Завантаження...

train_s

Потяг Львів - Звягель

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Львів - Звягель

Звягель (Новоград-Волинський до 2022 року) – це місто у Житомирській області, засноване у XII столітті. Тут зберігаються десятки пам’яток архітектури та історії різних епох, що робить його ще цікавішим для туристів. Звягель є важливим транспортним вузлом північної частини України. Через нього проходять автошляхи Т0612 та М06, а також залізничне сполучення, що з’єднує Львів та Київ. Цей напрямок має важливе значення для забезпечення зв'язку між українськими містами, тому користується попитом.

На залізничному напрямку Львів - Звягель курсують різні типи поїздів, включаючи швидкі та пасажирські потяги. Вони зупиняються у багатьох містах та населених пунктах на своєму маршруті, що дає можливість подорожувати по західній частині України без проблем. Час в дорозі на потязі Львів - Звягель залежить від конкретного типу потяга та розкладу руху. Зазвичай це займає близько 4-5 годин. Цей залізничний напрямок є популярним серед туристів та місцевих жителів, що подорожують у сусідні міста та населені пункти. Щоб купити проїзний документ і подорожувати з комфортом, не обов'язково стояти в черзі біля каси по кілька годин, можна замовити квитки онлайн за допомогою сервісу SkyBooking. Ми допоможемо вам заощадити час та вибрати зручне місце у вагоні швидко та спокійно.  

;

Залізничні квитки Львів - Звягель 

Від Львова до Звягеля залізничним шляхом можна дістатися двома потягами: нічним, швидким “Івано-Франківськ - Київ - пасажирський” та нічним, швидким “Ужгород - Харків”. Обидва потяги мають три класи вагонів: купе (покращений та стандартний), плацкарт (покращений та стандартний) та люкс. Це дає змогу пасажиру вибрати для себе зручний та комфортний варіант для своєї поїздки згідно зі своїм бюджетом.

Купейний вагон є найкомфортнішим та приватним варіантом, оскільки в ньому розміщені лише чотири місця для пасажирів, кожне місце оснащене м'якими полицями, розеткою, полицею для речей та освітленням. Плацкартний вагон є найпопулярнішим та найдоступнішим варіантом, оскільки в ньому надається більше місць для пасажирів, кожне місце оснащене розеткою для зарядки, м'якою полицею та освітленням. Клас люкс – це найкомфортніший та найдорожчий варіант серед усіх. В цьому купе передбачено місця для двох пасажирів, розетки та кондиціонер. 

Скільки коштує квиток на потяг Львів - Звягель 

Актуальні ціни на квитки на поїзд Львів - Рівне або Звягель ви можете подивитись на офіційному сайті SkyBooking, бо вартість залежить від різних факторів, наприклад, дня поїздки (державне свято, вихідний чи будній день), типу вагона, обраного місця. Щоб дізнатися, яка саме у вас буде ціна квитка, заповніть форму замовлення. Дані на сайті постійно оновлюються, тому ви завжди можете перевірити інформацію щодо вартості. 

Як купити залізничні квитки Львів - Звягель

Купівля квитків на потяг онлайн – це зручний та швидкий спосіб забезпечити собі місце в потязі без необхідності стояти в черзі на касі. Щоб забронювати квиток на потяг Львів - Звягель, вам необхідно виконати наступні кроки: 

  1. Виберіть міста (Львів - Звягель), дату відправлення. 
  2. Оберіть зі списку необхідний рейс.
  3. Виберіть місця в потязі.
  4. Введіть необхідну інформацію про пасажирів.
  5. Здійсніть оплату через банкінг.

Після успішної оплати вам буде надіслано електронний квиток, який ви можете роздрукувати або зберегти на мобільному пристрої. Прибувши на залізничну станцію, вам необхідно здійснити посадку в потяг згідно з вказаним у квитку номером вагона та місцем. Також важливо пам'ятати, що проїзні документи на популярні маршрути можуть розкуповуватися дуже швидко, тому їх краще замовляти заздалегідь. 

Де купити квиток на потяг 

Проїзний документ можна купити кількома способами. Перший – це покупка у касі залізничного вокзалу, а другий – придбання квитка онлайн на нашому сайті. Кожний варіант має свої особливості, тож давайте розглянемо їх.

Купити квиток на потяг онлайн 

Купити квиток онлайн дуже просто, адже не потрібно їхати до вокзалу і стояти в черзі. Замовляючи проїзні документи в Інтернеті, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, порівняти ціни. Вони не загубляться раптово, не порвуться, і ви в будь-який момент зможете їх роздрукувати. Під час посадки провідник відсканує QR-код на вашому квитку, після чого можна буде пройти на своє місце.

Купити квиток на потяг в касі 

Квитки на поїзд можна придбати у касі залізничної станції. Зазвичай каси працюють протягом дня і мають робочий графік. Для придбання проїзного документа у такий спосіб необхідно мати в запасі вільний час. Адже вам доведеться для початку приїхати до залізничної станції і скоріш за все відстояти чергу. За цей час квитки вже можуть закінчитися і вам доведеться шукати альтернативне рішення. 

Розклад руху потягів Львів - Звягель 

Актуальну інформацію щодо розкладу руху поїздів, що курсують за напрямком Львів - Звягель, ви можете дізнатися, скориставшись нашим сервісом. Дані на сайті повністю відповідають офіційній інформації Укрзалізниці та постійно оновлюються. Таким чином, ви зможете організувати поїздку навіть з пересадками в різних містах.