Завантаження...

Потяг Київ - Мукачево

Мінімальний час у дорозі 11 г. 22 хв.
Поїздів маршрутом 7 поїзд(ів)
Відстань між станціями 770 км
Раннє/пізнє відправлення 12:57 / 23:15
Від 385 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Мукачево – перлина Закарпаття, куди мріє потрапити кожен українець. Чудова природа, яскрава кухня та доброзичливі люди приваблюють туристів з усіх куточків країни. За допомогою сервісу SkyBooking поїздка стане набагато комфортнішою та приємнішою.

Сервіс для замовлення залізничних квитків онлайн працює цілодобово, дозволяючи знайти та підібрати найкращі місця для подорожі через всю Україну. Мінімалістичний дизайн сайту полегшує роботу з ним. Замовлення можливе всіх видів залізничного транспорту: швидкі та пасажирські поїзди, а також Інтерсіті.

Інтерактивний інтерфейс SkyBooking показує вагони з розташуванням вільних полиць. Кожен склад має свою карту маршруту з візуальним оформленням та переліком зупинок на шляху прямування. Пасажиру пропонуються на вибір різні класи вагонів, вказується час відправлення та прибуття, а також загальний таймінг поїздки.

Зі столиці до Мукачевого їдуть експреси, швидкі та фірмові потяги. Тривалість дороги коливається від 11 до 16 години. Для замовлення доступні місця за напрямками Харків – Ужгород, Київ – Солотвино та Київ – Ужгород.

Усі маршрути проходять через північні чи центральні області України. Після зупинки у Львові потяги йдуть через Карпати. Через дивовижні пейзажі за вікном багато мандрівників зазначають, що краще добиратися до місця залізницею.

Залізничні квитки Київ - Мукачево

Організація подорожі завжди потребує особливої уваги до всіх деталей. Адже ваш настрій та враження залежатимуть не лише від відвідування цікавих місць та пам'яток, а й від зручності у дорозі. Замовити залізничні квитки не складно, складніше знайти саме ті, які будуть відповідати всім вашим критеріям. Насамперед враховуйте, що проїзні документи поділяються на такі види:

  • на фірмових бланках – їх можна купити безпосередньо на залізничному вокзалі;
  • електронні з номером замовлення – оплачуються онлайн, а потім роздруковуються у будь-якому віконці на вокзалі;
  • з QR-кодом – е-квитки, які зчитуються провідниками спеціальним пристроєм.

Останній варіант найзручніший. Квитки з QR-кодом необов'язково друкувати. Достатньо відкрити їх на екрані смартфона та надати разом із документами, що підтверджують особу.

Скільки коштує квиток на потяг Київ - Мукачево

Ціни на проїзд за маршрутом Київ - Мукачево на сайті skybooking.ua ви зможете дізнатися швидко та без проблем. Сума залежить від типу поїзда та класу вагона, а також від інших факторів, про які варто знати кожному пасажиру. При оформленні замовлення необхідно уважно заповнювати всі поля форми. У вартість квитка входять додаткові послуги: постіль, напої, багаж та перевезення тварин. Вказувати всі побажання до оплати замовлення. Враховуйте, що кожен пункт впливає на остаточну суму, яка відображатиметься внизу сторінки. Ціна залежить від дня тижня. Наприклад, вартість квитка на поїзд у вівторок та в суботу відрізнятиметься. Тому під час планування поїздки розглядайте різні варіанти.

Як купити залізничні квитки Київ - Мукачево

Пошук електронного квитка є максимально простим. Головне, що вам для цього не знадобиться багато часу. Для замовлення залізничного квитка за допомогою сервісу SkyBooking виконайте такі кроки:

  • у пошуковому полі вказати кінцеві пункти подорожі (Київ – Мукачево) та бажану дату;
  • вибрати зручний за часом поїзд, клас вагона та вільне місце;
  • зазначити за необхідності додаткові послуги;
  • залишити контактні дані пасажира;
  • сплатити проїзд за допомогою банківської картки або платіжної системи.

Для замовлення залізничних квитків потрібно використовувати активну електронну адресу. Після здійснення оплати на пошту прийде лист із підтвердженням. Уважно ознайомтеся з усією інформацією на залізничному квитку.

Де купити квиток на потяг

У пасажирів є кілька шляхів придбання квитка на поїзд. Стандартний та звичний для багатьох – у касі на вокзалі. Більш прогресивний в Інтернеті на сайті skybooking.ua.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Цілодобове замовлення залізничних квитків дозволяє оплатити зручні місця в будь-який час. Оформлення онлайн доступне людям із будь-яким рівнем володіння комп'ютером. Перед оплатою обов'язково потрібно перевірити правильність написання прізвища та імені пасажира. Бажано переписувати їх із паспорта або іншого документа, що засвідчує особу, з якою при посадці звірятиметься провідник.

Купити квиток на потяг в касі

На всіх залізничних вокзалах України працюють каси. У попередніх касах купують квитки на поїзд за кілька днів чи тижнів. Вагони відкриваються не одночасно, тому іноді доводиться приїжджати на вокзал жодного разу. У різних районах столиці працюють додаткові каси для сплати залізничних поїздок. Однак цей спосіб вимагає завжди часу на дорогу до каси та очікування у черзі, що не завжди можливе.

Розклад руху поїздів Київ - Мукачево

Розклад поїздів SkyBooking повністю співпадає з актуальними даними перевізника Укрзалізниці. Щоб переглянути час відправлення поїздів, достатньо ввести кінцеві пункти маршруту та вказати бажану дату відправлення. Сервіс пропонує інформацію щодо швидкісних та фірмових поїздів. Будь-які зміни оперативно відображаються на екрані.

Гарної подорожі

SkyBooking – справжня знахідка для всіх, хто любить їздити Україною, та відкривати для себе її красу. Сервіс прийде на допомогу при ретельному плануванні подорожі та спонтанній поїздці, організованій за годину до відправлення складу. З SkyBooking зручно добиратися до будь-якої точки світу.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa