Завантаження...

Конотоп - Мукачево

Мінімальний час у дорозі 17 г. 30 хв.
Поїздів маршрутом 1 поїзд(ів)
Відстань між станціями 1027 км
Раннє/пізнє відправлення 19:53 / 19:53
Від 274 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Міста Конотоп та Мукачево знаходяться у різних частинах України. Щоб дістатися з одного населеного пункту до іншого, рекомендуємо скористатися залізничним транспортом. Це найоптимальніший і найзручніший варіант для такої тривалої дороги, враховуючи, що всі поїзди Конотоп - Мукачево їздять вночі. За час поїздки пасажири можуть відпочити, поспати, зібратися та знайомитися з новим містом.

Для замовлення залізничних квитків найкраще скористатися сервісом SkyBooking, сайт якого – дуже зручний і зрозумілий. Для бронювання квитків не потрібно кудись їхати, достатньо взяти смартфон або ноутбук, підключитися до Мережі та в кілька кліків придбати е-квитки, які прийдуть на пошту. Оформляючи замовлення онлайн, ви забудете про довгі черги на вокзалі та незручності у разі відсутності вільних місць у вагоні.

Сервіс SkyBooking співпрацює з оператором Укрзалізниця, тому інформація про наявність квитків на поїзд та графік відправки/прибуття завжди актуальна. З інформацією про рейси можна ознайомитися на офіційному сайті після вибору потрібного напрямку.

Квитки краще бронювати заздалегідь, за 2-3 тижні або безпосередньо перед поїздкою, але в такому випадку можна залишитися без потрібних місць.

Залізничні квитки Конотоп - Мукачево

Потяг Конотоп - Мукачево долає велику відстань, понад 1000 км, тому пасажирам доведеться їхати близько 17 годин. Україною курсують швидкісні Інтерсіті, вони трохи економлять час, проведений у дорозі, але за цим напрямом їх немає.

Щоб у поїздці почуватися максимально комфортно, важливо забронювати зручні місця. На вибір пасажирів є три види вагонів: плацкарт, купе, люкс.

Плацкарт – це бюджетний варіант. Плацкартні вагони мають відкриті конструкції, тож пасажири їдуть разом, але кожний на своєму місці. У таких вагонах передбачені столики та відділення для багажу, чого цілком достатньо для комфортної подорожі.

Купейні вагони розділені на окремі секції з дверима, що закриваються. Купе розраховано на чотирьох пасажирів. Цей варіант часто вибирають сім'ї чи компанії друзів. Тут ніхто зі сторонніх не заважатиме.

Люкс – це найдорожчі місця і призначені для двох людей.

Додатково до кожного залізничного квитка можна придбати постільну білизни. У провідниці можна замовити їжу та напої.

Скільки коштує квиток на поїзд Конотоп - Мукачево

Залізничні квитки Конотоп - Мукачево можуть коштувати по-різному. Все залежить від вибору дати, часу відправлення, вагона, місця та віку (для дітей) пасажира. Враховуються у вартість місця також додаткові послуги (наприклад, постіль).

Для отримання точної ціни на офіційному сайті skybooking.ua потрібно використовувати фільтри, після чого система формує вартість квитків. Остаточну ціну буде показано внизу екрана.

Як купити залізничні квитки Конотоп - Мукачево

Придбати квитки на поїзд онлайн, використовуючи сервіс SkyBooking, дуже швидко і просто:

  1. На головній сторінці введіть напрямок (у даному випадку – Конотоп - Мукачево).
  2. Виберіть дату надсилання та приїзду. Для цього відкрийте календар на веб-сайті.
  3. У списку поїздів, що з'явився, натисніть на той, що найбільше підходить за часом.
  4. Далі бронювання залізничних квитків залежить від наявності вільних місць. Якщо є відповідні, виберіть одне або кілька на спеціальній схемі.
  5. Перед вами з'явиться онлайн-анкета, в ній впишіть особисті дані (ПІБ, телефон, email).
  6. Оплатіть. Натисніть кнопку "купити" і введіть реквізити банківської картки.
  7. Після успішного замовлення залізничних квитків, перевірте пошту. На ній має бути електронний екземпляр, який не потрібно роздруковувати, достатньо просто скачати на телефон та показати перед поїздкою провіднику.

Де купити квитки на поїзд

Якщо вас цікавить, де замовити квитки на поїзд, оберіть один із двох варіантів – сервіс SkyBooking або каса на вокзалі.

Яким способом користуватися? Вирішувати вам, але ми рекомендуємо купувати квитки онлайн. Це дуже швидко та набагато зручніше.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Бронювання залізничних квитків в електронному вигляді має ряд переваг. По-перше, їх не можна пошкодити чи втратити. По-друге, їх ніхто не вкраде. І найважливіше – купуючи електронний проїзний, ви робите внесок у екологію та зменшуєте вирубку лісів.

Купити квиток на поїзд у касі

Незважаючи на стрімкий розвиток всіх онлайн послуг, багато людей продовжують їздити за квитками на залізничний транспорт саме до кас вокзалу, на що йде багато часу. Спочатку потрібно дістатися, потім постояти в черзі, а у разі відсутності вільних місць, поспішно вигадувати альтернативні варіанти.

Купити залізничні квитки онлайн набагато краще, адже можна уникнути багатьох незручностей.

Розклад руху поїздів Конотоп - Мукачево

На сайті skybooking.ua ви знайдете актуальну інформацію про наявність квитків на поїзд та розклад, але бувають різні непередбачувані ситуації, наприклад, поломка, погані погодні умови, затримка тощо. У такому разі може змінитися графік прибуття та відправлення. Щоб знати про зміни в розкладі поїздів, рекомендуємо в день відправки перевіряти оновлення інформації  на сайті.

Хорошої подорожі

Наш сервіс створений для зручності пасажирів, тому купити залізничні квитки онлайн на сайті skybooking.ua – швидше та надійніше.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa