Завантаження...

train_s

Потяг Мукачево - Луцьк

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Мукачево - Луцьк

З Закарпаття до Волині можна дістатися різними транспортними засобами. Однак більш економним варіантом досі залишається поїзд Мукачево - Луцьк. Нічний рейс забезпечує комфортний відпочинок під час поїздки та можливість планувати свої справи вже зранку, не витрачаючи денний час на дорогу. 

Залізничні квитки на маршрут можна придбати на будь-яку дату за 20 діб до відправлення. Пасажири можуть додати до свого проїзного додаткові опції, як постіль, напої чи їжу, щоб почуватися комфортно. Відсутність щільного транспортного потоку та комфортні місця для сну – те, що допоможе гарно провести час у дорозі.

Для мандрівників, які купують квитки на потяг Мукачево - Луцьк у пошуках нових вражень, пункт призначення буде доволі захопливим. Місто славиться безліччю історичних пам’яток та цікавих місць, серед яких:

 1. Аптека-музей зі спеціальним посудом XV-XVII століття, унікальними фармацевтичними посібниками та гербарієм лікарських рослин, який зберігається тут з 1942 року.
 2. Замок Любарта – одна з найстаріших та найбільших фортець України, що була зведена у XIV столітті. На території розташовано музей книги з друкарським верстатом XV століття та книгами XVII-XX  століть. Тут є і музей дзвонів, де у 60 роки зберігали експонати з закритих церков.
 3. Вежа Чарторийських – єдина частина Окольного замку XV століття, яка збереглася до наших днів.
 4. Лютеранська кірха 1906 року, яка з моменту відкриття була головним Волинським храмом німецьких колоністів.

Швидко придбати залізничні квитки Мукачево - Луцьк допоможе сервіс SkyBooking. Актуальний розклад поїздів та ціни проїзних, фільтри пошуку для швидкого бронювання та цілодобовий графік роботи забезпечують зручність кожному клієнту.

;

Залізничні квитки Мукачево - Луцьк

За направленням Мукачево - Луцьк курсують стандартні потяги Укрзалізниці. Появу швидкісних Інтерсіті поки не анонсують, однак пасажири можуть вибрати для себе комфортний вагон із трьох наявних класів:

 • люкс;
 • купе;
 • плацкарт.

Від обраного вагона залежить вартість залізничних квитків, що варто врахувати під час формування бюджету на поїздку. Безпека та якість обслуговування гарантовані всім пасажирам. На сайті skybooking.ua мандрівники можуть порівняти ціни на залізничні квитки Мукачево - Луцьк та самостійно вибрати кращий варіант відповідно до власних запитів.

Скільки коштує квиток на поїзд Мукачево - Луцьк

Вартість проїзду залізничним маршрутом Мукачево - Луцьк визначається не лише типом вагона. Додатково на неї впливають:

 • наявність пільг у пасажира;
 • потреба у додаткових опціях, як постіль, напої чи їжа;
 • вантаж, у тому числі перевезення тварин;
 • день тижня покупки (у середу, наприклад, знижка на квитки досягає 10%).

Розрахувати ціну можна за допомогою офіційного сайту. Необхідно вказати станції відправлення та прибуття, вибрати дату поїздки та додаткові послуги за потреби. Сервіс виведе точну вартість на екран.

Як купити залізничні квитки на поїзд Мукачево - Луцьк

За допомогою сервісу SkyBooking не потрібно їздити на вокзал, адже можна купити квиток на поїзд онлайн, витративши на процес лише декілька хвилин. Оформлення відбувається за простою схемою:

 1. Виберіть актуальні станції та бажану дату поїздки.
 2. Визначтесь з вагоном та зручними місцями.
 3. Заповніть форму з особистими даними відповідно до паспорта.
 4. Оплатіть квиток онлайн через ваш банк.

Електронні квитки на потяг Мукачево - Луцьк надходять на вказаний email. Їх потрібно роздрукувати, а за наявності QR-коду можна використовувати під час посадки на телефоні. За такою схемою можна купити квиток на поїзд Мукачево - Рівне або в будь-якому іншому напрямку.  

Де купити квиток на поїзд

Майбутні пасажири можуть купити залізничні квитки онлайн або самостійно відвідати касу Укрзалізниці. Зручний метод придбання кожен обирає, орієнтуючись на власні потреби та враховуючи переваги та недоліки кожного з них.

Купити квиток на поїзд онлайн

Купити квиток на поїзд онлайн – кращий вибір на думку переважної більшості пасажирів. Не потрібно їздити на станцію, можна відразу побачити, чи за маршрутом курсують потяги Інтерсіті, самостійно вибрати зручне місце для поїздки. Додатково, купуючи проїзні онлайн, можна заощадити час на очікуванні у черзі та ухвалювати рішення про поїздку незалежно від часу доби.

Завжди актуальна наявність квитків на потяг забезпечує впевненість у тому, що поїздка відбудеться в заплановану дату. Електронний проїзний майже неможливо втратити, що є його додатковою перевагою.

Купити квиток на потяг в касі

Квитки на поїзд Мукачево - Луцьк можна купувати й в стаціонарній касі. Тут вам також нададуть інформацію про актуальний розклад поїздів, кількість вагонів та вільних місць на маршруті. З недоліків – черги, протяжність яких зростає у пікові години та перед святами. Також варто врахувати, що наявність квитків на потяг змінюється постійно, і поки ви очікували в черзі, вільних місць могло не залишитися.

Розклад руху потягів Мукачево - Луцьк

Перш ніж купити залізничні квитки онлайн, потрібно переглянути графік потягів. Сервіс SkyBooking постійно оновлює інформацію відповідно до офіційного сайту перевізника. Заздалегідь перевіривши наявні зміни вдасться правильно спланувати свою поїздку.