Завантаження...

Потяг Одеса - Кременчук

Мінімальний час у дорозі 10 г. 03 хв.
Поїздів маршрутом 1 поїзд(ів)
Відстань між станціями 566 км
Раннє/пізнє відправлення 19:47 / 19:47
Від 210 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Сервіс SkyBooking надає вам можливість замовлення квитків на поїзд онлайн за напрямком Одеса - Кременчук. Варто звернути увагу, що за цим напрямком поїзди ходять не щодня, тому слід перевірити найближчі дати із вільними місцями. На сайті ви можете вибрати зручнішу дату відправлення та час виїзду за доступними для вас цінами.

Що для цього потрібно? Декілька вільних хвилин. Для вашої зручності на сайті є можливість зареєструватися та створити власний кабінет, в якому можна керувати особистою інформацією поїздок:

  • перенесення;
  • скасування;
  • повернення квитка.

Також можна цілодобово звертатися до служби підтримки, якщо виникнуть питання щодо бронювання електронного квитка. Під час придбання проїзного документа онлайн потрібно уважно заповнювати всі поля. Електронний квиток надходить на пошту після успішної оплати. Всю інформацію, яку ви зазначаєте, варто перевірити, щоб вона відповідала посвідченню особи. У такому разі до вас не буде додаткових питань при посадці на поїзд. Якщо купуєте квиток не для себе, тоді вказуйте ПІБ пасажира, який їде. Електронний квиток діє нарівні з паперовим, його можна роздрукувати або зберегти на мобільному пристрої, щоб пред'явити його під час посадки на потяг. Для цього на ньому має бути QR-код.

Купівля залізничного електронного квитка – це економія часу та різниця у вартості. Ви можете бути на 100% впевненим, що подорож відбудеться у заплановані дати.

Залізничні квитки Одеса - Кременчук

Залізничні електронні квитки за напрямом Одеса - Кременчук можна купити онлайн на нашому офіційному сайті skybooking.ua. Для цього вам необхідно мати банківську картку та трохи вільного часу. Після введення основної інформації, система покаже всі доступні варіанти. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, люкс) та місце, яке найкраще підходить.

Скільки коштує квиток на поїзд Одеса - Кременчук

Щоб дізнатися вартість залізничного квитка на поїзд Одеса - Кременчук, вам потрібно на нашому сайті вибрати напрямок (місто відправлення та прибуття) та дату виїзду. Система автоматично надасть від Укрзалізниці усі можливі варіанти відправлень: найближчі вільні дати та місця.

Поїздом до напрямку Одеса - Кременчук доступні місця в плацкартному вагоні, люксі та купе. Найдорожчим і зручним є люкс, оскільки він розрахований лише на 2 особи. Другим за зручністю буде купе. Якщо ви хочете заощадити на дорозі і вас не турбує шум, тоді краще зупинитися на плацкарті.

Купуючи проїзний документ, потрібно ще вказати, чи буде у вас з собою додатковий багаж. Після цього відобразиться вартість вашого проїзного документа внизу сторінки.

Як купити залізничний квиток Одеса - Кременчук

Сплатити онлайн залізничний квиток на поїзд Одеса - Кременчук можна за допомогою банківської картки Visa/MasterCard або за допомогою системи EasyPay. Після успішної оплати з вашої картки на email буде надіслано електронний документ. Потрібно перевірити, щоб усі дані відповідали посвідченню особи та перевірити наявність QR-коду.

Електронний квиток можна роздрукувати або зберегти на мобільному пристрої, щоб пред'явити його при посадці. Якщо QR-код відсутній, проїзний необхідно обміняти в касі залізничного вокзалу за 35-40 хвилин до відправлення.

Де купити квиток на поїзд

Купити залізничний квиток за напрямом Одеса - Кременчук можна на нашому офіційному сайті skybooking.ua онлайн. Ми пропонуємо зручну навігацію, де потрібно вказати, який квиток ви хочете купити (в даному випадку це залізничний квиток), місто відправлення та прибуття, дату виїзду, вибір місця та додаткових послуг (постільна білизна, чай, кава). Якщо подорож буде з твариною, також вкажіть цю інформацію в полі "додатковий багаж".

Ви також можете зробити замовлення квитка в касі залізничного вокзалу Укрзалізниці. Щоправда, може виявитися, що в цьому напрямі немає вільних місць на обрану дату.

Розклад руху поїздів Одеса - Кременчук

Розклад руху поїздів Одеса - Кременчук можна переглянути на офіційному сайті skybooking.ua. За цим маршрутом слідує нічний експрес, фірмовий, швидкісний. Зверніть увагу, що графік періодично може змінюватись в залежності від сезону. Тому якщо зараз вам немає зручних рейсів, стежте за оновленнями, можливо з'являться інші пропозиції.

Приємної подорожі

При виборі електронних квитків на нашому сайті skybooking.ua звертайте увагу на відстані маршруту Одеса - Кременчук, а також час у дорозі, щоб ваша поїздка пройшла найбільш комфортно.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa