Завантаження...

train_s

Потяг Одеса - Луцьк

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Одеса - Луцьк

На сайті skybooking.ua у вас є можливість забронювати і відразу оплатити залізничні квитки на поїзд Одеса - Луцьк. Тут ви можете вибрати бажану дату відправлення та придбати електронний квиток за доступною ціною. Наш сайт є офіційним, де ви можете зареєструватися та зайти до особистого кабінету, в якому можна керувати своїми замовленнями:

  • переносити другого дня;
  • скасовувати;
  • повертати.

Також ви можете звернутися до служби підтримки, якщо у вас виникнуть питання при оформленні квитка. При покупці залізничного квитка онлайн обов'язково потрібно заповнювати всі поля: міста відправлення та прибуття, дати, email. Прізвище та ім'я варто вказувати так, як написано у паспорті. Якщо їдете не ви, то вказати дані пасажира, які збігаються із посвідченням особи.

Замовлення залізничного квитка онлайн - це дуже зручно і вигідно, адже ви заощаджуєте свій час. Можете бути впевнені, що за кілька хвилин у вас з'явиться квиток на заплановану подорож.

;

Залізничні квитки Одеса - Луцьк

Залізничний квиток за напрямом Одеса - Луцьк можна забронювати та оплатити онлайн на нашому офіційному сайті skybooking.ua у будь-який час дня та ночі, на потрібну дату – за наявності вільних місць. Після оплати на email буде відправлено електронний квиток. Його потрібно буде перевірити, щоб усі дані були вірними. Жодний квиток можна роздрукувати або зберегти на мобільному пристрої, щоб при посадці його пред'явити перевіряльнику. Кожен електронний документ має свій унікальний QR-код, який відрізняє його від усіх інших. Під час його сканування відображається вся інформація про маршрут: дані пасажира, а також напрямок Одеса – Луцьк. Електронний залізничний квиток діє нарівні з друкованим, його не потрібно буде міняти в касі вокзалу перед відправленням (якщо на ньому немає відповідної позначки), а лише пред'явити під час посадки перевіряючим.

Скільки коштує квиток на поїзд Одеса - Луцьк

Щоб дізнатись вартість залізничного квитка на поїзд Одеса — Луцьк, на головній сторінці потрібно вказати місто відправлення та місто прибуття, вибрати дату виїзду. Можна також відразу сплатити дорогу назад. Після заповнення система надасть вам інформацію, засновану на базі Укрзалізниці, про всі рейси:

  • доступні на вказану дату поїзда;
  • час відправлення та прибуття;
  • наявність квитків на поїзд;
  • вартість проїзду унизу сторінки.

Також слід одразу визначитися з типом вагона: плацкарт, купе, люкс. Можна вибрати додаткову послугу: постільна білизна, напої, багаж. Якщо ви подорожуєте з твариною, це можна вказати в рядку “додатковий багаж”. Після заповнення всіх рядків внизу буде вказано остаточну ціну проїзду.

Як купити квиток на поїзд Одеса - Луцьк

Якщо ви погоджуєтесь з умовами сайту і вказали всю інформацію правильно при бронюванні, далі можна переходити до оплати. Квитки на поїзд можна сплатити онлайн за допомогою банківської картки Visa/MasterCard або системи EasyPay. Після підтвердження оплати та зняття коштів на ваш email буде відправлено електронний квиток.

Вам потрібно буде перевірити всі дані, наявність QR-коду. Електронний проїзний можна роздрукувати або зберегти на мобільному пристрої, щоб пред'явити його під час посадки. Якщо на ньому немає QR-коду, то в такому випадку за 35-40 хвилин до відправлення поїзда його потрібно обміняти в касі залізничного вокзалу.

Де купити квиток на поїзд

Придбати квиток на поїзд онлайн за напрямом Одеса — Луцьк можна на нашому офіційному сайті skybooking.ua. Електронний квиток зберігається на вашій пошті та в особистому кабінеті, тому ви завжди можете його завантажити на телефон або подивитися історію своїх поїздок

Також залізничний квиток можна придбати в касах залізничного вокзалу. Тільки в цьому випадку ви не можете бути впевнені, чи є вільні місця у цьому напрямку. Ви можете витратити час на очікування у черзі і в результаті нічого не купити.

Розклад руху поїздів Одеса - Луцьк

У розкладі поїздів можна побачити пасажирські, швидкісні, експрес, Інтерсіті. Цим маршрутом курсує швидкісний нічний поїзд. Враховуйте, що розклад може змінюватися, тому якщо ви вже знаєте дати відправлення, одразу обирайте та оплачуйте місця. Це дозволить вам розміститися з комфортом та доїхати у гарному настрої.

Приємної подорожі

При виборі залізничних квитків звертайте увагу на відстань маршруту, можливість пересадок, а також на час у дорозі, щоб ваша поїздка була комфортнішою і не принесла незручності.