Завантаження...

train_s

Потяг Львів - Полтава

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Львів - Полтава

Поїздки із серця Львівської області, міста Львова, практично через всю країну до Полтави займає, залежно від рейсу, від 14 до 16 годин. За цим напрямком курсують фірмові швидкі поїзди з формуванням у Чернівцях, Львові та Івано-Франківську. Використовуючи онлайн-портал SkyBooking, пасажири можуть зарезервувати та купити залізничні квитки за будь-яким актуальним маршрутом. Віддалена купівля залізничних квитків – це сучасне вирішення питання пошуку проїзних документів. Такий сервіс особливо затребуваний серед пасажирів, яким часто доводиться їздити.

;

Залізничні квитки Львів - Полтава

Для пошуку рейсів, що прямують зі Львова до Полтави, заповніть поля у відповідному розділі на сайті бронювання skybooking.ua. Вкажіть початковий та кінцевий пункти маршруту (Львів та Полтава-Київська, відповідно), дату відправлення. Якщо ви знаєте точну дату зворотної поїздки, можете забронювати залізничний квиток онлайн і на зворотну дорогу.

Пошукова система проаналізує інформацію по заданому напрямку на офіційному сайті залізниці України та виведе перелік доступних рейсів із сортуванням за часом відправлення. Тут же ви побачите наявність вільних місць по кожній категорії вагонів, час відправлення та прямування поїздів. Вибираєте підходящий варіант і переходите до оформлення.

Такий залізничний квиток не вимагає обміну в касі і може бути використаний як посадковий талон. Роздрукуйте, отриманий на електронну пошту, документ або збережіть його у смартфоні.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів - Полтава

Плануючи подорож зі Львова до Полтави, важливо знати вартість квитка за маршрутом. Отримати цікаву інформацію можна на сайті  skybooking.ua. Як тільки ви побачите актуальні рейси, відразу з'явиться вартість для всіх типів вагонів – купе, люкс і плацкарт. Що до неї входить?

Стандартна вартість квитка включає повний тариф за проїзд, оплату постільної білизни та двох напоїв (на вибір пасажира). Ви можете вибрати ще один напій або відмовитися від усіх додаткових опцій. Для цього зніміть галочки поруч із цими пунктами. За проїзд дитини віком від 6 до 14 років необхідно сплатити 75% повного тарифу. Надлишок багажу оплачується окремо.

Як купити залізничні квитки Львів - Полтава

Шукаєте можливість віддалено купити квиток на поїзд? Скористайтеся послугами порталу SkyBooking. Декілька простих дій, та квиток на поїзд слідуванням зі Львова до Полтави вже на вашій пошті.

Для замовлення залізничних квитків:

  1. У формі пошуку залізничних рейсів вкажіть маршрут (Львів - Полтава) та дату поїздки. Для покупки проїзного документа та у зворотному напрямку потрібно виставити в календарі другу дату.
  2. Серед запропонованих рейсів виберіть потрібний. При цьому ви вказуєте і категорію вагона.
  3. Зазначаєте посадкове місце та заповнюєте дані пасажира: ім'я та прізвище, повний або пільговий (дитячий) тариф. Для дитини вказуєте дату народження, оскільки скористатися знижкою можна лише до 14 років. Позначаєте поля з постільною білизною та напоями, вказавши необхідну кількість останніх (один, два або без напоїв).
  4. Перевіряєте запроваджені дані, підсумкову суму до оплати.
  5. Записуєте номер телефону, email для отримання електронного квитка.
  6. Здійснюйте оплату: вказуєте номер, термін дії банківської картки, cvv-код.
  7. Отримуєте на пошту проїзний документ.

Де купити квиток на поїзд Львів - Полтава

Вирішити питання пошуку залізничних квитків можна декількома способами:

  1. Звернутися до каси вокзалу. Таким варіантом можна скористатися, якщо ви маєте вільний час на дорогу. При цьому ніхто не дасть гарантії, що на вибраний рейс будуть місця. А якщо ні? Гарячково шукати інший варіант?
  2. Купівля залізничних квитків онлайн на офіційному сайті залізниці. Шлях до пошукової форми пролягає через кілька меню, що не завжди зручно. Другий момент – невеликий час бронювання (15 хвилин).
  3. Використання сервісів порталу SkyBooking. Зручна навігація та зрозумілий інтерфейс. При переході на сторінку пасажир одразу бачить необхідний розділ. Бронь на вибрані місця зберігається протягом пів години, тому не пропустіть момент здійснити покупку. Якщо вільних місць на рейс, що цікавить, не виявилося, ви завжди можете підібрати альтернативні варіанти. Причому робити це ви будете в комфортній обстановці, без поспіху та переживань.

Розклад руху поїздів Львів - Полтава

Інформація, представлена ​​на сайті  skybooking.ua, повністю відповідає розкладу поїздів Укрзалізниці. Ви можете сміливо спиратися на дані нашого сайту під час планування своєї поїздки. Завжди враховуйте, що графік періодично змінюється в залежності від сезону та інших зовнішніх факторів. Тому, якщо вам доводиться часто їздити поїздом, перевіряйте графік.

Щасливого шляху та лише чудового настрою!