Завантаження...

train_s

Потяг Львів - Рівне

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Львів - Рівне

До планування навіть короткої поїздки, як Львів - Рівне, слід підходити відповідально. І першим кроком є купівля квитків на поїзд. Простий і швидкий спосіб отримання – це придбання їх через сервіс SkyBooking. Задаєте маршрут і оцінюєте результати пошуку. Забудьте про поїздки на вокзал, черги і переживання. Маючи доступ до Інтернету, ви можете скласти маршрут у будь-якому напрямку. Вибирайте прямі рейси або варіанти з пересадкою – ця опція також реалізована на сайті.

;

Залізничні квитки Львів - Рівне

Оформити квиток на поїзд слідуванням зі Львова до Рівного онлайн ви можете через пошукову форму порталу SkyBooking. По кожному рейсу організовано карту маршруту. Вона містить докладну інформацію про шляхи прямування – станціях прямування, часу зупинок на кожній із них.

Після оплати пасажир отримує на пошту електронний залізничний квиток. Чи є це підставою для проїзду? Так. На всі рейси внутрішнього сполучення (в т.ч. поїзд Львів - Рівне) електронний квиток є документом – підставою для посадки у вагон. Ця інформація вказана на офіційному сайті Укрзалізниці.

Отриманий на пошту бланк необхідно зберегти або роздрукувати. Перед поїздкою не забудьте перевірити наявність та посвідчення особи. Провідник вважає QR-код і перевірить ПІБ пасажира.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів - Рівне

Ознайомитися з вартістю проїзду залізничним транспортом зі Львова до Рівного можна ще на етапі вибору рейсу. На сайті skybooking.ua така інформація надається відразу, тому ви вже бачите, який варіант кращий.

Вказана сума – це стандартний тариф. У разі вибору електропоїзда, до нього закладається власне ціна проїзду та все інше. Якщо документ оформляється для пасажира пільгової категорії (дитячий), суму буде перераховано з урахуванням знижки 25%.

Для перевезення тварин, апаратури або додаткового багажу (понад 36 кг у ручній поклажі), позначте даний момент. При переході до оплати буде сформовано два проїзні документи – для пасажира та на багаж. Зверніть увагу, що навіть платне перевезення тварин має обмеження щодо допустимих категорій вихованців.

Як купити залізничні квитки Львів - Рівне

Купівля залізничних квитків онлайн – це можливість витратити вільний час на більш корисні і приємні речі, ніж простоювання в черзі до каси на вокзалі. Сервіси порталу SkyBooking дозволяють знайти та купити квиток на поїзд слідуванням Львів - Рівне, перебуваючи у будь-якому місці.

Для замовлення залізничного квитка необхідно:

  1. Заповнити поля пошукової форми – пункти відправлення та прибуття, дату виїзду та, якщо потрібен квиток на дорогу назад, прибуття.
  2. Вибрати ранковий або вечірній рейс. Оскільки за маршрутом курсують лише швидкісні електропоїзди, пасажири можуть вибрати лише сидячі місця.
  3. Відзначити посадкове місце та заповнити персональні дані – ім'я, прізвище, тариф (повний чи дитячий), наявність додаткового багажу.
  4. Натискаєте кнопку "купити". Тепер у вас є 30 хвилин для перевірки всіх даних та проведення оплати. Протягом півгодини бронь закінчиться і необхідно буде повторити всі дії наново.
  5. Якщо все правильно, вказуєте номер мобільного, email для отримання квитка.
  6. Заповнюєте реквізити банківської картки. Для проведення платежів приймаються інструменти платіжних систем Visa та MasterCard.
  7. Підтверджуєте оплату та отримуєте на пошту електронний посадковий документ.

Де купити квиток на поїзд Львів - Рівне

Для придбання квитка на поїзд можна звернутися до каси вокзалу, скористатися онлайн букінгом Укрзалізниці або сервісом онлайн-бронювання SkyBooking. Який варіант кращий?

Поїздка на вокзал вимагає часу, витративши який вам можуть повідомити про відсутність вільних місць на вибраний рейс. Офіційний сайт залізничного перевізника має складну навігацію. Щоб дізнатися про вартість квитка, необхідно перейти до вибору посадкового місця, що не зручно. На сайті skybooking.ua ви відразу бачите розділ пошуку та викупу залізничних квитків. Маючи доступ до мережі Інтернет, ви в будь-який час можете підібрати рейс по напрямку, що вас цікавить, і купити квиток. Онлайн-сервіс дозволяє скласти оптимальний варіант поїздки, підбираючи прямі рейси та маршрути з пересадкою.

Розклад руху поїздів Львів - Рівне

Використовуючи сервіси порталу SkyBooking, ви зможете за лічені хвилини знайти відповідний рейс в будь-якому напрямку, в т.ч. за маршрутом Львів - Рівне. Система пошуку аналізує дані офіційного сайту Укрзалізниці та виводить актуальну, на момент запиту, інформацію. Для поїздки залізничним транспортом зі Львова до Рівного скористайтеся електропоїздом підвищеної комфортності, обладнаним сидячими місцями другого класу. По маршруту курсують:

  • №804Л Львів - Рівне. Проїзд слідує по п'ятницях та неділях, відправляється вранці.
  • №806Л Львів - Рівне. Відправлення – щодня, окрім суботи. Це вечірній рейс із прибуттям о 21:40.

Онлайн резервування та викуп квитків на поїзд – це ефективний підхід до організації поїздок, що враховує сучасний ритм життя. Ви будь-якої миті можете як купити, так і здати квиток, не звертаючись до каси вокзалу. Легкої дороги!