Завантаження...

train_s

Потяг Конотоп - Путивль

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Конотоп - Путивль

Маршрут Конотоп - Путивль – популярний серед пасажирів завдяки його доступності та швидкості. Сервіс SkyBooking допоможе замовити квитки на поїзд за кілька хвилин, не відволікаючись від важливих справ. Цей напрямок включає населені пункти, розташовані в межах Сумської області. Середній час подорожі між ними – 41 хвилина. Купити залізничні квитки можна на поїзди № 45, 259, 260, 780, 806 та інші маршрути, в які входить цей відрізок шляху. У пасажирських поїздах доступні місця у вагонах типу плацкарт, купе, люкс. Придбати залізничні квитки Конотоп - Путивль також можна на поїзди Інтерсіті (сидячі місця різних класів). Всі ці варіанти відрізняються між собою вартістю.

Рекомендуємо провести раннє бронювання залізничних квитків, що дозволить виключити проблеми, пов'язані з невизначеністю, яка може виникнути під час очікування своєї черги до каси. Наявність квитків на поїзд при купівлі через касу не завжди гарантована, особливо незадовго до дня подорожі.

На офіційному сайті skybooking.ua є вся необхідна інформація щодо всіх маршрутів Укрзалізниці. Оформити замовлення залізничних квитків ви можете навіть на своєму смартфоні. Створіть особистий кабінет на сайті, щоб мати всі переваги онлайн покупки квитків на залізничний транспорт.

;

Залізничні квитки Конотоп - Путивль

Пасажири можуть їздити у кількох типах вагонів:

 1. Плацкарт. Відрізняється відкритою структурою, яка не передбачає наявність перегородок між секціями. Додаткові місця встановлені у проході.
 2. Купе. Секції ізольовані одна від одної, обов'язкова наявність дверей. Розраховані на чотирьох пасажирів.
 3. Люкс. У цьому типі також передбачені ізольовані одна від одної секції, але кількість пасажирів на кожну не перевищує двох осіб.
 4. Сидячі. На цьому маршруті такі місця є в поїздах Інтерсіті (I, II клас).

Поїздом Конотоп - Путивль можуть подорожувати люди, які бажають заощадити час, маючи при цьому як мінімум гарантоване місце. Через сайт skybooking.ua ви можете замовити квитки на поїзд на електронну пошту. Вони завжди доступні через особистий кабінет.

Скільки коштує квиток на поїзд Конотоп - Путивль

Продаж починається задовго до дня виїзду, що дозволяє здійснити бронювання залізничних квитків заздалегідь. Подібний спосіб оформлення замовлення залізничних квитків набагато кращий для тих, у кого планується серйозна поїздка, яку не можна пропустити. Актуальні ціни на залізничні квитки Конотоп - Путивль доступні на сайті skybooking.ua. Вартість дійсна на момент покупки, тому вам не доведеться доплачувати різницю у разі підвищення ціни вже у день подорожі.

Як купити залізничні квитки Конотоп - Путивль

Щоб купити квитки на поїзд онлайн, необхідно виконати такі дії на офіційному сайті skybooking.ua:

 1. Виберіть на головній сторінці вкладку "жд квитки".
 2. Вкажіть назви міст (поля "куди", "звідки").
 3. Виберіть дату подорожі. Використовуючи розширений пошук, можна вказати дату повернення.
 4. Натисніть кнопку "знайти", щоб отримати повний список доступних напрямків на конкретні дати.
 5. Виберіть тип вагона, в якому вам буде найкраще.
 6. Вкажіть місце (вільні підсвічені).
 7. Введіть ім'я, прізвище, вкажіть тип квитка (повний, дитячий), додатковий багаж. Також можна взяти один або два напої, замовити постіль. Остання опція для такого короткого маршруту не є обов'язковою.
 8. Заповнивши всі поля, натискайте кнопку "купити", щоб отримати електронний квиток, який ви використовуєте в день подорожі. QR-код квитка сканується під час посадки.

Де купити квиток на поїзд

У вас є можливість купити залізничні квитки онлайн, а також через касу на вокзалі. Перегляньте розклад поїздів на сайті skybooking.ua, щоб вибрати залізничний транспорт Укрзалізниці, на який ви встигнете.

Придбати квиток на поїзд онлайн

SkyBooking – оптимальний варіант для тих, хто хоче купити квиток на поїзд онлайн. Електронна версія має кілька переваг:

 • відсутність ймовірності втрати;
 • квиток не зможуть вкрасти зловмисники;
 • відсутність ймовірності пошкодити чи знищити.

Отримати доступ до придбаних квитків можна онлайн через особистий кабінет. Їздити в такий спосіб набагато зручніше – при посадці достатньо використовувати смартфон, щоб відсканувати QR-код.

Купити квиток на поїзд у касі

Покупка в касі – хороший варіант, якщо немає стабільної Мережі на телефоні або вдома. Придбання в касі – зручне для тих, хто проживає чи працює неподалік вокзалу. Не забувайте, що черги можуть розтягуватися надовго, а наявність квитків на поїзд – не гарантовано. Краще купити залізничні квитки онлайн, щоб точно встигнути підібрати місце.

Розклад руху поїздів Конотоп - Путивль

На сайті skybooking.ua – доступний актуальний розклад поїздів для розглянутого маршруту, а також інших напрямків. Час завжди вказано точно, а при внесенні змін до графіка клієнт буде сповіщений. Інформація оновлюється регулярно.

Приємної подорожі

Ви можете їздити в будь-якому напрямку, скориставшись сервісом SkyBooking. Всі поїзди Конотоп - Путивль рухаються відповідно до розкладу. Вони не вирушають раніше із вокзалу. Наші спеціалісти допоможуть підібрати оптимальний варіант за вигідною ціною. Подорожуйте Україною з комфортом.