Завантаження...

train_s

Потяг Київ - Мукачево

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Київ - Мукачево

Мукачево – перлина Закарпаття, яку варто побачити на власні очі. Чудова природа, колоритна кухня і доброзичливі жителі приваблюють туристів з усіх куточків країни. За допомогою сервісу SkyBooking поїздку можна організувати в будь-який момент, сплативши квитки на поїзд онлайн.

Сервіс для купівлі залізничних квитків онлайн працює цілодобово, даючи змогу знайти і підібрати найкращі місця для подорожі через всю Україну. Оптимальний дизайн сайту спрощує роботу з ним. Замовлення можливе всіх видів залізничного транспорту: швидкі та пасажирські поїзди, а також Інтерсіті. 

Інтерактивний інтерфейс сервісу SkyBooking показує вагони з розташуванням вільних місць. Кожен рейс має свою карту маршруту з візуальним оформленням і переліком зупинок на шляху прямування. Пасажиру пропонуються на вибір різні класи вагонів, вказується час відправлення і прибуття, а також загальний таймінг поїздки.

Зі столиці до Мукачева їдуть експреси, швидкі та фірмові поїзди. Тривалість дороги коливається від 11 до 16 годин. Усі маршрути проходять через північні або центральні області України. Після зупинки у Львові, поїзди йдуть через Карпати. Завдяки дивовижним краєвидам за вікном чимало мандрівників зазначають, що краще добиратися до місця призначення потягом.

;

Залізничні квитки Київ - Мукачево

Організація подорожі завжди вимагає особливої уваги до всіх деталей. Адже ваш настрій і враження залежатимуть не тільки від відвідування цікавих місць і пам'яток, а й від зручності в дорозі. Забронювати залізничні квитки на поїзд Київ - Мукачево не складно, складніше знайти саме ті, які відповідатимуть усім вашим критеріям. Насамперед враховуйте, що проїзні документи поділяються на такі види:

  • на фірмових бланках - їх можна купити безпосередньо на залізничному вокзалі в касі;
  • електронні з номером замовлення - оплачуються онлайн, а пізніше роздруковуються в касі на вокзалі;
  • з QR-кодом - зчитуються провідниками з мобільного телефону спеціальним пристроєм.

Третій варіант найзручніший. Квитки з QR-кодом необов'язково роздруковувати. Досить відкрити їх на екрані смартфона і надати разом із документами, що підтверджують особу. Ця інформація вказана на офіційному сайті Укрзалізниці, тому є достовірною. 

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Мукачево 

Ціни на проїзд за маршрутом Київ - Мукачево на сайті skybooking.ua ви зможете дізнатися швидко і без проблем. Сума залежить від типу поїзда і класу вагона, а також від низки інших факторів, про які варто знати кожному пасажиру. Під час оформлення замовлення потрібно уважно заповнювати всі поля форми. У вартість проїзного документа входять додаткові послуги: постіль, напої, багаж і перевезення тварин. Вказувати всі побажання слід до проведення оплати. Враховуйте, що кожен пункт впливає на остаточну суму, яка буде відображена внизу сторінки. Ціна також залежить від дня тижня. Наприклад, вартість квитка на поїзд у вівторок і в суботу відрізнятиметься. Тому під час планування поїздки розглядайте різні варіанти. 

Як купити залізничні квитки Київ - Мукачево

Пошук електронного квитка максимально простий. Головне, що вам для цього не знадобиться багато часу. Для купівлі залізничного квитка за допомогою нашого сервісу виконайте такі кроки:

  • у пошуковому полі вказати кінцеві пункти (Київ - Мукачево) і бажану дату;
  • вибрати зручний за часом рейс, клас вагона і вільне місце;
  • зазначити за необхідності додаткові послуги;
  • залишити контактні дані пасажира;
  • оплатити проїзд за допомогою банківської карти або платіжної системи.

Для купівлі залізничних квитків на поїзд онлайн потрібно використовувати активну електронну адресу. Після здійснення оплати на пошту надійде лист із підтвердженням. Уважно ознайомтеся з усією інформацією про рейс. Таким чином, ви зможете також купити квиток на поїзд Київ - Кременчук або в будь-яке інше місто.  

Де купити квиток на потяг

У пасажирів є кілька способів купівлі квитка на поїзд. Стандартний і звичний для багатьох - у касі на вокзалі. Більш прогресивний - в Інтернеті на сайті skybooking.ua.

Купити квиток на потяг онлайн

В Інтернеті можна забронювати залізничні квитки та оплатити їх у будь-який час. Оформлення онлайн доступне людям із будь-яким рівнем володіння комп'ютером. Перед оплатою обов'язково потрібно перевірити правильність написання прізвища та імені пасажира. Бажано переписувати їх із паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, з яким під час посадки звірятиметься провідник. Електронний квиток буде збережено на пошті та в особистому кабінеті на сайті, тож ви його не загубите і зможете без проблем доїхати до місця призначення. 

Купити квиток на потяг у касі 

На всіх залізничних вокзалах України працюють каси, у яких також можна купити квитки на поїзд Київ - Мукачево. Місця в різних вагонах відкриваються до продажу не відразу, тому іноді доводиться приїжджати на вокзал не один раз. Однак цей спосіб вимагає завжди більше часу на дорогу до каси та очікування в черзі. Також зважайте на те, що в цьому разі неможливо заздалегідь дізнатися, чи знайшлися місця на наужний рейс.  

Розклад руху потягів Київ - Мукачево

Розклад поїздів на нашому сайті повністю збігається з актуальними даними на офіційному сайті Укрзалізниці. Щоб подивитися час відправлення, досить ввести кінцеві пункти маршруту і вказати бажану дату відправлення. Сервіс пропонує інформацію щодо швидкісних і фірмових поїздів, зокрема й Інтерсіті (якщо він курсує за обраним напрямком). Будь-які зміни оперативно відображаються на екрані.

Гарної подорожі

SkyBooking - справжня знахідка для всіх, хто любить їздити Україною, і відкривати для себе її красу. Сервіс прийде на допомогу при ретельному плануванні подорожі та спонтанній поїздці. Якщо ви не змогли вибрати для себе зручний поїзд, можете одразу купити квиток на автобус Київ - Мукачево і не переживати про поїздку.