Завантаження...

Потяг Київ - Коломия

Мінімальний час у дорозі 10 г. 36 хв.
Поїздів маршрутом 3 поїзд(ів)
Відстань між станціями 564 км
Раннє/пізнє відправлення 19:11 / 23:01
Від 200 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Місто Коломия розташоване в Івано-Франківській області, дістатися столиці можна на залізничному транспорті. Відстань між цими містами 565 км, тому якщо ви хочете максимально швидко дістатися Коломиї, то найкращим варіантом буде купити залізничні квитки. Такий варіант поїздки дозволяє відпочити та доїхати з комфортом.

Поїзди ходять точно за розкладом, тому вам не варто переживати, що ви можете запізнитись. Перед замовленням залізничних квитків обов'язково звертайте увагу на час прибуття, особливо якщо вас хтось зустрічатиме. До того ж із сервісом SkyBooking досить просто скласти маршрут з точністю до хвилини. Вся інформація є актуальною та достовірною. Відомості про рейси та розклад залізничного транспорту постійно оновлюються, що гарантує для пасажирів своєчасне відправлення та прибуття.

Розібратися із функціоналом офіційного сайту skybooking.ua зможе кожен. Знайти поїзди на дату, що цікавить, можна всього за 5 хвилин. Стільки ж потрібно для вибору та оплати квитків, якщо ви вже знаєте точні дати відправлення та прибуття.

Залізничні квитки Києва - Коломия

Вибирати відповідний рейс необхідно, відштовхуючись від того, що вам важливіше комфорт або ціна. До того ж, існує кілька типів вагонів, на які можна купити залізничні квитки:

  1. Люкс. Такий варіант найчастіше обирають туристи, які хочуть доїхати без зайвої метушні і просто відпочити в тиші, а також ті, хто вирушає у відрядження. Такий варіант передбачає наявність двох спальних місць.
  2. Вагон-купе. Добиратися від Києва до Коломиї досить довго, тому купе вважається ідеальним рішенням для тих, хто хоче заощадити гроші та водночас їхати з відчутним комфортом. Тут розташовано 4 місця. Купе відокремлюється від коридору дверима, тому сторонній шум не заважатиме вашій поїздці.
  3. Плацкарт. Це найпростіший варіант. У вагоні знаходиться багато місць, і пасажири знаходяться один з одним досить близько. Якщо необхідно дістатися до Коломиї та заощадити при цьому, то можна сміливо оформлювати квитки в плацкарті.

Скільки коштує квиток на поїзд із Києва до Коломиї

Перш ніж робити замовлення, необхідно дізнатись вартість квитка. Вона відрізнятиметься залежно від виду вагона, а також самого поїзда. До найдорожчих відносяться квитки класу люкс. До найдешевших – плацкарт. Щоб дізнатися точну ціну, потрібно вибрати поїзд, вагон та місце. Внизу сторінки ви побачите загальну суму.

Як купити залізничні квитки на поїзд Київ - Коломия

За допомогою сервісу SkyBooking кожен охочий може купити квитки на поїзд за маршрутом Київ – Коломия. Для цього необхідно здійснити низку дій:

  • у рядку пошуку ввести необхідну назву міст відправлення та прибуття: Київ – Коломия;
  • ви побачите список поїздів, за допомогою яких зможете дістатись необхідного населеного пункту, а також наявність вільних місць у кожному вагоні;
  • обравши відповідний вагон та місце, необхідно буде заповнити дані пасажира - ім'я та прізвище, наявність додаткового багажу;
  • після оформлення всіх полів натиснути кнопку “Купити квиток”. Оплата проводиться через банкінг, тому займає лише кілька хвилин.

Після підтвердження оплати електронний квиток прийде на вашу пошту. Ознайомтеся з інформацією, вказаною на ньому, і з'ясуйте, чи потрібно його роздруковувати, чи можна лише завантажити на смартфон.

За потреби ви також можете замовити квитки на кілька осіб. При цьому найголовнішим є те, що всі дані, що вводяться, збігалися з підтверджуючими особу документами.

Де купити квиток на потяг

Сьогодні замовити залізничні квитки на поїзд можна двома способами: безпосередньо на вокзалі в касі або на сайті онлайн. Вибір відповідного варіанту залежить від того, яку кількість часу ви маєте.

Придбати квитки на потяг онлайн

Такий метод придбання квитків буде ідеальним для тих пасажирів, котрі цінують свій час. Оформити електронний квиток на сайті можна лише за кілька кліків. Це можна зробити прямо на роботі, вдома чи навіть в автомобільній пробці. В результаті проїзний квиток потрібно буде зберегти на телефон, де він і супроводжуватиме вас протягом усього шляху.

Купити квиток на потяг в касі

Також можна відправитися на вокзал і в касі Укрзалізниці купити залізничний квиток. Такий спосіб покупки має на увазі, що вам доведеться витратити свій час на дорогу сюди та очікування у черзі до каси. Це потрібно буде заздалегідь планувати та виділити вільний час, а можливо навіть окремий день. У касі оператор ознайомить вас із цінами та наявністю вільних місць на відповідний рейс. Однак у цьому випадку є великий ризик, що квиток може зовсім не виявитися, і вам доведеться шукати інші рішення.

Розклад руху потягів Київ - Коломия

Для того, щоб вчасно встигнути на рейс і не запізнитися, необхідно дізнатися точний розклад поїздів. Графік руху, вказаний на нашому сайті, відповідає даним Укрзалізниці, тому під час планування подорожі можна повністю спиратися на нас. Слідкуйте за оновленнями та купуйте квитки заздалегідь.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa