Завантаження...

bus-2_s

Автобус Чернівці - Одеса

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Чернівці - Одеса

Маршрутка Чернівці - Одеса долає близько 700 км за 11-12 годин. Шлях пролягає від західної до південної частини України вздовж кордону з Молдовою. Цю поїздку можна сміливо вважати тривалою, але завдяки сучасним комфортабельним автобусам ви навіть не встигнете помітити, як дістанетесь до місця призначення. В салонах транспортних засобів є система кондиціонування, що дозволяє підтримувати комфортний температурний режим, також є вільний доступ до Інтернету, розетки та телевізори, щоб ви могли розважити себе в дорозі. 

Одеса належить до переліку найбільших міст України. Вона розташувалася на узбережжі Чорного моря, тому є одним з головних рекреаційних осередків. Тисячі туристів приїздять сюди, щоб насолодитися морським відпочинком та ближче познайомитися з культурою цього міста. Крім того, в Одесі знаходиться найбільший морський торговий порт країни, тож тисячі підприємців кожного року приїздять сюди для налагодження ділових відносин з партнерами. Одеса закохує в себе з першого погляду, тож заслуговує уваги та пошани.

Якщо ви давно мріяли відпочити на березі моря та плануєте відпустку чи маєте їхати у справах в напрямку Чернівці - Одеса, то для замовлення квитків на автобус ми радимо скористатися нашим багатофункціональним сервісом SkyBooking, де зберігається тільки перевірена офіційними партнерами інформація, включи розклад автобусів, вартість квитків, умови повернення проїзних документів тощо.

;

Купити квиток на автобус Чернівці - Одеса

Сайт skybooking.ua містить в собі дані стосовно всіх можливих рейсів як в межах України, так і за її межами. Завдяки ретельно запрограмованим пошуковим алгоритмам, ви можете купувати квитки на автобуси цілодобово в будь-якому зручному для себе місці. 

Скільки коштує квиток на автобус Чернівці - Одеса

Обираючи квитки на автобуси, майбутні пасажири часто порівнюють ціни, співвідносять їх із власним бюджетом, шукають дешеві квитки на автобуси, щоб заощадити. Ми не заперечуємо, що фінансове питання має вагоме значення, тому хочемо, щоб ви усвідомлювали, які фактори впливають на вартість квитків:

  • наявність в салоні автобуса вільного доступу до Wi-Fi, кондиціонерів, розеток тощо;
  • кількість вільних посадкових місць;
  • довжина маршруту;
  • дата відправлення, а саме її належність до святкових днів, канікул, вихідних;
  • вид маршруту – прямий чи з пересадками тощо.

Враховуючи ці чинники, перевізники встановлюють ціни. Завдяки сервісу ви можете моніторити квитки протягом певного часу до бажаної дати виїзду, щоб обрати дешеві квитки на автобуси. Якщо ж ціна задовольняє вас не повній мірі, то ви можете розрахуватися, сплачуючи частинами. Просто залиште помітку у відповідному полі під час формування замовлення та ми врахуємо ваше бажання.

Як купити квиток на автобус Чернівці - Одеса

Купувати квитки на автобус за допомогою сервісу достатньо просто. Важливо уважно ставитися до вказівок на сайті та коректно надавати інформацію. Дотримуйтеся наступних рекомендацій:

  1. Коли ви перейдете до вкладення "Автобуси", то побачите перед собою декілька пошукових рядків, де необхідно вказати місто виїзду та прибуття, а також дату та кількість пасажирів, відповідно до віку – дорослі або діти від 0 до 14 років. Після цього натисніть "пошук".
  2. З наявного переліку рейсів оберіть найбільш відповідний до ваших потреб, звернувши увагу на конкретний час, тривалість подорожі, вид маршруту, наявність зручностей.
  3. Перейдіть до заповнення форми для ідентифікації особистості, зазначивши ім'я, прізвище, номер телефону, дату народження та адресу електронної пошти.
  4. Сплатіть покупку протягом 25 хвилин.
  5. Отримайте свої проїзні документи за вказаним email.

Ця процедура не займає багато часу, але вимагає зосередження, тож не варто хвилюватися та поспішати. Квитки на автобус в електронному форматі надходять без затримок, тож ви можете користуватися сервісом навіть якщо бажаний рейс вирушає найближчим часом.

Де купити квиток на автобус Чернівці - Одеса

Можливість купувати квитки на автобус онлайн значно полегшує планування майбутньої подорожі та й в офісі ви швидко отримаєте бажане, тож тільки вам обирати, який спосіб зручніше. Співробітники сервісу також активно користуються сайтом для формування ваших замовлень, тож ви можете бути впевненими, що це джерело є офіційним та надійним.

Купити квиток на автобус онлайн

Сьогодні багато людей віддають перевагу квиткам на автобуси онлайн, адже це значно зручніше та швидше, аніж їхати до каси, чекати в черзі, пояснювати деталі тощо. Набагато легше зробити декілька кліків та вже наступної миті отримати свої квитки на автобус незалежно від зовнішніх чинників. 

Купити квиток на автобус в офісі

Сучасні технології йдуть вперед кожного дня, тому ми розуміємо, що встигнути за ними дуже складно. Крім того, вони викликають безліч побоювань, тому не всім зручно купувати квитки через Інтернет. В такому випадку запрошуємо вас до офісу. Ми допоможемо всім охочим, адже політика сервісу передбачає дбайливе ставлення до клієнтів. Ми є офіційними представниками європейських перевізників, тож дотримуємося міжнародних стандартів як в обслуговуванні, так і під час надання послуг.

Розклад автобусів Чернівці - Одеса

Планування майбутньої поїздки тісно пов'язане з розкладом руху транспорту. Вам потрібно чітко знати час відправлення та прибуття, щоб не запізнитися. Маршрутка Чернівці - Одеса здійснює рейси відповідно до фіксованого графіка. Кожного дня відправляються декілька автобусів у вечірній час. Переглянути актуальний розклад автобусів можна на сайті онлайн.

Електронний квиток на автобус 

Купівля квитків на сервісі здійснюється автоматизовано в онлайн- форматі. Ви лише керуєте процесом та оперуєте особистими даними, а в результат отримаєте електронні квитки на електронну пошту. Це не шахрайство та не обман, а сучасна технологія, що дозволяє раціонально використовувати свій час та надійно зберігати квитки.

Повернути квиток на автобус 

Ми уважно ставимося до потреб кожного користувача нашого сервісу, тому якщо ви купили квитки, але виникла потреба повернення то ми зробимо все можливе, щоб ви отримали часткове грошове відшкодування від 10% до 80% в залежності від дати повернення та дати виїзду. Чим раніше ви повертаєте куплені квитки, тим більшою буде компенсація.