Завантаження...

Авіакомпанія Hahn Air

founding_date
Створена 1994
location
Базовий аеропорт: Аеропорт Дюссельдорф
callsign
Позивний: ROOSTER
cup
Тип авіакомпанії: Регулярна
Код ИАТА HR
Код ИКАО HHN
Цифровой код 169

Напрями

ok round benefit 1
Європа
ok round benefit 2
Північна Америка
ok round benefit 3
Південна Америка
ok round benefit 4
Австралія та Океанiя
ok round benefit 5
Азія
ok round benefit 6
Африка

Hahn Air

Про авіакомпанію
Розмір та опис флоту
Напрямки польотів
Дочірні компанії

Hahn Air Lines – міжнародна авіакомпанія та тікетингова агенція, об'єднані в корпорацію Hahn Air Group, що базуються в м. Драйайх у Німеччині. Авіакомпанія здійснює регіональні чартерні рейси, а також бізнес-рейси в Пальма де Майорка з аеропортів Дюссельдорф та Франкфурт-Егельсбах. Сьогодні це найбільший дистриб'ютор електронних авіаквитків у світі з безліччю офісів у великих містах Європи, Азії та Америки, що забезпечує своїм партнерам річний оборот 1 млрд. американських доларів.

Історія розвитку

Hahn Air Lines вийшли на ринок у 1980 році як дистриб'юторська платформа для продажу авіаквитків латиноамериканських авіакомпаній у Німеччині. Перша назва компанії — SASPO, South American Service Partner Organisation. За 14 років активної діяльності турагентство не тільки наростило продажі та зібрало стійку клієнтську базу, а й запустило власні регіональні авіаперевезення під брендом Hahn Аir. Штаб-квартира розташована в аеропорту Франкфурт-Хан.

До початку 2000-х років компанія створює активну платформу тікетингу, на якій просуває авіаквитки п'яти великих Латиноамериканських авіакомпаній. У 2004 році після об'єднання дистриб'юторської агенції з авіакомпанією в Hahn Air Group починає здійснювати чартерні рейси. З 2007 року компанія регулярно оновлює сертифікат безпеки IOSA міжнародної організації IATA.

Електронна платформа з резервації та оформлення авіаквитків від Hahn Air Lines GMBH функціонує по всьому світу та обслуговує понад 350 авіаперевізників з різних куточків планети, а також близько 100 тисяч туристичних агентств. Це єдиний посередник, що забезпечує повну страховку електронного авіаквитка HR-169 від банкрутства авіаперевізника.

При цьому авіакомпанія здійснює регулярні чартерні та бізнес-рейси, а також організовує пасажирські перевезення Європою та США. На електронній платформі компанії можна купити квиток практично до будь-якого аеропорту світу.

Корпоративний дизайн

Фірмові чартери та пасажирські літаки пофарбовані у біло-сірій гамі. На хвості зображений символ компанії — білий літак на блакитному тлі у білому колі. На сайті застосовується реверсивне зображення — синій літак у білому колі. Форма пілотів та обслуговуючого персоналу — строга, чорно-біла.

Види рейсів

Власні рейси компанії покривають VIP-сегмент ринку авіаперевезень. Обслуговування приватних рейсах відбувається на преміальному рівні з урахуванням всіх побажань клієнта.

Салони літаків відповідають вимогам першого класу. Персонал уважний і чуйний до настрою та бажань клієнта. Меню складається заздалегідь з особистих переваг пасажира — від фаст-фуду до суші та італійської кухні. Для перевезення допускаються тварини, небезпечні предмети та багаж у будь-якому обсязі в межах вантажопідйомності літака. Ціна оренди повітряного судна включає всі опції, що пропонуються.

Пасажирські перевезення від Ханейр відносяться до групи лоукосту і передбачають найдешевші квитки на популярні рейси. Мінімальна ціна на авіаквиток в будь-який напрямок — за 2-3 місяці до передбачуваної дати подорожі. Також вона може змінюватись, залежно від дня тижня — у будні можна купити квиток дешевше.

Популярність послуг компанії Ханейр зумовлена ​​доступністю сервісу — онлайн-купівля авіаквитка на будь-який рейс з будь-якої точки світу проста і доступна. Це дешевий спосіб захистити себе від можливого зриву польоту з вини авіаперевізника, оскільки посередництво Ханейр передбачає повне страхування вартості квитка. Компанія пропонує стандартні типи перельотів:

  • Економічний клас. Невисока вартість включає ручну поклажу вагою до 8 кг та харчування на борту.
  • Бізнес клас. Версія FLEX дозволяє провезти багаж до 12 кг, повна — до 23 кг.

Власний парк літаків Ханейр складається з кількох невеликих бортів типу «Cessna» з 8-9 пасажирськими місцями, залежно від моделі: «Citation Sovereign» або «Cessna Citation CJ4». Це маневрені вузькофюзеляжні моделі, призначені для далеких перельотів. Конструкція відрізняється підвищеною міцністю та безпекою. Середній вік літаків — до 10 років.

Hahn Air Lines забезпечують регулярні чартерні рейси з Дюсельдорфа на Пальма де Майорка. Преміальне приватне наймання фірмового лайнера не обмежене у напрямках — потужні літаки підходять для далеких магістралей.

Як посередник на масових пасажирських авіаперевезеннях компанія працює з сотнями маршрутів по всьому світу, з'єднуючи Європу з Північною та Латинською Америкою, Африкою та Азією.

Hahn Air Lines входить до концерну Hahn Air Group і має кілька дочірніх компаній, що обслуговують електронний оборот авіаквитків:

  • Hahn Air Systems. Сервіс консолідації авіаперевізників у глобальній системі бронювання авіаквитків. Це технологічне рішення дає доступ сотням авіакомпаній до понад 190 ринків та тисяч турагентств.
  • Hahn Air Technologies. Компанія-дистриб'ютор послуг авіаперевізників через посередництво через електронний ресурс X1-Air. Він є медіатором між авіакомпанією, не представленою на ринку бронювання певної країни чи туристичного агентства, та клієнтом, зацікавленим у певному рейсі.