Завантаження...

train_s

Потяг Ужгород - Ковель

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Ужгород - Ковель

Ковель - старовинне мальовниче місто у Волинській області України. Для приємної та комфортної поїздки підберіть для себе найоптимальніший варіант транспорту. Оскільки дорога від Ужгорода до Ковеля триватиме близько 17 годин, найкраще вирушити в подорож потягом, оскільки ви зможете таким чином відпочити, поспати під стукіт коліс і погойдування вагонів, помилуватися природою за вікном, приємно провести час за чашкою чаю з сусідом у купе. Перевага залізничного транспорту ще й у тому, що, незважаючи на ситуацію на дорогах, ви дістанетеся до потрібної станції в призначений час.

Щойно ви прибудете до Ковеля, побачите залізничний вокзал, що вирізняється класичними радянськими сталінськими інтер'єрами, включно з традиційною "Головною Люстрою" та залою очікування з пальмою. Привокзальна площа та область навколо вокзалу мають історичне та культурне значення. У місті також можна побачити безліч визначних пам'яток, які привертають увагу гостей. Наприклад, паровоз СУ 253-25: Цей пам'ятник, встановлений на честь 40-річчя визволення Ковеля від фашистів, розташований поруч із залізничним вокзалом. Також варто звернути увагу на пам'ятник Лесі Українці, видатній українській поетесі, яка провела значну частину свого життя недалеко від Ковеля, увічнена цим пам'ятником, що є окрасою міста.

Плануючи подорож, найкраще заздалегідь купувати залізничні квитки на сайті skybooking.ua. За допомогою нашого сервісу ви зможете проаналізувати доступні рейси, порівняти умови і ціни, а також дізнатися про наявність квитків на поїзд Ужгород - Ковель. 

;

Залізничні квитки Ужгород - Ковель

Перед купівлею залізничного квитка враховуйте час, який доведеться провести в дорозі. Маршрут Ужгород - Ковель займає близько 16 годин. Ви можете придбати проїзні документи в один із трьох типів вагонів:  

  • якщо вам не заважає сторонній шум і ви хочете заощадити, можете вибрати плацкарт;
  • якщо ви віддаєте перевагу тиші та комфорту, краще вибрати купейний або люкс (СВ) вагон. Вартість проїзду буде вищою, ніж у плацкарті, проте спокійна поїздка без безлічі пасажирів вам забезпечена.

Великою популярністю зараз користуються високошвидкісні поїзди Укрзалізниці - Інтерсіті. Їздити таким транспортом дуже зручно, а час у дорозі значно коротший. Однак за маршрутом Ужгород - Ковель Інтерсіті не курсує. 

Скільки коштує квиток на поїзд Ужгород - Ковель

Кожен поїзд за маршрутом Ужгород - Ковель відрізняється вартістю місць. Ціна квитка залежить від типу транспорту, комфортабельності вагонів і додаткових послуг. Щоб дізнатися наявність квитків на поїзд і точну вартість проїзного документа на нашому сайті, задайте всі потрібні параметри в пошукових полях, за якими система виведе ціну проїзду. У пасажирів є можливість через офіційний сайт SkyBooking оформити додаткові послуги онлайн: перевезення тварин, додатковий багаж, замовлення чаю або кави. Усі ці послуги впливають на остаточну вартість.

Як купити залізничні квитки Ужгород - Ковель

Ви можете купити квитки на поїзд попередньо за допомогою сервісу SkyBooking. Щоб спланувати поїздку, у вас піде мінімум часу, оскільки на нашому сайті ви знайдете актуальну інформацію. Щоб знайти залізничний квиток на поїзд і відразу оплатити його, дотримуйтесь алгоритму:

  • на цій сторінці виберіть станції відправлення і прибуття (Ужгород - Ковель);
  • на електронному календарі натисніть на потрібну дату;
  • виберіть відповідний поїзд;
  • на схемі відзначте відповідний вагон і місце;
  • введіть особисті дані пасажира, номер телефону;
  • без помилок вкажіть електронну пошту: саме на цю адресу буде надіслано проїзний документ;
  • підтвердіть намір купити квиток на поїзд онлайн за допомогою свого банкінгу, проведіть оплату.

Щойно гроші спишуться з рахунку, ви отримаєте електронний квиток на email. Покажіть його провіднику під час посадки. За цим алгоритмом ви можете купити квиток на поїзд Ужгород - Конотоп або в будь-яке інше місто України.

Де купити квиток на потяг 

Перевірити наявність квитків на поїзд Ужгород - Ковель і купити залізничні квитки онлайн можна в будь-якому зручному місці, скориставшись сервісом SkyBooking. Також можна поїхати за ними в залізничні каси на вокзал. Питання тільки в тому, скільки ви готові витратити часу. 

Купити квиток на потяг онлайн 

Найкращий варіант придбання проїзного документа - сервіс SkyBooking. У зручній обстановці виберіть оптимальний за відправленням і прибуттям рейс, після чого ви зможете купити залізничні квитки онлайн без необхідності їздити на вокзал. Інтернет дає змогу швидко знайти місце у вагоні й одразу оплатити його. Таким чином, ви більше витратите часу на збір валіз. 

Купити квиток на потяг у касі

Купівля залізничного квитка в касі Укрзалізниці стає менш популярним способом. Доведеться виділити час на дорогу туди і чергу. Якщо вам цей варіант здається зручнішим, запасіться терпінням. Крім того, не забувайте, що паперовий проїзний документ легко загубити. Не забудьте його перед поїздкою. 

Розклад руху потягів Ужгород - Ковель 

Графіки маршрутів можуть змінюватися залежно від зовнішніх факторів, тому варто уважно стежити за розкладом поїздів на нашому сайті. Перед поїздкою обов'язково перевірте час відправлення свого рейсу за маршрутом Ужгород - Ковель. Усі дані є актуальними, оскільки регулярно оновлюються з офіційного сайту Укрзалізниці.