Завантаження...

Потяг Київ - Коростень

Мінімальний час у дорозі 01 г. 48 хв.
Поїздів маршрутом 6 поїзд(ів)
Відстань між станціями 163 км
Раннє/пізнє відправлення 06:20 / 23:15
Від 100 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Залізничне сполучення між Києвом і Коростенем досить популярне. Воно належить до найважливіших транспортних маршрутів на північ від столиці України. Цей маршрут допомагає забезпечити ефективний і зручний транспортний зв'язок між двома містами, що має важливе значення для економіки та розвитку регіону.

Історія залізничного сполучення між цими містами сягає кінця ХІХ століття, коли було побудовано першу залізницю в цьому регіоні. У перші роки свого існування залізниця використовувалася головним чином для транспортування вугілля та інших сировинних матеріалів. Однак з часом розвиток транспортної інфраструктури дозволив використовувати залізницю для пасажирських перевезень. 

Щоб забезпечити для себе незабутню подорож до Коростеня, кожен охочий може замовити квитки через офіційний сайт skybooking.ua. Тут ви зможете порівняти розклад поїздів, час у дорозі, час відправлення та прибуття, а також вартість квитків на поїзди різних категорій. Сервіс SkyBooking докладає максимум зусиль, щоб ваша подорож була комфортною та безпечною.

Залізничні квитки Київ - Коростень

Залізничне сполучення між Києвом і Коростенем досить розвинене, тому буде нескладно знайти зручний рейс і придбати квиток на потрібний час і дату. Найзручнішим способом купівлі проїзного документа на поїзд є використання сервісу з продажу квитків SkyBooking. Він дає можливість порівняти різні рейси, а також швидко придбати квиток і завантажити його на телефон. Якщо вам потрібно купити квиток на поїзд Київ - Калуш або в іншому напрямку, ви витратите лише кілька хвилин на вибір рейсу та оплату проїзного. Це істотно спрощує організацію подорожей.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Коростень

Плануючи подорож у напрямку Київ - Коростень, рекомендується заздалегідь почати пошук залізничних квитків і порівняти їхню вартість. Найкраще це робити онлайн на нашому сайті, вказавши кінцеві точки маршруту (Київ - Коростень), дату від'їзду, тип поїзда, місце і додаткові опції. Після цього ви побачите кінцеву вартість свого квитка внизу сторінки. Якщо ваші плани щодо дат від'їзду не жорсткі, можна порівняти ціни в різні дні, вибравши найбільш вигідну пропозицію. Якщо у вас є плани перевезти тварину, не забудьте прочитати правила перевезення і врахувати габарити багажу, оскільки ці параметри впливають на вартість квитка.

Як купити залізничні квитки Київ - Коростень

Переваги сервісу SkyBooking - функціональність і простота купівлі квитків, стають основними причинами, через які користувачі звертаються сюди. Використовуючи сучасні технології, можна швидко і легко придбати квитки онлайн, що робить це найкращим рішенням для пасажирів. Для замовлення квитків з Києва до Коростеня достатньо виконати кілька простих кроків:

  1. У розділі "Залізничні квитки" введіть міста вашої поїздки: Київ - Коростень.
  2. Позначте дати відправлення і повернення (якщо необхідно).
  3. Ознайомтеся з варіантами поїздів, порівняйте їхній рейсовий графік, час у дорозі та ціни на квитки, і виберіть відповідний поїзд.
  4. На екрані ви побачите схему вагонів. Виберіть бажаний вагон і місце.
  5. Заповніть форму з особистими даними (ім'я, прізвище, номер телефону та електронна адреса). Будьте уважні та вказуйте ім'я та прізвище точно так, як вони вказані у вашому паспорті, оскільки ваші ініціали будуть надруковані на квитку. Пам'ятайте, що квитки з помилками вважаються недійсними.
  6. Оплатіть замовлення онлайн.

Після успішної оплати на вашу електронну пошту буде надіслано квиток із QR-кодом. Збережіть його на вашому смартфоні або роздрукуйте на папері, якщо вам потрібен паперовий примірник. Покажіть ваш квиток співробітникам Укрзалізниці перед початком подорожі та проходьте у вагон.

Де купити квиток на потяг

Пасажири мають різні варіанти купівлі залізничних квитків. Проте найзручнішим способом є купівля квитків через сервіс SkyBooking, що дає змогу уникнути витрат часу на пошук і замовлення залізничних квитків у касі.

Купити квиток на потяг онлайн

Користуючись послугами компанії SkyBooking для замовлення електронних квитків, ви можете вибрати зручне місце у вагоні потрібного класу, змінити дату виїзду та проаналізувати ціни на різні дні. Основні переваги замовлення квитків на поїзд в Інтернеті включають:

  • комфортність: ви можете замовити квиток з будь-якого місця, заповнивши необхідні поля та сплативши, а потім отримати його на електронну пошту;
  • швидкість: процес замовлення займає мало часу;
  • можливість використовувати фільтри для вибору квитків;
  • замовлення квитків з будь-якої точки країни в будь-який час.

Якщо виникнуть проблеми, ви можете звернутися до служби підтримки.

Купити квиток на потяг у касі

Якщо ви вирішили придбати квитки в касі на залізничному вокзалі, будьте готові, що вам доведеться витратити час на подорож до вокзалу та очікування в черзі. Цей спосіб також не гарантує наявність квитків, тому що вони можуть бути вже продані.

Розклад поїздів Київ - Коростень 

Перед відправленням обов'язково перевірте розклад руху поїздів на нашому сайті skybooking.ua. Уся інформація є офіційною і відповідає графікам руху, що надаються Укрзалізницею.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa