Завантаження...

train_s

Потяг Одеса - Вінниця

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Одеса - Вінниця

Вирушати в подорож поїздом для більшості з нас стало звичною і простою справою. Для цієї мети важливо придбати квитки для кожного пасажира, який бере участь у поїздці. Варіанти замовлення проїзних документів різноманітні: ви можете вибрати зручний спосіб оплати, дату поїздки, розташування посадкового місця.

На офіційному сайті skybooking.ua користувачі мають можливість придбати електронний квиток на поїзд Одеса - Вінниця. Це можна зробити легко і швидко, не гаючи часу на черзі і дорогу до каси. Вся інформація на сайті є актуальною під час пошуку місць. Вона регулярно оновлюється, згідно з даними системи Укрзалізниці. Тому ви можете легко планувати свій маршрут навіть із пересадками.

Цим маршрутом курсує 2 вечірні поїзди. Якщо ви заздалегідь вирішите вибирати місця, у вас буде більше шансів знайти найзручніші варіанти. Як правило, ближче до дати відправлення залишається небагато пропозицій, а то й зовсім немає. При виборі також враховуйте, що електронний квиток не завжди є підставою для посадки на поїзд. Тому після отримання на пошту варто відразу ознайомитися з усією інформацією.

;

Залізничні квитки Одеса - Вінниця

Квитки на поїзд Одеса - Вінниця бувають трьох видів:

 • позначений QR-кодом квиток без необхідності друку в касі;
 • замовлення з кодом, який слід обміняти у касі за 35 хвилин до відправлення поїзда;
 • з необхідністю роздруківки квитка в касі без черги.

Ці умови вказуються на самому проїзному, який ви отримаєте на email після оплати. Відразу вивчіть квиток, щоб правильно розрахувати свій час перед відправленням. За бажання з Одеси до Вінниці можна доїхати вибраним поїздом, у вагоні підвищеної комфортності та з додатковими зручностями або заощадити на плацкарті.

Скільки коштує квиток на поїзд Одеса - Вінниця

На офіційному сайті skybooking.ua просто і без втрати часу можна знайти потрібні дати та час відправлення поїзда. Ви можете знайти залізничні квитки онлайн на швидкі поїзди №78 і №106. Інформація постійно оновлюється, тому ви можете бути впевненими у її актуальності та достовірності. Щоб дізнатися про остаточну ціну проїзду, потрібно в рядку пошуку ввести міста відправлення та прибуття, а також дату. За потреби можна відразу вибрати проїзний у зворотний бік.

Як купити залізничні квитки Одеса - Вінниця

Після введення у рядку пошуку основної інформації ви побачите список доступних на даний момент поїздів. Вибираєте відповідний вагон, місце, додаткові послуги. Далі оплачуєте та отримуєте квиток на пошту. Пропоновані на офіційному сайті способи оплати проїзду включають Visa/MasterCard або систему EasyPay. Будь-який з вибраних варіантів оплати проводиться швидко та без проблем. У разі потреби технічна підтримка допоможе вирішити можливі труднощі.

Де купити квитки на поїзд

Придбати проїзний документ можна у касі залізничного вокзалу Укрзалізниці або в Інтернеті за допомогою сервісу SkyBooking. Кожен варіант має свої плюси та мінуси, тому тільки ви можете оцінити свій час та ситуацію.

Купити квиток на поїзд онлайн

Після здійсненої вами оплати залізничних квитків онлайн вони будуть надіслані на електронну пошту. Це зручний варіант оплати проїзних, що має низку переваг:

 • вибір вигідних цінових пропозицій;
 • відсутність довгої та неприємної черги;
 • простота у додаванні чи відмові від додаткових послуг;
 • лише актуальна інформація на нашому офіційному сайті;
 • економія часу, зусиль і коштів.

Купити квиток на поїзд в касі

Є можливість купівлі проїзних документів класичним способом, через залізничну касу. Цей варіант має багато мінусів, серед яких зазначимо:

 1. Втрату часу та коштів на дорогу до каси та назад, додому.
 2. Перебування у населеному пункті, що знаходиться далеко від кас.
 3. Відсутність зручних для проїзду місць у вагоні, особливо для літніх пасажирів та батьків з дітьми.
 4. Незручний вибір дат та часу відправлення.

Однак якщо ви живете поряд із залізничною станцією, то цей варіант чудово підійде.

Розклад руху поїздів Одеса - Вінниця

Для отримання інформації про рейси поїздів на офіційному сайті skybooking.ua вам не знадобиться багато часу. Тут ви зможете знайти всі варіанти поїздки з Одеси до Вінниці після заповнення полів дати та необхідного напрямку рейсу.

Час шляху може пройти швидше, якщо ви розрахуєте свої необхідні пересадки без втрат часу. Наша команда готова допомогти вам здійснити всі необхідні розрахунки для приємної та швидкої поїздки. Ви можете поставити собі будь-яку мету подорожі. Воно обов'язково буде успішним, якщо розрахувати його тривалість, бюджет, проміжні пункти за потреби. Замовлення залізничних квитків стало простіше за допомогою сервісу SkyBooking.

Приємної подорожі

Плануйте свої поїздки разом зі SkyBooking! Наші фахівці завжди готові вам допомогти в пошуку та оплаті найкращих місць у вагоні.