Завантаження...

train_s

Потяг Житомир - Дніпро

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Житомир - Дніпро

Дніпро – місто у південно-східній частині України, засноване у XVII ст. Приїзд до нього дасть можливість насолодитися красою однойменної річки та її притоків Самари і Орелі, островів Намистанка, Кодачек та Кам'януватого, балок Шиянка, Довжик і Широкий Байрак, низки озер, пагорбів та навіть піщаних дюн. Місць для відпочинку тут дуже багато – набережна Дніпра (найдовша в Європі), парки Глоби, Шевченка і Писаржевського, Дніпровський ботанічний сад. Серед міських пам'яток, які варто побачити, є наступні:

 1. Спасо-Преображенський собор, зведений у 1835 р. Будівлю витримано у стилі неокласицизму.
 2. Хоральна синагога “Золота Роза”, побудована в середині ХІХ ст. Її вважають найбільшою у Східній Європі.
 3. Єврейський центр “Менора” – найбільший у світі. Величезна будівля зведена у 2012 р.
 4. Вірменська апостольська церква, побудована у 2018 р. Подібний храм є найбільшим у Східній Європі.
 5. Потьомкінський палац. Його зведено у 1791 р. у стилі класицизму.
 6. Їздити з Житомира до Дніпра краще залізницею. За 11 годин у дорозі пасажири можуть помилуватися краєвидами кількох українських регіонів та відпочити. 
 7. Аби знайти зручне місце у вагоні, варто заздалегідь придбати залізничні квитки Житомир - Дніпро. Їх продаж Укрзалізниця відкриває за 20 днів до поїздки. 

Щоб заощадити кошти та час, краще купити залізничні квитки онлайн. Таку можливість надає сервіс SkyBooking. Скориставшись його пошуковою системою, можна швидко знайти прямий рейс або з пересадкою, перевірити наявність квитків на потяг. Ця інформація повністю відповідає офіційному сайту Укрзалізниці. Крім того, у вас завжди буде альтернатива – оформити електронний квиток на автобус Житомир - Дніпро.

;

Залізничні квитки Житомир - Дніпро

Пасажир, який обирає їхати поїздом Житомир - Дніпро, має можливість придбати один з трьох типів залізничних квитків. Ви можете обрати оптимальний варіант залежно від своїх потреб та побажань. Серед проїзних документів є такі види:

 1. Паперовий. Його можна купити в касах Укрзалізниці.
 2. З номером замовлення. Так називають бланк, який містить унікальний номер і потребує обміну в касі вокзалу на паперовий квиток. Номер замовлення не є посадковим документом без попереднього обміну.
 3. Електронний. Є повноцінним проїзним документом, який треба пред'явити під час посадки у вагон. За потреби його можна роздрукувати.

Залізничні квитки Житомир - Дніпро містять інформацію про рейс, дані пасажира тощо. На бланку з відкладеним друком є 16-значний номер замовлення. Електронний квиток має унікальний QR-код.

Скільки коштує квиток на потяг Житомир - Дніпро

Купуючи залізничні квитки, варто знати фактори, що впливають на їх ціну. Проїзд у потягах Інтерсіті та Інтерсіті+ коштує дорожче, ніж у швидкому, але, на жаль, цей тип поїздів за даним маршрутом не їздить. Крім того, вартість проїзних документів у плацкарті буде відчутно дешевшою, ніж у люксі. Те, скільки коштуватиме мандрівка, залежить також від:

 • тарифів Укрзалізниці;
 • сезону;
 • дня тижня;
 • наявності пільг.

Аби не сплатити зайве, краще переглянути ціни, що є актуальними. У цьому допоможе сервіс SkyBooking. Необхідно зазначити в пошукових полях місто відправлення (Житомир), призначення (Дніпро) і тип вагона. Система виведе на екран  вартість залізничного квитка. 

Як купити квитки Житомир - Дніпро

Щоб купити залізничні квитки на поїзд Житомир - Дніпро онлайн на skybooking.ua, треба мати небагато часу. Ми виділяємо 25 хвилин на проведення всіх операцій. Щоб придбати проїзний документ, важливо дотримуватися такого порядку дій:

 1. Введіть назви міст відправлення та призначення (Житомир - Дніпро).
 2. Позначте дату виїзду.
 3. Перегляньте наявність квитків на потяг та оберіть у списку відповідний рейс.
 4. На інтерактивній схемі натисніть на вагон та місце.
 5. Заповніть форму з особистими даними.
 6. Здійсніть оплату через інтернет-банкінг.

Чекати слід недовго. За кілька хвилин у вашій електронній скринці має з'явитися файл з проїзним документом. Радимо зберегти його у смартфон або планшет, аби пред'явити при посадці до вагона. Таким чином, ви зможете купити квиток на потяг Житомир - Вінниця або в інше місто. 

Де купити квиток на потяг

Більшість пасажирів вважає за краще купити залізничні квитки онлайн. У цьому їм допомагають такі сервіси, як SkyBooking. Решта, за традицією, їздить на вокзал, аби придбати квиток на потяг Житомир - Дніпро або за іншим напрямком у касі. 

Купити квиток на потяг онлайн

Пасажир, який коли-небудь користувався електронним квитком, знає: цей проїзний документ має чимало переваг. Щоб купити квиток на поїзд онлайн, вам не потрібно їздити на вокзал і чекати у черзі в касу. Замовляти квитки можна тоді й там, де є Інтернет. Електронний квиток не порветься і не загубиться. Він має надійний захист від крадіїв. Він завжди зберігатиметься в електронній пошті та особистому кабінеті сайту.

Купити квиток на потяг в касі

Багато людей віддають перевагу традиційному способу придбання залізничного квитка на вокзалі. Після прибуття вони стають у чергу до каси та готові чекати досить тривалий час. Однак такий метод не завжди завершується успішно. Іноді виникають ситуації, коли квитків немає у наявності, або доступні лише незручні місця чи дорогі варіанти. Крім того, у вас не буде можливості порівняти розклад різних поїздів. Тому краще скористатися онлайн-агрегаторами.

Розклад потягів Житомир - Дніпро

Маршрут Житомир - Дніпро пролягає через кілька областей, що робить його цікавим для подорожуючих. Щоб отримати точну інформацію про час відправлення та прибуття, найзручніше переглянути розклад поїздів на сайті skybooking.ua. Тут ми оперативно публікуємо всі дані про графік руху, збираючи інформацію безпосередньо з офіційного сайту Укрзалізниці. Це дозволяє нашим користувачам отримувати актуальну інформацію щодо поїздок за цим напрямком. Зверніть увагу, що за потреби ви можете купити квиток на автобус Житомир - Дніпро