Завантаження...

Авіакомпанія Air Madagascar

founding_date
Створена 1947 рік
location
alliance
Альянс: Alliance Vanille
bonus programm
Бонусна програма: Namako
Код ИАТА MD
Код ИКАО MDG
Цифровой код 258

Напрями

ok round benefit 1
Європа
not ok round benefit 2
Північна Америка
not ok round benefit 3
Південна Америка
not ok round benefit 4
Австралія та Океанiя
ok round benefit 5
Азія
ok round benefit 6
Африка

Air Madagascar

Про авіакомпанію
Розмір та опис флоту
Напрямки польотів

Air Madagascar – авіаперевізник, який відкрив світу екзотичну країну, на честь якої його й названо. Це національна авіакомпанія Мадагаскару. Її хаб знаходиться у Міжнародному аеропорту Івато в Антананаріву. Звідси авіакомпанія у складі Air Madagascar Group здійснює зарубіжні та локальні перельоти, кількість яких досягає 60 рейсів на тиждень. Літаки компанії приймають 28 аеропортів, а квиток можна купити за системою кодшерингу з авіаперевізниками Air Austral, Thai Airways, Air Mauritius та Etihad Airways.

Історія розвитку

Air Madagascar заснована на зорі розвитку пасажирських авіаперевезень — в 1947 році. Базою для створення компанії в основному послужили активи успішного на той час французького авіаперевізника Transports Aeriens Intercontinentaux. У самостійну структуру компанія відокремилася зі здобуттям Мадагаскару незалежності від Франції в 1961 році. Тоді авіалінії ненадовго були перейменовані на Madair. З 1986 року авіаперевізник є членом міжнародної організації ІАТА та входить до списку компаній із хорошою репутацією.

Відчутний стрибок у розвитку компанії стався у середині 90-х. Завдяки додатковому вливанню фінансів авіалінії змогли суттєво розширити свій флот на користь літаків типу ATR та відкрити нові міжнародні рейси. Це сприяло збільшенню бази постійних клієнтів та популяризації компанії насамперед на Європейському континенті. У 2015 році компанія розпочала кодшерингову співпрацю з Air Seychelles.

З 2018 року частину внутрішніх маршрутів було передано новоствореному лоукостеру Tsaradia, на рейси якого можна купити дешевий квиток та отримати повний перелік усіх необхідних послуг під час бюджетного польоту. Air Madagascar зосередила увагу на міжнародних перельотах та найбільш популярних туристичних напрямках у Мадагаскарі. Основний акцент робиться на любителів екзотичних подорожей, здатних дозволити собі не найдешевший внутрішній переліт Мадагаскаром.
Корпоративний дизайн
Символом авіаліній є павич. Його зображення тісно переплітається з основним елементом на офіційному гербі Мадагаскару, але кольорова гама зовсім інша — стриманіша.

Стилізоване зображення павича прикрашає хвостове оперення фірмових літаків, ефектно виділяючись на тлі червоної лівреї. Основна частина літака — біла. На бічній частині красується величезний брендовий напис — Air Madagascar.

Обслуговуючий персонал одягнений відповідно до загальноприйнятого дрес-коду. Одяг стильний, але простий. Бортпровідники Ейр Мадагаскар носять чорні із червоним або червоні із чорним костюми. Легкий акцент елегантності в таке строге вбрання вдається додати завдяки яскравим шийним хусткам.

Бонусна програма

Постійні клієнти мадагаскарської авіакомпанії можуть скористатися перевагами бонусної програми Namako. Згідно з її умовами, зареєстрований пасажир за кожен політ рейсом авіаліній Air Madagascar отримує певну кількість бонусних миль на рахунок. Їхній підрахунок провадиться з урахуванням напрямку (міжнародного або територією країни), відстані та класу квитка за спеціальними коефіцієнтами, зазначеними в умовах програми.

Мінімальна кількість бонусів присуджується за дешевий авіаквиток на внутрішній рейс в економічному класі, максимальна – за міжнародний переліт у бізнес-класі. Чим більше і частіше літаєте тим більше маєте преференцій. Завдяки накопиченим милям можна купити авіаквиток за дуже приємною ціною зі знижкою, обміняти дешевий квиток на інший клас рангом вище без зміни ціни, або скористатися опціями оренди авто з аеропорту або броні готелю.

Компанія поступово розширює свій авіапарк, але ще не може конкурувати з гігантами на міжнародному ринку. У розпорядженні авіаперевізника знаходиться 9 суден, яких на даний момент цілком вистачає для задоволення споживчого попиту на локальні та менш регулярні міжнародні рейси:

Airbus A340-300 – 2 літаки для малих та середніх дистанцій.
ATR 72-500 - 2 судна для обслуговування середніх магістралей.
ATR 72-600 – 2 літаки, що використовуються на внутрішніх та зарубіжних перельотах.
DHC6-300 Twin Otter – 3 літаки для забезпечення повітряного сполучення всередині держави.

Air Madagascar обслуговує переважно внутрішні рейси та кілька міжнародних. В основному йдеться про екзотичні острівні держави, які мають попит серед європейців та американців. Також у списку популярних напрямів Азія, Африка та французькі міста:

Сейшельські острови та острів Маврикій.
Гуанджоу у Китаї.
Аеропорти Марселя та Парижа у Франції.
Мороні, Йоганнесбург, Дзаодзі, Порт-Дені, Сан-Луї в Африці.