Завантаження...

train_s

Потяг Трускавець - Олександрія

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Трускавець - Олександрія

Поїзди за маршрутом Трускавець - Олександрія забезпечують важливе сполучення між Львівською областю та центром України. В цьому напрямку є не багато рейсів, тому варто заздалегідь обирати квиток, щоб мати змогу розміститися з комфортом.

Маршрутом Трускавець - Олександрія курсує потяг Трускавець - Дніпро. Рейс проходить через міста Львів, Тернопіль, Вінницю та Білу Церкву. Час подорожі складає близько 17 годин – за цей час вдасться насолодитися красою різноманітних населених пунктів, річок та лісів. Їздити на великі відстані поїздом зручно, адже:

 • передбачено місця для сну з чистою постільною білизною;
 • можна замовити їжу та напої;
 • ціна поїздки значно нижча, ніж будь-яким іншим видом транспорту.

Крім того, у потязі не відволікає транспортний потік – можна прочитати книгу чи подивитися фільм. Весь багаж зручно розміщується у спеціально відведених місцях та не заважає. Під час довгих зупинок можна подихати свіжим повітрям на пероні.

За допомогою сервісу SkyBooking можна купити квиток на поїзд онлайн за декілька хвилин. Зручний інтерфейс допоможе переглянути всі наявні рейси, порівняти вартість, вибрати дату та за необхідності купити туристичне страхування.

;

Залізничні квитки Трускавець - Олександрія

Квиток на потяг Трускавець - Олександрія в будь-який час доби можна придбати на сайті skybooking.ua. Щоб поїздка пройшла добре, варто продумати всі деталі та завчасно вирішити, яке місце вам більше підійде. За цим напрямком доступні вагони декількох типів:

 • люкс – покращені купе закритого типу на 2 нижніх місця;
 • купе – стандартний варіант з дверима на 2 верхніх та 2 нижніх місця;
 • плацкарт – відкритий тип купе на 4 місця з одного та 2 з другого боку.

Рейсом Трускавець - Олександрія швидкісні потяги Інтерсіті не курсують. Під час вибору вагона важливо врахувати побажання до рівня комфорту та бюджет, розрахований на поїздку. На нашому сайті можна переглянути всю інформацію про маршрут, щоб детально спланувати свою подорож.

Скільки коштує квиток на поїзд Трускавець - Олександрія

Щоб дізнатися ціни на залізничні квитки Трускавець - Олександрія, необхідно визначитися з датою виїзду, типом вагона та місцем, а також потребою в додаткових опціях (постіль, напої, їжа). В залежності від кількості вільних місць на рейсі може змінюватися і вартість проїзного документа. Можна порівняти ціни на різні дати, щоб вибрати кращий варіант для себе. Для цього не потрібно їздити на вокзал, можна на головній сторінці нашого сайту вибрати актуальні станції та дату, і система покаже наявність квитків на потяг та автоматично розрахує вартість. Всі дані оновлюються з офіційного сайту перевізника, тому є актуальними. 

Як купити залізничні квитки на поїзд Трускавець - Олександрія

Більшість пасажирів хочуть придбати залізничні квитки онлайн, не витрачаючи зайвого часу на дорогу до станції та очікування у черзі, тому вони віддають перевагу сервісу SkyBooking. Функціонал сайту продуманий до дрібниць, завдяки чому купити квиток на потяг Трускавець - Олександрія можна за декілька хвилин. Принцип придбання проїзного документа доволі простий:

 1. У вкладенні “Залізничні квитки” вибрати потрібні станції відправлення та прибуття, вибрати дату.
 2. Зі списку вибрати рейс, вагон та місце у ньому, а також додаткові опції за необхідності.
 3. Заповнити форму з особистими даними пасажира, уважно перевіряючи правильність введення інформації за паспортом.
 4. Оплатити проїзний та отримати його на вказаний email.

Електронні залізничні квитки Трускавець - Олександрія, на яких є QR-код, можна показати провіднику потяга просто на телефоні. Якщо на проїзному документі тільки номер замовлення, його треба роздрукувати в кассі Укрзалізниці перед відправленням рейсу. Таким чином, можна купити квиток на поїзд Трускавець - Кам'янське та в будь-які інші міста України. 

Де купити квиток на поїзд

На вибір пасажирів доступно декілька способів придбання проїзних документів. Можна відвідати вокзал та скористатися послугами працівника Укрзалізниці, проте в більшості випадків зручніше купити квиток на поїзд онлайн.

Купити квиток на поїзд онлайн

На сайті skybooking.ua можна переглянути актуальний розклад поїздів, наявність вільних місць на потрібну дату та купити залізничні квитки онлайн в будь-який час доби. В бронюванні проїзних онлайн є безліч переваг, серед яких:

 • заощадження часу на дорогу до станції;
 • відсутність черг;
 • унікальний код, який захищає квиток від підробки;
 • оплата через інтернет-банкінг.

Електронний квиток на поїзд Трускавець - Олександрія не загубиться: він завжди доступний на вашій електронній пошті, звідки легко друкується та завантажується на будь-який девайс. До того ж, на нашому сайті ви можете відразу оформити туристичне страхування

Купити квиток на потяг в касі

Якщо ви з певних причин не можете купити залізничні квитки онлайн – у нагоді стане каса вокзалу. Тут також доступні проїзні документи на потяги Укрзалізниці, включаючи Інтерсіті (якщо вони курсують за обраним напрямком), можна вибрати зручне місце та уточнити деталі у працівника. З недоліків – варто розраховувати на тривале очікування у черзі та можливу відсутність місць.

Розклад руху потягів Трускавець - Олександрія

Переглянути точний розклад поїздів можна на нашому сайті. Сервіс постійно оновлює наявність квитків на потяг та інформацію стосовно графіку руху відповідно до офіційного сайту Укрзалізниці. Одразу перевіривши розклад, вдасться правильно спланувати маршрут та прибути на станцію вчасно.