Завантаження...

train_s

Потяг Житомир - Путивль

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Житомир - Путивль

Міста Житомир та Путивль розділяють 400 км. Щоб доїхати з одного населеного пункту в інший, краще скористатись поїздом Житомир - Путивль. Так дорога пройде непомітно, можна буде відпочити та насолодитись краєвидами за вікном.

Путивль важко назвати туристичним. Це невеличке містечко у Сумській області з населенням в 15 000 людей, але гості міста завжди знайдуть, що подивитись і в центрі, і на околицях. Його ще називають містом Ярославни. Вона і є його символом. Саме їй встановлений пам'ятник, до якого можна підійти та сфотографуватись. Він знаходиться в гарному зеленому місці на підвищенні. Відвідувачі можуть насолодитись панорамою та просто відпочити.

У Путивлі побудовано багато монастирів та церков. Деякі з них дуже старі, побудовані в XVI-XVII століттях. Приваблює гостей міста також Ремісниче училище Маклакова. Воно побудоване в 1886 році і до сьогодні відтворює стиль того часу.

Якщо ви хочете відвідати місто Путивль, найзручніше буде купити квиток на поїзд онлайн. Зробити це можна за допомогою сервісу SkyBooking. На сайті можна перевірити наявність квитків на потяг, вибрати місце та відразу оплатити покупку.

;

Залізничні квитки Житомир - Путивль

Перед тим, як купити залізничні квитки Житомир - Путивль, пасажири обирають тип вагона, місце, день та час відправки. Тільки після цього переходять до оплати. Залізничні квитки, куплені онлайн, є двох видів:

  • з номером замовлення;
  • з QR-кодом.

Перший тип – це проїзний документ, який перед поїздкою потрібно роздрукувати. Після того, як пасажир купив квиток на поїзд онлайн, він отримає 16-значний номер. З цим номером потрібно звернутись на касу не пізніше, ніж за 30 хвилин до відправки потяга.

Квиток з QR-кодом приходить також на пошту пасажира після оплати, тільки з ним можна більше нічого не робити. Достатньо завантажити на телефон чи інший пристрій, щоб було зручно показати провіднику при посадці. Це повноцінний проїзний документ.

Скільки коштує квиток на поїзд Житомир - Путивль

Залізничні квитки Житомир - Путивль мають різну ціну, яка залежить від ряду факторів. На вартість впливає день відправки, відстань між містами, вибраний тип вагона, наявність пільг. Щоб трохи зекономити на квитках, потрібно знати нюанси формування тарифу. Наприклад, у вівторок та середу залізничні квитки будуть коштувати на 10% дешевше. А от перед вихідними ціна навпаки виросте. Також більша вартість у передсвяткові періоди та в туристичний сезон, літом.

Як купити залізничні квитки на поїзд Житомир - Путивль

Купити залізничні квитки онлайн на поїзд Житомир - Путивль за допомогою сервісу SkyBooking дуже легко. Весь процес не займе багато часу, навіть якщо робити бронювання вперше. Для замовлення знадобиться доступ до інтернету, декілька вільних хвилин та кошти на картці. Дотримуйтесь інструкції:

  1. На головній сторінці в полі для пошуку введіть назви міст відправки і прибуття (Житомир - Путивль). 
  2. На календарі оберіть дату, коли починається ваша подорож.
  3. Виберіть тип вагона, ознайомтесь з його схемою, оберіть місце.
  4. Заповніть поля з особистими даними пасажира: потрібно вказати ім'я, прізвище, мобільний телефон та актуальну електронну пошту.
  5. Оплатіть замовлення одним із запропонованих способів. Вони з'являться на екрані.

Такий спосіб замовлення проїзних документів однаковий на всі напрямки в Україні. Пасажири можуть також подорожувати швидкісним потягом Інтерсіті. Він не їздить у напрямку Житомир - Путивль, але курсує між іншими містами. Наприклад, на швидкісному Інтерсіті можна поїхати з Києва в Харків або з Дніпра в Київ. У нас можна купити квитки на поїзд Житомир - Кам'янське, тощо.

Де купити квиток на поїзд

Ознайомитись із розкладом поїздів, перевірити наявність квитків на потяг та дізнатись ціну можна на сайті skybooking.ua. За допомогою сервісу можна відразу зробити замовлення. Це дуже зручно та не займає багато часу, але не всі полюбляють бронювати квитки онлайн. Декому зручніше користуватись касою Укрзалізниці на вокзалі. Кожен з варіантів має свої переваги та недоліки.

Купити квиток на поїзд онлайн

Електронні залізничні квитки Житомир - Путивль мають свої переваги перед паперовими з каси. Пасажири можуть бути впевнені, що їх проїзний документ не пошкодиться, не загубиться, не пропаде з бази даних. Він зберігається на пошті, його можна в будь-який момент роздрукувати або просто завантажити на телефон, щоб показати контролеру. Вся інформація береться з офіційного сайту Укрзалізниці, тому завжди відповідає дійсності. До того ж, у нас ви можете швидко купити туристичне страхування.

Купити квиток на поїзд в касі

Купувати квитки на потяг офлайн в касі теж може бути зручно, адже не потрібно самостійно нічого робити: просто скажіть касиру напрямок та бажану дату відправки, здійсніть оплату та отримайте паперовий роздрукований квиток. В такому випадку варто розуміти, що такий спосіб забирає багато часу. Потрібно їздити на вокзал, чекати своєї черги і тільки тоді робити замовлення. Іноді може не бути потрібного місця, а думати над іншими варіантами часу не буде. Тому кращий спосіб – купити залізничні квитки онлайн.

Розклад руху потягів Житомир - Путивль

Ознайомитись із розкладом поїздів можна на сайті skybooking.ua. Інформація дійсна і оновлюється одночасно з офіційним сайтом Укрзалізниці. Пасажири можуть побачити час відправки та прибуття на будь-який напрямок, щоб мати змогу краще спланувати поїздку.