на квиток на автобус формується на основі різних факторів. Вартість проїзду змінюється в залежності від сезону, тарифної політика перевізника. До інших факторів, які впливають на вартість квитка, належать:

 • тип транспорту (автобус або маршрутка Чернівці - Кропивницький);
 • тривалість поїздки й відстань;
 • попит;
 • додаткові послуги (наявність клімат-контролю, Wi-Fi, розеток).

Завдяки сервісу SkyBooking у вас є змога відстежувати цінові пропозиції, отримані від офіційних сайтів перевізників-партнерів. Просто вкажіть у пошуку маршрут і дату виїзду та виберіть зі списку ту вартість квитка, котра є вигідною. Якщо необхідно, скористайтеся послугою розстрочки. Поділити суму на частини можна при оплаті банківською карткою на сайті.

Як купити квиток на автобус Чернівці - Кропивницький

Вибір вільних місць стає дедалі вужчим, чим ближче день виїзду. Вартість квитка при цьому зростає. Щоб заощадити, краще завчасно купити проїзний документ. Щоб оформити квиток на skybooking.ua, вам потрібно:

 1. У пошуку зазначити місто виїзду, прибуття і дату поїздки.
 2. Знайти у списку рейсів оптимальний рейс.
 3. Заповнити форму з особистими даними.
 4. Провести оплату онлайн.

Електронний квиток надійде на вказаний email. З цього моменту ви можете ним користуватися – копіювати на гаджети, друкувати. Під час посадки разом з квитком потрібно пред'являти документ, що посвідчує вашу особу.

Де купити квиток на автобус

Наші клієнти отримують проїзні документи одним із двох способів. Перший – замовляють їх онлайн на сайті. Для цього потрібно мінімум часу. Другий спосіб – купують дешеві квитки на автобус в офісі, де оформлення проводять спеціалісти, які допоможуть визначитися з вибором рейсу.

Купити квиток на автобус онлайн

Багато пасажирів нині не їздять на автовокзал і не стоять у черзі за проїзним документом. Натомість вони прагнуть купити квитки на автобус онлайн. Покупка квитка на автобус за допомогою агрегатора надає можливість швидко та зручно порівняти ціни та розклади автобусів різних перевізників на одному сайті. Придбання онлайн має очевидні переваги:

 • замовляти квитки зручніше і швидше;
 • підбирати рейс можна без поспіху;
 • оформлення проїзного документа відбувається з будья-якого місця.

Важливий “плюс” – швидка оплата банківською карткою або за допомогою електронної платіжної системи. Після чого ви отримаєте електронний квиток, що є ідентичним паперовому. 

Купити квиток на автобус в офісі

При замовленні квитків на автобус онлайн у декого виникають труднощі. Хтось не розібрався у меню та вкладках сайту. Дехто не справився з оплатою. Запрошуємо вас до офісу, де наші менеджери нададуть фахову консультацію, підберуть вигідну цінову пропозицію, знайдуть варіанти рейсів з пересадками та без, допоможуть в оформленні та оплаті. Ми дотримуємося міжнародних стандартів в обслуговуванні, адже є офіційними представниками низки європейських перевізників.

Розклад автобусів Чернівці - Кропивницький

Аби поїздка не зірвалася, потрібно вчасно прибути на посадку. Враховуйте, що графік деяких рейсів дуже щільний. Щоб не помилитися, переглядайте розклад автобусів на skybooking.ua. Система сервісу отримує дані з офіційних сайтів перевізників-партнерів, що є запорукою достовірності. Оновлена інформація відображається автоматично. Ознайомитися з нею можна через пошук, якщо застосувати фільтри за типом рейсу і часом виїзду.

Електронний квиток на автобус

Більшість транспортних компаній використовують цифрові версії проїзних документів, оскільки квитки містять QR-код, який водій сканує перед поїздкою. Для пасажирів електронний квиток також є більш зручним. Серед переваг є наступні:

 • не потребує перебування у черзі під час покупки;
 • неможливо загубити;
 • однаково чинний, як і паперовий.

Електронний квиток забезпечує зручний спосіб збереження та пред'явлення, без необхідності друку на папері. Електронний проїзний документ можна показати зі смартфона при посадці, адже він доступний на email та в особистому кабінеті.

Повернути квиток на автобус

Якщо мандрівка переноситься, ви можете на сайті або в офісі повернути квиток і одержати часткову компенсацію. Її розмір буде більшим, якщо ви раніше звернетеся. Щоб зробити анулювання квитка на сайті, перейдіть за посиланням на повернення, яке прикріплене у листі з квитком. В офісі скасування проведуть наші менеджери.