Завантаження...

Потяг Київ - Лубни

Мінімальний час у дорозі 01 г. 43 хв.
Поїздів маршрутом 7 поїзд(ів)
Відстань між станціями 207 км
Раннє/пізнє відправлення 03:11 / 22:55
Від 120 грн.
Знайти квиток

Подробиці

У чому перевага залізничного транспорту? Це комфорт та доступні ціни. Якщо подорож тривала або в нічний час доби, в поїзді ви зможете відпочити, поспати або зайнятися своїми справами. Тривала подорож на автомобілі або автобусі не може цим похвалитися.

Основні переваги залізничного транспорту – це швидкість, зручність, безпека, можливість перевозити великий вантаж та головне – доступна ціна. На відміну від автомобілів та автобусів поїзди не стикаються із пробками. Доступна ціна, адже ціни не залежать від вартості палива.

Ви можете придбати квитки Київ-Пасажирський – Лубни за допомогою інтернету та смартфона. Вам не потрібно чекати величезних черг до залізничних кас, адже електронний проїзний є підставою для посадки на поїзд, на рівні з класичними проїзними.

Купівля залізничних квитків через інтернет зручна тим, що ви самостійно можете планувати свій маршрут, враховуючи всі пересадки та зупинки поїзда. Чим раніше ви подбаєте про поїздку, тим комфортнішою вона буде, ви зможете вибрати не тільки вагон, а й місце в поїзді. Тому ми рекомендуємо вам не витрачати ваші сили та час даремно, достатньо зайти на наш сайт та придбати квитки онлайн.

Залізничні квитки Київ - Лубни

Всі поїзди йдуть у різний час, тому ви зможете вибрати собі максимально зручний варіант. На сайті skybooking.ua ви зможете подивитись інформацію про кожен поїзд, клікнувши мишкою на "карта маршруту", вивчити пересування транспорту та час зупинок. Праворуч від назви поїзда є інформація про наявність місць: люкс, купе, плацкарт, або перший, другий клас на Інтерсіті+.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Лубни

Усі актуальні ціни можна переглянути на сайті, інформація актуальна, оновлюється регулярно. Щоб дізнатися ціну, слід вибрати маршрут поїзда, необхідну дату та визначитися з місцями. Система автоматично запропонує кілька варіантів, починаючи з дешевих, закінчуючи дорогими. З переліку можна вибрати варіант, який підходить вам за зручністю, прибуттям і ціною. За додаткову вартість ви зможете вибрати такі послуги: комплект постільної білизни, додатковий багаж та чай. Є знижки на проїзд дітям та студентам, це враховується при покупці квитків онлайн.

Як купити залізничні квитки Київ - Лубни

Покупка проїзного - це легко та просто з сервісом SkyBooking. Замовити квитки можна онлайн, сплативши їх за допомогою банківської картки Visa або Mastercard. Після оплати лист з електронним квитком буде надіслано на електронну пошту. На проїзному вже є QR-код. Цього достатньо для посадки на залізничний поїзд. Для зручності можна роздрукувати проїзний або скопіювати собі на смартфон. Електронний квиток ви зможете обміняти у касі без черги.

Де купити квиток на поїзд

Придбати можна в касах залізничного вокзалу Укрзалізниці або за допомогою смартфона та Інтернету. Покупка онлайн займає кілька хвилин, в залізничних касах кілька годин.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Придбати квитки можна на сайті skybooking.ua. Це зручна платформа, де ви зможете ознайомитися з усіма можливими маршрутами, вибрати та купити квитки. Зручний та зрозумілий інтерфейс роблять процедуру швидкою та простою. На сайті не потрібно вказувати персональні дані, достатньо написати ім'я та прізвище.

Купити квиток на поїзд у касах

Залізничні каси є не в кожному місті, невеликі села та селища, особливо де немає залізничної розв'язки цим похвалитися не можуть. Купівля квитків буде дуже складною. Також у касах не завжди є наявність квитків, пов'язано це з тим, що багато посадкових місць можуть бути на броні.

Розклад руху поїздів Київ - Лубни

Це дві великі станції, з великою залізничною розв'язкою. Між містами курсують такі потяги:

  • Ужгород – Харків-Пасажирський;
  • Івано-Франківськ – Харків-Пасажирський;
  • Чернівці – Полтава Південна;
  • Івано-Франківськ – Кременчук;
  • Київ - Харків-Пасажирський (три поїзди).

Велика транспортна розв'язка дозволяє збудувати маршрут максимально комфортно. Якщо у вас пересадка стикувань, не потрібно довго сидіти в залі очікування, завдяки вдало підібраному часу відправлення. Зручний графік руху дозволяє пасажирам вирушати в дорогу вранці, вдень чи вночі. При замовленні залізничного квитка звертайте увагу на час у дорозі та на вибір місця для комфортної подорожі. Хорошого шляху!

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa