Завантаження...

train_s

Потяг Одеса - Київ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Одеса - Київ

Залізнична система України розвинена дуже добре, що дозволяє кожному місцевому жителю та туристу швидко доїхати з Одеси до Києва. Велика кількість рейсів направлена ​​саме до столиці України – міста Києва. З Одеси сюди можна дістатися поїздом №106, який ходить щодня.

На офіційному сайті сервісу SkyBooking ви завжди можете ознайомитися зі списком поїздів, що курсують, які будуть відправлятися за цікавим маршрутом. При виборі квитків на поїзд варто в першу чергу звернути увагу на розклад поїздів (особливо на час відправлення) і на те, як довго він перебуває в дорозі.

Швидкісний Інтерсіті за заданим маршрутом не курсує. Якщо вам необхідно доїхати до столиці країни, найкращим рішенням буде нічний фірмовий поїзд Одеса – Київ. Всього в дорозі залізничного складу знаходиться близько 9 годин. За цей час ви зможете відпочити в дорозі та приїхати з гарним настроєм.

Через те, що поїзд ходить лише раз на день, варто заздалегідь вибрати та сплатити квитки. Це дасть можливість знайти найкращі варіанти для розміщення та з комфортом дістатися місця прибуття.

;

Залізничні квитки Одеса - Київ

Купити залізничні квитки на поїзд з Одеси до Києва – не проблема. Важливо знайти для себе найкращі місця. До основних типів вагонів належать такі:

  1. Люкс. Найкомфортніший, розрахований всього на дві людини. Таким чином, можна не тільки виспатися в дорозі, а й відпочити від зайвого шуму, інші пасажири вам не заважатимуть. Вартість квитків такого класу буде на порядок вищою порівняно з рештою.
  2. Купе. Якщо ви вирушаєте в подорож одні або ж з маленькими дітьми, то вагон-купе буде найкращим рішенням. Розраховано купе на 4 особи. Від загального коридору спальні місця відгороджують спеціальні двері, тож доїхати можна у спокої.
  3. Плацкарт. Найпростіший варіант відрізняється досить низькою вартістю. Якщо ви хочете заощадити кошти, то такий варіант буде найкращим.
  4. Щоб не розчаруватися у поїздці, варто одразу оцінити бюджет, порівняти ціни на поїзди, вибрати для себе оптимальний рівень комфорту та тип вагону.

Скільки коштує квиток на поїзд Одеса - Київ

Перед тим, як замовити квиток на поїзд, необхідно дізнатись про його ціну. Для цього на сайті необхідно ввести інформацію: дату відправлення, місто, з якого ви їдете (Одеса), та місто, куди плануєте прибути (Київ). Перед вами з'явиться список поїздів та ціни. Найдорожчим є вагон класу люкс, а доступним – плацкарт. Варто зазначити, що на ціну квитка також впливають такі фактори: сезонність, свята, акції.

Як купити залізничні квитки на поїзд Одеса - Київ

Щоб вибрати найвдаліші місця, потрібно спочатку в пошуковому рядку ввести маршрут, а також дату, що цікавить. У результатах ви побачите список усіх доступних пропозицій на даний момент. Вся інформація є актуальною на момент пошуку, тому що наш сервіс оновлює дані з бази Укрзалізниці. Вам залишається вибрати поїзд, вагон та місце, після чого можна одразу сплатити.

Перед тим, як вибрати потрібний рейс, необхідно точно знати кількість пасажирів (якщо ви плануєте подорожувати компанією), тип вагона, наявність квитків. Сплатити місця можна через банкінг лише у кілька кліків.

Де купити квиток на поїзд

Існує кілька способів, що дозволяють купити квитки на поїзд вигідно, легко та швидко. Це може бути покупка залізничних квитків онлайн або в залізничній касі Укрзалізниці.

Купити квитки на поїзд онлайн

Пошук та оплата залізничних квитків в Інтернеті істотно економить час, а іноді й гроші, які ви витратили б на поїздку на залізничну станцію. До того ж ви можете простояти в черзі до каси, а квитків на потрібний потяг може і не виявитися. Онлайн ви можете одразу оцінити кількість вільних місць на поточний момент навіть, перебуваючи в офісі.

Купити квиток на поїзд в касі

Якщо з якоїсь причини у вас немає доступу до Інтернету, то найкращим способом придбання проїзного документа буде каса вокзалу. Для цього необхідно буде заздалегідь виділити час, тому що на касі залізничного вокзалу дуже часто бувають довгі черги. Оператор допоможе вам визначитися з вибором поїзда, вагона та місцем.

Розклад руху поїздів Одеса - Київ

Для того, щоб не запізнитись на свій поїзд, необхідно заздалегідь знати його розклад. З Одеси до Києва вирушає нічний фірмовий швидкісний експрес, який прибуває рано-вранці. На вокзал найкраще приїжджати заздалегідь. Цей час знадобиться для того, щоб знайти необхідну платформу і встигнути на поїзд.

Приємної подорожі

Сервіс SkyBooking допоможе швидко скласти маршрут до будь-якої точки України і навіть за її межами. Зручний інтерфейс сайту дозволить вибрати потрібний квиток за пару кліків. Тепер ви зможете їздити із задоволенням та комфортом!