Завантаження...

train_s

Потяг Житомир - Суми

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Житомир - Суми

Житомир та Суми розділяє майже 500 км. Купити квиток на поїзд онлайн – найкращий варіант для тих, хто хоче доїхати з одного міста в інше з комфортом, адже подорожувати потягом зручно та недорого. Місто Суми доволі велике. У ньому проживає майже 300 000 людей. Воно вважається культурним та економічним центром північно-східної частини України. До Сум приїжджають мешканці інших міст з різною метою: погостювати до друзів та рідних, розв'язувати робочі питання, ознайомитись із культурною спадщиною. 

В Сумах велика кількість палаців, маєтків та будинків відомих осіб. Наприклад, садиба Суханових-Сумовських: це були місцеві меценати. Будинок зберігся в тому ж вигляді, яким був у ХІХ столітті. Символом міста вважають альтанку, яка побудована з дерева без жодного цвяха. Таких було декілька десятків, але до сьогодні збереглась лише одна, і вона знаходиться саме в Сумах.

Також в місті можна побачити найстаріший заклад освіти – Олександрівську гімназію. Вона збудована ще в 1873 році. Щоб доїхати в місто Суми та побачити всі ці історично важливі місця, варто купити залізничні квитки онлайн за допомогою сервісу SkyBooking. 

;

Залізничні квитки Житомир - Суми

Пасажири можуть самостійно обирати місця на поїзд Житомир - Суми та тип вагона. Загалом їх є три види. Відрізняються вони рівнем комфорту, кількістю місць та ціною: 

  1. Плацкарт – бюджетний варіант, і найпопулярніший. Усі пасажири розміщені на спальних полицях у спільному просторі без дверей. Спальне місце зроблене у вигляді м'якого диванчика. Можна обирати верхню або нижню полицю.
  2. Купе – комфортний і дорожчий варіант. Кожне купе має 4 місця, які відділяються від коридору дверима. 
  3. Люкс – двомісні купе з підвищеним рівнем комфорту. Ціна буде значно вища за всі попередні варіанти.

Таке розподілення є майже в кожному потязі. Між деякими містами їздить швидкісний Інтерсіті та Інтерсіті+. На жаль, такий поїзд поки не курсує з Житомира в Суми. Ним можна доїхати у напрямку Київ - Запоріжжя, Дніпро - Харків.

Скільки коштує квиток на поїзд Житомир - Суми

Ціну на залізничні квитки Житомир - Суми можна побачити на сайті skybooking.ua перед покупкою. В першу чергу вона залежить від вибраного вагона. Знижки на поїздки мають пільгові категорії громадян. Також трохи заощадити на покупці квитків допоможе бронювання в певні дні тижня. Наприклад, у вівторок та середу ціна буде нижчою на 10%. Залежить вартість і від пори року. Влітку зазвичай залізничні квитки коштують дорожче, потім ціна може трохи знизитись.

Як купити залізничні квитки на поїзд Житомир - Суми

Якщо ви вирішили купити квитки на поїзд онлайн за допомогою сервісу SkyBooking, то таким чином можна зекономити багато часу. Вибір місця та оплата здійснюється буквально за кілька хвилин. Для цього потрібно мати доступ до мережі, гроші на банківській картці та дотримуватись інструкції:

  1. В пошуковий рядок впишіть назви міста відправки та прибуття (Житомир - Суми).
  2. В календарі оберіть дату, на яку запланована поїздка.
  3. Визначтесь із типом вагота та виберіть на схемі вільне місце.
  4. Введіть особисті дані: ім'я, прізвище, телефон та адресу електронної пошти.
  5. Оплатіть замовлення одним із доступних способів.

Після оплати квиток прийде на електронну пошту, яка була вказана. Він буде там зберігатися весь час. Пасажиру достатньо завантажити його на телефон чи інший пристрій, щоб перед відправкою показати контролеру. Усі дані щодо маршруту і часу відправки відповідають дійсності, вони оновлюються з офіційного сайту Укрзалізниці. У нас також можна купити квиток на поїзд Житомир - Вінниця та в інші міста. 

Де купити квиток на поїзд

Є два способи купити залізничні квитки на поїзд Житомир - Суми: онлайн і в касі Укрзалізниці. Обидва варіанти популярні. Не всі полюбляють робити покупки в Інтернеті, тому їздять на вокзал та бронюють місця там. В цьому випадку доведеться витратити чимало часу на дорогу та очікування в черзі. Саме тому кращим варіантом залишається пошук рейсів онлайн.

Купити квиток на поїзд онлайн

За допомогою сервісу SkyBooking можна перевірити наявність квитків на потяг, переглянути розклад поїздів, обрати потрібне місце та оплатити покупку. Електронний квиток в більшості випадків не потрібно роздруковувати. Достатньо просто завантажити його на телефон, а перед відправкою дати просканувати контролеру QR-код. Таким чином квиток не пошкодиться, не загубиться, його не вкрадуть. Він буде зберігатись весь час на пошті або в особистому кабінеті. Саме тому варто купувати залізничні квитки онлайн.

Купити квиток на поїзд в касі 

Не для всіх кращий варіант – покупка онлайн. Є пасажири, які звикли їздити на вокзал і робити бронювання. В такому випадку варто розуміти, що це займе багато часу, а потрібного місця може не бути. Навіть якщо черги в касі не буде, довго думати над альтернативний варіантом не вийде. 

Розклад руху потягів Житомир - Суми

Пасажири завжди перевіряють не лише наявність квитків, але й розклад поїздів. Ця інформація доступна на нашому сайті. Всі дані завжди актуальні та оновлюються згідно з офіційним сайтом Укрзалізниці. Завдяки цьому пасажири можуть точніше спланувати поїздку й одразу купити залізничні квитки Житомир - Суми. Іноді серед рейсів неможливо вибрати кращий варіант за часом відправлення та прибуття. В такому випадку ви можете купити квиток на автобус Житомир - Суми і не хвилюватися.