Завантаження...

Авіакомпанія Air Madagascar

founding_date
Створена у 1947 році
location
alliance
Альянс: Alliance Vanille
bonus programm
Бонусна програма: Namako
cup
Тип авіакомпанії: регулярна
Код ИАТА MD
Код ИКАО MDG
Цифровой код 258

Напрями

ok round benefit 1
Європа
not ok round benefit 2
Північна Америка
not ok round benefit 3
Південна Америка
not ok round benefit 4
Австралія та Океанiя
ok round benefit 5
Азія
ok round benefit 6
Африка

Air Madagascar

Про авіакомпанію
Розмір та опис флоту
Напрямки польотів

Air Madagascar – авіаперевізник, який відкрив світу екзотичну країну, на честь якої його й названо. Це національна авіакомпанія Мадагаскару. Її хаб знаходиться в аеропорту Івато в Антананаріву. Звідси авіакомпанія у складі Air Madagascar Group здійснює зарубіжні та локальні перельоти, кількість яких досягає 60 рейсів на тиждень. Літаки компанії приймають у 28 аеропортах, а квиток можна купити за системою код-шерингу з авіаперевізниками Air Austral, Thai Airways, Air Mauritius та Etihad Airways.

Історія розвитку

Air Madagascar заснована на зорі розвитку пасажирських авіаперевезень – у 1947 р. Базою для створення компанії в основному послужили активи успішного на той час французького авіаперевізника Transports Aeriens Intercontinentaux. У самостійну структуру компанія відокремилася зі здобуттям Мадагаскаром незалежності від Франції в 1961 р. Тоді "Авіалінії" ненадовго були перейменовані на Madair. З 1986 р. авіаперевізник є членом Міжнародної організації ІАТА та входить до списку компаній із хорошою репутацією.

Відчутний стрибок у розвитку компанії стався у середині 90-х. Завдяки додатковому вливанню фінансів авіалінії змогли суттєво розширити свій флот на користь літаків типу ATR та відкрити нові міжнародні рейси. Це сприяло збільшенню бази постійних клієнтів та популяризації компанії насамперед у Європі. У 2015 р. компанія розпочала код-шерингову співпрацю з Air Seychelles.

З 2018 р. частину внутрішніх маршрутів було передано новоствореному лоукостеру Tsaradia, на рейси якого можна купити дешевий квиток та отримати повний перелік усіх необхідних послуг під час бюджетного польоту. Air Madagascar зосередила увагу на міжнародних перельотах та найбільш популярних туристичних напрямках у Мадагаскарі, квитки на які можна купити за допомогою сервісу SkyBooking. Основний акцент робиться на любителів екзотичних подорожей, здатних дозволити собі не найдешевший внутрішній переліт Мадагаскаром.

Корпоративний стиль

Символом Air Madagascar є павич. Його зображення тісно переплітається з основним елементом на офіційному гербі Мадагаскару, але кольорова гама зовсім інша – стриманіша.

Стилізоване зображення павича прикрашає хвостове оперення фірмових літаків, ефектно виділяючись на тлі червоної лівреї. Основна частина літака – біла. На бічній частині красується величезний брендовий напис – "Air Madagascar".

Бортовий персонал одягнений відповідно до загальноприйнятого дрес-коду. Одяг стильний, але простий. Бортпровідники "Ейр Мадагаскар" одягнені у чорні із червоним або червоні із чорним костюми. Легкий акцент елегантності в таке строге вбрання вдається додати завдяки яскравим шийним хусткам для стюардес.

Бонусна програма

Постійні клієнти мадагаскарської авіакомпанії можуть скористатися перевагами бонусної програми Namako. Згідно з її умовами, зареєстрований пасажир за кожен політ рейсом Air Madagascar отримує певну кількість бонусних миль на рахунок. Їхній підрахунок відбувається з урахуванням напрямку (міжнародного або територією країни), відстані та класу квитка за спеціальними коефіцієнтами, зазначеними в умовах програми.

Мінімальна кількість бонусів присуджується за дешевий авіаквиток на внутрішній рейс в економічному класі, максимальна – за міжнародний переліт у бізнес-класі. Чим більше і частіше літаєте, тим більше маєте преференцій. Завдяки накопиченим милям можна купити авіаквиток за дуже приємною ціною зі знижкою, обміняти дешевий квиток на інший клас, рангом вище, без зміни ціни, або скористатися опціями оренди авто з аеропорту або бронювання готелю.

Компанія поступово розширює свій авіапарк, але ще не може конкурувати з гігантами на міжнародному ринку. У розпорядженні авіаперевізника знаходиться дев'ять суден, яких на даний момент цілком вистачає для задоволення споживчого попиту на локальні та менш регулярні міжнародні рейси:

  • Airbus A340-300 – 2 літаки для малих та середніх дистанцій;
  • ATR 72-500 – 2 судна для обслуговування середніх магістралей;
  • ATR 72-600 – 2 літаки, що використовуються на внутрішніх та зарубіжних перельотах;
  • DHC6-300 Twin Otter – 3 літаки для забезпечення повітряного сполучення всередині країни.

Air Madagascar обслуговує переважно внутрішні рейси та кілька міжнародних. Йдеться про екзотичні острівні країни, які мають попит серед європейців та американців. Також у списку популярних напрямів Азія, Африка та французькі міста:

  • Сейшельські острови та острів Маврикій;
  • Гуанджоу у Китаї;
  • Марсель та Париж у Франції;
  • Мороні, Йоганнесбург, Дзаодзі, Порт-Дені, Сан-Луї в Африці.