Завантаження...

train_s

Потяг Київ - Коломия

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Київ - Коломия

Місто Коломия розташоване в Івано-Франківській області, дістатися столиці можна на залізничному транспорті. Відстань між цими містами 565 км, тому якщо ви хочете максимально швидко дістатися Коломиї, то найкращим варіантом буде купити залізничні квитки. Такий варіант поїздки дає змогу відпочити і доїхати з комфортом, незалежно від відстані. 

Потяги ходять точно за розкладом, тому вам не варто переживати, що можете запізнитися. Перед купівлею залізничних квитків обов'язково звертайте увагу на час прибуття рейсу, особливо якщо вас хтось зустрічатиме. До того ж із сервісом SkyBooking досить просто скласти маршрут із точністю до хвилини. Уся інформація є достовірною, оскільки вона регулярно оновлюється з офіційного сайту Укрзалізниці. Ці відомості про рейси і розклад поїздів гарантують пасажирам своєчасне відправлення і прибуття. 

Розібратися з функціоналом нашого сайту зможе кожен користувач. Знайти рейси на потрібну дату можна всього за 5 хвилин. Стільки ж часу знадобиться для вибору і оплати залізничних квитків, якщо ви вже знаєте точні дати відправлення і прибуття. 

;

Залізничні квитки Києва - Коломия

Вибирати відповідний рейс необхідно, відштовхуючись від того, що для вас важливіше - комфорт чи ціна. До того ж існує кілька типів вагонів, на які можна купити залізничні квитки:

  1. Люкс. Такий варіант найчастіше обирають туристи, які хочуть доїхати без зайвої метушні і просто відпочити в тиші, а також ті, хто вирушає у відрядження. Цей тип купе передбачає наявність двох спальних місць.
  2. Купе. Добиратися від Києва до Коломиї досить довго, тому купе вважається ідеальним рішенням для тих, хто хоче заощадити гроші і водночас їхати з відчутним комфортом. Тут є 4 місця. Купе відділяється від коридору дверима, тому сторонній шум не заважатиме поїздці. 
  3. Плацкарт. Це найпростіший і найдоступніший варіант. У вагоні багато місць, і пасажири знаходяться один з одним досить близько. Якщо необхідно дістатися до Коломиї і заощадити при цьому, тоді можна сміливо бронювати проїзний документ у плацкарт.

Кожен тип вагона має свою вартість і особливості. Якщо за обраним напрямком курсує швидкісний Інтерсіті, можна вибрати сидячі місця 1 і 2 класів. Якщо ви не впевнені, який варіант для вас буде кращим, спочатку розгляньте всі доступні варіанти. Від вашого рішення залежатиме, наскільки комфортно пройде поїздка. 

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Коломия

Загальну вартість проїзду можна побачити на нашому сайті після введення основної інформації про рейс. Щоб дізнатися точну ціну проїзного документа, потрібно вибрати поїзд, вагон і місце. Зверніть також увагу, що на етапі заповнення особистих даних пасажира можна вибрати додаткові опції (поїздка з тваринами, чай, закуски, постільна білизна). Кожен пункт впливає на підсумкову суму. Крім того, якщо ви хочете заощадити, варто подивитися наявність квитків на поїзд у різні дні тижня, оскільки в будні дні вартість нижча, ніж у вихідні.  

Як купити залізничні квитки на поїзд Київ - Коломия

За допомогою сервісу SkyBooking кожен охочий може купити квитки на поїзд Київ - Коломия онлайн. Для цього необхідно виконати низку дій:

  • у рядку пошуку ввести необхідну назву міст відправлення і прибуття: Київ - Коломия;
  • ви побачите список рейсів, а також наявність вільних місць у кожному вагоні;
  • вибравши відповідний вагон і місце, необхідно буде заповнити дані пасажира - ім'я та прізвище, телефон, email;
  • після заповнення всіх полів перейти до оплати, яку можна провести через банкінг.

Після підтвердження оплати електронний квиток надійде на вашу пошту. Ознайомтеся з інформацією, зазначеною на ньому, і з'ясуйте, чи потрібно його роздруковувати (на ньому має бути QR-код) або можна тільки завантажити на смартфон. За таким алгоритмом можна купити квиток на поїзд Київ - Лубни або на будь-який інший маршрут.

Де купити квиток на потяг

Сьогодні купити залізничні квитки на поїзд можна двома способами: безпосередньо на вокзалі в касі або на сайті онлайн. Вибір відповідного варіанту залежить від того, яку кількість часу ви маєте у своєму розпорядженні. 

Купити квитки на потяг онлайн

Цей варіант буде ідеальним для тих пасажирів, які цінують свій час. Оформити електронний проїзний документ на сайті можна всього за пару кліків. Це можна зробити прямо на роботі, вдома або навіть в автомобільній пробці. У результаті квиток на поїзд потрібно буде зберегти на телефон, де він і буде супроводжувати вас протягом усього шляху. 

Купити квиток на потяг у касі

Також можна вирушити на вокзал і купити залізничні квитки Київ - Коломия в касі Укрзалізниці. Такий спосіб передбачає, що вам доведеться витратити свій час на дорогу і очікування в черзі до каси. Це потрібно буде заздалегідь планувати і виділити вільний час, а можливо навіть і окремий день. У касі оператор ознайомить вас із цінами і наявністю вільних місць на відповідний рейс. Однак у цьому випадку є великий ризик, що вільних місць може зовсім не виявитися і вам доведеться шукати інші рішення. 

Розклад руху потягів Київ - Коломия

Щоб вчасно встигнути на рейс, необхідно дізнатися заздалегідь точний розклад поїздів. Графік руху пасажирських рейсів, експресів та Інтерсіті, зазначений на нашому сервісі, відповідає даним офіційного сайту Укрзалізниці, тому під час планування подорожі можна повністю спиратися на них. Слідкуйте за оновленнями і купуйте залізничні квитки на поїзд заздалегідь.