Завантаження...

train_s

Потяг Тернопіль - Київ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Тернопіль - Київ

Сервіс SkyBooking допоможе швидко знайти залізничні квитки і купити їх на сайті за вигідними цінами. Купівля квитків онлайн дозволить заощадити ваш особистий час, адже вам не доведеться їхати на вокзал і стояти в черзі до залізничних кас. Квиток на поїзд можна вибирати за заданими параметрами пошуку, серед яких:

  • дата поїздки;
  • ціна;
  • тип вагона;
  • вид поїзда;
  • час в дорозі;
  • додатковий сервіс.

Квитки на поїзди за маршрутом Тернопіль - Київ можна вибрати на нашому сайті. До уваги представлені як прямі варіанти, так і з пересадками. Передбачено безліч зручних залізничних рейсів з Тернополя в Київ. Це внутрішні поїзди, а також міжнародні. Наприклад, з Тернополя до столиці України можна потрапити поїздом, який прямує з міста Пшемисль, Польща. Є також швидкісні маршрути. Карта маршруту залежить від залізничного рейсу та поїзда.

Переваги нашого сервісу в тому, що ви можете придбати квитки в Тернопіль – Київ у будь-якому місці, де є Інтернет. Можна замовити квитки онлайн на поїзди денного та нічного прямування. Залежно від поїзда, зазвичай, маршрут проходить через такі міста як Хмельницький, Вінниця, Козятин. Електронний квиток дає право на проїзд у поїзді без попереднього друку його у касі вокзалу. Достатньо пред'явити куплений квиток провіднику під час посадки в поїзд.

;

Залізничні квитки Тернопіль - Київ

За допомогою нашого онлайн-помічника ви можете придбати залізничний квиток на популярний маршрут Тернопіль - Київ. Середня тривалість часу у дорозі – сім годин. Час прямування залежить від поїзда – швидкісний він чи звичайний, денний чи нічний, і навіть через які станції проходить і скільки часу  передбачає зупинка. Найбільш швидка поїздка буде на поїзді Інтерсіті. У нас на сайті надається можливість онлайн купити квиток на швидкісні поїзди 706Л та 716Л Інтерсіті, обравши вагон потрібного класу.

Скільки коштує квиток на поїзд Тернопіль - Київ

Вартість квитка залежить від безлічі критеріїв:

  • типу поїзда;
  • часу в дорозі;
  • додаткових послуг;
  • дати поїздки та інших параметрів.

Ціна відображається одразу біля кількості доступних місць та типу вагона. Доступні такі типи вагонів як сидячий першого/другого класів (на поїздах Інтерсіті) та плацкарт, купе, люкс у звичайному пасажирському поїзді

Як купити залізничні квитки Тернопіль - Київ

Щоб купити квитки на поїзд Тернопіль - Київ, потрібно вибрати відповідний варіант з поїздів і тип вагона. Далі натиснути на вільне місце (відображається світло-сірим, зайняте – темно-сірим кольором), обране місце стане зеленого кольору. Тип вагона відображений інтерактивно, завдяки чому легко зрозуміти, які місця верхні, які нижні, а також біля вікна та біля проходу, якщо мова про сидячі місця в поїздах Інтерсіті.

Після обраного місця нижче необхідно ввести дані пасажира: прізвище, ім'я, тип квитка – повний чи дитячий, наявність додаткового багажу, а також послуг у вигляді харчування, води, чаю/кави, постільної тощо. Після цього натиснути кнопку "купити" та оформити замовлення. Сплатити його можна за допомогою інтернет-банкінгу, а також ввівши дані з картки.

Де купити квиток на поїзд

Придбати квитки можна на нашому сайті. Замовлення залізничних квитків здійснюється онлайн за допомогою SkyBooking. Сервіс швидко знаходить доступні варіанти поїздів маршрутом Тернопіль - Київ, інтегруючись з офіційним сайтом Укрзалізниці.

Також купити квитки на поїзд можна в залізничних касах, проте в цьому випадку вже може не бути доступних варіантів на необхідні дати. Тому краще скористатися нашим сервісом, який надасть можливість самостійного вибору місця у поїздах за маршрутом Тернопіль - Київ.

Розклад руху поїздів Тернопіль - Київ

Дізнатися розклад пасажирських та приміських поїздів за маршрутом Тернопіль - Київ ви можете на нашому сайті. Загалом передбачено близько десяти поїздів далекого прямування, на яких можна регулярно їздити з Тернополя до Києва. Вибір поїздів онлайн з різним часом відправлення та прибуття дозволять обрати найбільш зручний варіант дістатися до столиці.

Доїхати до Києва електропоїздом можна тільки з пересадками. Прямої електрички до столиці з Тернополя на даний момент не передбачено. Також з пересадками можна побудувати маршрут, добираючись і пасажирськими поїздами з Тернополя до Києва. Це може бути зручно тим, кому не підходить час відправлення та прибуття поїздів із наявного списку, а також якщо пасажир має попутні справи в містах по дорозі. В цьому випадку можна вибрати маршрут з пересадкою в іншому населеному пункті.