Завантаження...

Звягель (Новоград-Волинський) - Луцьк

Мінімальний час у дорозі 04 г. 36 хв.
Поїздів маршрутом 1 поїзд(ів)
Відстань між станціями 193 км
Раннє/пізнє відправлення 01:25 / 01:25
Від 124 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Залізничний маршрут Звягель (Новоград-Волинський) - Луцьк обслуговує один поїзд – Київ - Ковель. Він курсує у цьому напрямі щодня, без вихідних.

Відносно невелика відстань між містами – 174 км по прямій – пасажирський потяг долає майже за п'ять годин. Важливою перевагою подорожі залізничним транспортом є його надійність та можливість пересуватися у комфортних умовах, а також розумна вартість квитків.

Розклад поїздів складено так, що потяг Звягель - Луцьк перевозить пасажирів у нічний час. До обласного він прибуває рано-вранці, що робить маршрут затребуваним серед студентів та відряджених співробітників.

Також цінують поїзд туристи, які прибувають до історичного міста на тури вихідного дня – вранці у понеділок вони повертаються до обласного центру та встигають вийти на роботу чи навчання.

Поїзд Звягель - Луцьк складається з вагонів, які відрізняються за рівнем комфорту, тому вартість квитка може суттєво відрізнятися.

Популярність маршруту постійно зростає, оскільки всі потяги на київському напрямку популярні. Тому залізничні квитки Звягель- Луцьк краще купувати заздалегідь.

Скільки коштує квиток на поїзд Звягель - Луцьк

Залізничний потяг, який обслуговує маршрут, сформований з вагонів таких типів:

  • плацкарт;
  • купе-економ;
  • купе-стандарт;
  • люкс.

Умови у різних вагонах відрізняються. Відповідно відрізняється і ціна проїзду.

Також на вартість квитка впливає замовлення супутніх послуг (чай, кава, постіль), день тижня (від цього залежить завантаження поїзда та собівартість перевезення одного пасажира).

Як купити залізничні квитки Звягель - Луцьк

Сервіс SkyBooking є оптимальним рішенням для бажаючих купити квиток онлайн.

Сайт дозволяє сплатити поїздку в будь-який момент. Для цього потрібні лише доступ до Інтернету та кошти на банківській картці.

Замовлення залізничних квитків відбувається досить просто. На сайті skybooking.ua потрібно заповнити спеціальну форму, в якій зазначаються:

  • пункти відправлення та призначення;
  • дата передбачуваної поїздки.

Сервіс запропонує варіанти рейсів, і пасажир зможе ознайомитися із розташуванням вільних місць у різних вагонах та вибрати оптимальний для себе варіант.

Після цього залишається тільки оформити замовлення залізничних квитків, дотримуючись вказівок агрегатора та сплатити поїздку.

Де купити квиток на поїзд

Існує два варіанти покупки квитків – у касі вокзалу та онлайн.

У касі можна сплатити проїзд з будь-якого вокзалу, наприклад, у Харкові можна сплатити дорогу зі Львова до Одеси і назад.

Купівля квитка онлайн здійснюється на кількох сайтах, включаючи банківські. Але найзручнішим варіантом є агрегатори, найкращим з яких вважається, по праву,  skybooking.ua.

Купити квиток на поїзд онлайн

SkyBooking пропонує замовити квитки на поїзд у будь-який час дня та ночі. Наш сайт працює в єдиній інформаційній системі з Укрзалізницею, тому не виникає жодних збоїв та накладок, дублювання квитків на одне місце та інших непорозумінь.

Перевага оплати проїзду онлайн:

  • економія часу – вам не потрібно їхати на вокзал;
  • можливість самостійного вибору кращого місця для себе та своїх попутників, якщо такі будуть;
  • можливість визначати, які супутні послуги ви захочете сплатити. Наприклад, не всі забажають пити чай у нічному рейсі, а, отже, від такої послуги можна буде відмовитися.

Навіть якщо виявиться, що поїзд завантажений і вільних місць немає, не впадайте у відчай, – якщо Укрзалізниця додасть до поїзда ще один вагон, агрегатор це врахує. Вам достатньо буде відвідати сайт трохи пізніше та перевірити, чи не з'явилися місця у поїзді. І якщо ви купуєте залізничні квитки онлайн, для повторної спроби не потрібно буде їхати на вокзал.

Купити квиток у касі

Старий перевірений метод, який має своїх консервативних шанувальників. У тому, щоб замовити квитки на поїзд у касі, немає нічого складного, крім того, що це вимагає більше часу. До того ж, нерідко виявляється, що останній квиток уже купили ті, хто замовив квиток онлайн.

Розклад руху поїздів Звягель - Луцьк

Потяг, який слідує цим маршрутом, поки що тільки один, але це може змінитися. Графік руху часто змінюється, це стосується і кількості поїздів. Тому завжди слідкуйте за новинами та плануйте свої подорожі з точністю до хвилини.

SkyBooking гарантує, що всі зміни в розкладі будуть враховуватися при формуванні пропозиції щодо купівлі квитків. Ми надаємо клієнтам лише найдостовірнішу інформацію про рейси.

З нами легко вибрати найкращий маршрут до потрібного міста!

Щасливої ​​дороги!

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa