Завантаження...

Потяг Житомир - Вінниця

Мінімальний час у дорозі 02 г. 26 хв.
Поїздів маршрутом 1 поїзд(ів)
Відстань між станціями 131 км
Раннє/пізнє відправлення 09:46 / 09:46
Від 36 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Пересування Україною поїздами Укрзалізниці — найшвидший і найнадійніший спосіб дістатися потрібної точки з тих міст, де немає аеропорту. Ви можете вирушити в поїздку швидким поїздом або Інтерсіті. У пасажирів також є можливість вибрати тип вагона — плацкарт, купе або СВ.

Якщо ви плануєте поїздку з Житомира до Вінниці, то тепер дізнатися розклад поїздів та купити залізничні квитки в цьому напрямі стало набагато простіше. Окрім офіційного сайту Укрзалізниці, замовлення можна зробити з допомогою сервісу SkyBooking. Більше не треба стояти в кілометрових чергах біля залізничних кас. Вказавши напрямок Житомир — Вінниця на сторінці пошуку, ви дізнаєтеся всю інформацію про поїзди та наявність вільних місць, не виходячи з дому. Коли виберите потрібний залізничний квиток, можете легко оплатити його онлайн.

Щоб доїхати з Житомира до Вінниці, пропонуємо скористатися нашим сервісом, який допоможе отримати максимум інформації про можливі рейси в цьому напрямку. Цим маршрутом курсує поїзд № 887Ш Коростень-Вінниця. Поїздки відбуваються щодня, крім понеділка. Час у дорозі — 2 год. 30 хв.

 

Вартість квитків на регіональний електропоїзд підвищеної комфортності № 887Ш залежить від дати поїздки, наявності об’ємного багажу та тварин. Щоб дізнатися точну ціну, потрібно спочатку вибрати маршрут у рядку пошуку, вказати дати, що цікавлять, визначитися з поїздом і місцями у вагоні. Внизу сторінки ви можете побачити остаточну вартість проїзду.

Як купити залізничний квиток Житомир — Вінниця

Купити кращі квитки через інтернет дуже просто. Необхідний доступ до інтернету, а також смартфон, планшет чи комп’ютер. Мобільна версія нашого сайту така ж зручна, як комп’ютерна. Покупку легко оформити навіть дорогою на роботу або додому. Про оформлення замовлення з допомогою SkyBooking докладно написано в покроковій інструкції:

 • На сайті skybooking.ua в меню виберіть пункт залізничного квитка.
 • Заповніть поля Звідки та Куди, вкажіть потрібну дату відправлення. Якщо ви плануєте повернутися незабаром, вкажіть зворотну дату.
 • Натисніть кнопку Знайти. Перед вами з’явиться вікно з варіантами поїздів даним маршрутом (Інтерсіті, швидкий або електропоїзд). Виберіть той, який краще підходить і натисніть кнопку з типом місця у вагоні та вартістю квитка на поїзд.

Далі перед вами з’явиться схема поїзда. Виберіть зручне місце з тих, які ще вільні. Схема вагона наочно показує те місце, на якому ви сидітимете. Це дуже корисно, особливо якщо дорога довга. Пасажирам дуже важливо зручно розміститися.

Після вибору місця з’явиться форма з особистими даними пасажира. Її потрібно заповнити:

 • написати ім’я та прізвище
 • вибрати тип квитка (повний, дитячий чи студентський — ціна від цього може змінюватися)
 • вказати наявність об’ємного багажу, тварин та апаратури (ціна квитка зміниться)
 • Натиснути кнопку Купити. Перед вами з’явиться електронний білет. Будь ласка, перед оплатою уважно перевірте всю інформацію про подорож.
 • Під квитком на поїзд вкажіть діючу електронну пошту та номер телефону, щоб документ потрапив на ваш email. Позначте галочкою, що ви погоджуєтесь з обробкою даних. Натисніть кнопку Оплатити. Далі оплата провадиться так само, як і під час інших онлайн-покупок.
 • На квитку може бути зазначено, що його потрібно надрукувати.

Де купити квиток на поїзд Житомир-Вінниця

Залізничні квитки можна придбати декількома способами:

 • Купити в касі залізничного вокзалу. Такий варіант все ще популярний. Потрібно поїхати на вокзал Укрзалізниці, підійти до каси, можливо, почекати в черзі. Співробітник вокзалу розповість про наявність та вартість проїзних. Після оплати довгоочікуваний роздрукований квиток у вас буде в руках. Якщо їх, звісно, ​​не розкупили. В іншому випадку — усе це було марно, і доведеться міняти свої плани.
 • Замовити залізничні квитки онлайн. У цьому випадку потрібний лише доступ до Інтернету. У будь-який зручний час у спокійній обстановці ви можете зробити замовлення залізничних квитків, не виходячи з дому. Оплата здійснюється за допомогою банківської картки онлайн. Дедалі більше українців вважають, що краще купити в Інтернеті, ніж їздити на вокзал та купувати в касі. Це економить час та гроші. Ви спокійно оформляєте замовлення та не слухаєте незадоволених людей, які стоять у черзі ззаду та намагаються вас підганяти. Придбати квиток у такий спосіб ви можете на офіційному сайті Української залізниці або в нас, не залишаючи цю сторінку.

Незважаючи на всі переваги інтернет-покупок, вибір місця для придбання квитків усе ще залишається за вами.

Розклад поїздів та електричок Житомир-Вінниця

Крім напрямку Житомир-Вінниця на нашому сайті ви можете дізнатися розклад поїздів такими популярними маршрутами, як Київ — Харків, Харків — Ужгород, Київ — Дніпро та багато інших.

Зверніть увагу, що графік руху поїздів може змінюватися залежно від сезону. Тому під час планування поїздки слідкуйте за розкладом за допомогою сервісу SkyBooking.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa