Завантаження...

train_s

Потяг Ужгород - Рівне

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Ужгород - Рівне

Рівне - місто з давньою історією. Воно являє собою унікальне поєднання культурних пам'яток і природних красот. Старовинні архітектурні пам'ятки, церкви і храми підкреслюють його багатовікову історію. Парк Шевченка привертає увагу відвідувачів - це зелений оазис із безліччю рослин. Рівне славиться музеями, включно з Музеєм історії авіації. Тут є прекрасні можливості для активного відпочинку. Гості міста прогулюються центральною частиною, відвідуючи затишні кафе і ресторани. 

З Ужгорода до Рівного щодня вирушає потяг. Долаючи відстань у 500 км, він досягає пункту призначення приблизно за 13 годин. Оскільки це нічний рейс, ваша поїздка пройде в комфортній атмосфері і ви зможете поспати.

За допомогою сервісу SkyBooking зручно перевірити наявність квитків на рейс, ознайомитися з розкладом поїздів і купити квиток онлайн. Інформація оновлюється регулярно відповідно до офіційного сайту національного залізничного перевізника Укрзалізниці. Ви зможете швидко скласти свій маршрут, щоб без проблем дістатися до місця призначення. Головне, не забудьте взяти з собою в дорогу документ, що підтверджує особу, а електронний проїзний залишиться у вашому телефоні.

;

Залізничні квитки Ужгород - Рівне

Поїзд Ужгород - Рівне належить до популярного напрямку з великим пасажиропотоком. Користувачі SkyBooking можуть купити квитки двох типів: електронний квиток з QR-кодом або квиток з відкладеним друком (номером замовлення). Класичний паперовий проїзний документ можна придбати в залізничних касах. Електронний квиток з QR-кодом - це проїзний документ, який не потребує друку. Достатньо показати його на екрані смартфона провіднику перед посадкою в поїзд. 

Квиток з відкладеним друком (номером замовлення) - це унікальний 16-значний номер, який користувач отримує на свою електронну пошту. За півгодини до відправлення поїзда необхідно обміняти цей номер на паперовий у касі залізничного вокзалу.

Скільки коштує квиток на поїзд Ужгород - Рівне

Щоб дізнатися інформацію про наявність квитків на поїзд та їхню вартість на skybooking.ua, достатньо ввести міста відправлення - прибуття в пошуковий рядок. Сервіс надасть повний список доступних рейсів, де ви зможете ознайомитися з варіантами і цінами проїзду для вибору найбільш підходящого варіанту.  

Як купити залізничні квитки Ужгород - Рівне

Купити квитки на поїзд онлайн можна дуже швидко. Для цього використовуйте смартфон або ноутбук. Наш сайт має просту навігацію, тому вам буде легко орієнтуватися на skybooking.ua. Щоб купити залізничні квитки онлайн, дотримуйтесь інструкції:

  1. У пошуковому рядку вище виберіть вкладку "Залізничні квитки".
  2. Введіть міста відправлення (Ужгород) і прибуття (Рівне), вкажіть дату від'їзду.
  3. У списку доступних рейсів виберіть найзручніший.
  4. На інтерактивній схемі натисніть на бажаний номер вагона та вільне місце в ньому.
  5. Позначте додаткові послуги (напої, постіль).
  6. Внесіть особисті дані (електронна пошта, повне ім'я, контактний телефон).
  7. Виберіть спосіб оплати та проведіть її.

Після зарахування грошових коштів проїзний документ буде надіслано на вказаний email. Краще одразу перевірити правильність внесених даних, після чого зберегти в телефон, щоб він був доступний навіть без підключення до Інтернету. Таким чином, можна купити квиток на поїзд Ужгород - Хмельницький або в будь-яке інше місто. 

Де купити квиток на потяг

Залізничні квитки на поїзд Ужгород - Рівне можна придбати в залізничних касах міста або онлайн. Якщо у вас немає можливості відвідати касу у зручний час, ви можете купити квитки на поїзд на нашому сайті та уникнути очікування в черзі. Це дасть змогу заощадити час і спланувати поїздку в комфортних умовах.

Купити квиток на потяг онлайн

Електронні квитки на поїзд, придбані онлайн, мають низку переваг. По-перше, вони забезпечують зручність і доступність: щоб купити залізничний квиток онлайн, знадобиться всього кілька хвилин, без походів до кас і необхідності стояти в чергах. По-друге, такі квитки зручні, оскільки доступні в смартфоні - вам не потрібно друкувати їх, достатньо пред'явити QR-код перед посадкою. По-третє, такий проїзний документ неможливо загубити або зіпсувати. Усі ці фактори роблять процес придбання та використання квитків на поїзд зручнішим для пасажирів.

Купити квиток на потяг у касі

Для багатьох людей похід на вокзал і купівля залізничних квитків Ужгород - Рівне в касі залишаються кращими. Однак цей метод може виявитися не надто зручним через необхідність витрачати час на дорогу і чергу, а також процес вибору квитка. Більш швидким і зручним варіантом є використання сервісу SkyBooking, де можна легко перевірити наявність квитків на поїзд і знайти оптимальний варіант.

Розклад руху потягів Ужгород - Рівне

Перш ніж купити квиток на поїзд онлайн, рекомендуємо попередньо ознайомитися з графіком відправлення рейсів. Це дозволить спланувати поїздку заздалегідь. Розклад поїздів завжди доступний у швидкому пошуку сервісу. Ми отримуємо графік руху безпосередньо з офіційного сайту Укрзалізниці, тому інформація завжди актуальна. Інтерсіті в розкладі відсутній, оскільки він не їздить за цим маршрутом. Якщо ви не знайдете потрібний рейс, можете купити квиток на автобус Ужгород - Рівне.