Завантаження...

hero

Авіакомпанія Hahn Air

Дата
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Напрями авіакомпанії

europe
Європа
north_america
Північна Америка
south_america
Південна Америка
australia
Австралія та Океанiя
asia
Азія
africa
Африка

Hahn Air

icon
Про авіакомпанію
icon
Про авіакомпанію
teritory
Розмір та опис флоту
flight_way
Напрямки польотів
members
Дочірні компанії

Про авіакомпанію

Hahn Air Lines – міжнародна авіакомпанія та тікетингова агенція, об'єднані в корпорацію Hahn Air Group, що знаходиться у м. Драйайх у Німеччині. Авіакомпанія здійснює регіональні чартерні рейси, а також бізнес-рейси в Пальма-де-Мальорка з аеропортів Дюссельдорф та Франкфурт-Егельсбах. Сьогодні це найбільший дистриб'ютор електронних авіаквитків у світі з безліччю офісів у великих містах Європи, Азії та Америки, що забезпечує своїм партнерам річний оборот 1 млрд доларів.

Історія розвитку

Hahn Air Lines вийшли на ринок у 1980 р. як дистриб'юторська платформа для продажу авіаквитків латиноамериканських авіакомпаній у Німеччині. Перша назва компанії – SASPO, South American Service Partner Organisation. За 14 років активної діяльності турагентство не тільки наростило продажі та зібрало стійку клієнтську базу, а й запустило власні регіональні авіаперевезення під брендом Hahn Аir. Штаб-квартира розташована в аеропорту Франкфурт-Хан.

До початку 2000-х рр. компанія створює активну платформу тікетингу, на якій просуває авіаквитки п'яти великих латиноамериканських авіакомпаній. У 2004 р., після об'єднання дистриб'юторської агенції з авіакомпанією в Hahn Air Group, починає здійснювати чартерні рейси. З 2007 р. компанія регулярно оновлює сертифікат безпеки IOSA міжнародної організації IATA.

Електронна платформа з резервації та оформлення авіаквитків від Hahn Air Lines GMBH функціонує по всьому світу та обслуговує понад 350 авіаперевізників з різних куточків планети, а також близько 100 тис. туристичних агентств. Це єдиний посередник, що забезпечує повну страховку електронного авіаквитка HR-169 від банкрутства авіаперевізника.

При цьому авіакомпанія здійснює регулярні чартерні та бізнес-рейси, а також організовує пасажирські перевезення Європою та США. На електронній платформі компанії можна купити квиток практично до будь-якого аеропорту світу.

Корпоративний стиль

Фірмові чартери та пасажирські літаки пофарбовані у біло-сірій гамі. На хвості зображений символ компанії – білий літак на блакитному тлі у білому колі. На сайті застосовується реверсивне зображення – синій літак у білому колі. Форма пілотів та обслуговуючого персоналу – чорно-біла.

Види рейсів

Власні рейси компанії покривають VIP-сегмент ринку авіаперевезень. Обслуговування приватних рейсах відбувається на преміальному рівні з урахуванням всіх побажань клієнта.

Салони літаків відповідають вимогам першого класу. Персонал уважний і чуйний до настрою та бажань клієнта. Меню складається заздалегідь з особистих переваг пасажира – від фастфуду до суші та італійської кухні. Для перевезення допускаються тварини, небезпечні предмети та багаж у будь-якому обсязі в межах вантажопідйомності літака. Ціна оренди повітряного судна включає всі опції, що пропонуються.

Пасажирські перевезення від "Хан Ейр" належать до групи лоукосту і передбачають найдешевші квитки на популярні рейси. Мінімальна ціна на авіаквиток в будь-який напрямок – за 2-3 місяці до передбачуваної дати подорожі. Також вона може змінюватися залежно від дня тижня – у будні можна купити квиток дешевше.

Популярність послуг компанії Ханейр зумовлена ​​доступністю сервісу – онлайн-купівля авіаквитка на будь-який рейс з будь-якого місця світу проста і доступна. Це дешевий спосіб захистити себе від можливого зриву польоту з вини авіаперевізника, оскільки посередництво "Хан Ейр" передбачає повне страхування вартості квитка. Компанія пропонує стандартні типи перельотів:

  • економічний клас. Невисока вартість включає ручну поклажу вагою до 8 кг та харчування на борту;
  • бізнес-клас. Версія FLEX дозволяє провезти багаж до 12 кг, повна – до 23 кг.

Розмір та опис флоту

Власний парк літаків "Хан Ейр" складається з кількох невеликих бортів типу Cessna з 8-9 пасажирськими місцями, залежно від моделі: Citation Sovereign або Cessna Citation CJ4. Це маневрені вузькофюзеляжні моделі, призначені для далеких перельотів. Конструкція відрізняється підвищеною міцністю та безпекою. Середній вік літаків – до 10 років.

Напрямки польотів

Hahn Air Lines забезпечують регулярні чартерні рейси з Дюсельдорфа на Пальму. Преміальне приватний винайм фірмового лайнера не обмежений у напрямках – потужні літаки підходять для далеких перельотів.

Як посередник на масових пасажирських авіаперевезеннях компанія працює з сотнями маршрутів по всьому світу, з'єднуючи Європу з Північною та Латинською Америкою, Африкою та Азією.

Дочірні компанії

Hahn Air Lines входить до концерну Hahn Air Group і має кілька дочірніх компаній, що обслуговують електронний обіг авіаквитків:

  1. Hahn Air Systems. Сервіс консолідації авіаперевізників у глобальній системі бронювання авіаквитків. Це технологічне рішення дає доступ сотням авіакомпаній до понад 190 ринків та тисяч турагентств.
  2. Hahn Air Technologies. Компанія-дистриб'ютор послуг авіаперевізників через посередництво завдяки електронному ресурсу X1-Air. Він є медіатором між авіакомпанією, не представленою на ринку бронювання певної країни чи туристичного агентства, та клієнтом, зацікавленим у певному рейсі.