Завантаження...

train_s

Потяг Кам'янське - Житомир

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Кам'янське - Житомир

Житомир – обласний центр, розташований у північній частині України. Серед його візитівок є:

 1. Замкова гора. За часів Київської Русі тут знаходився дерев'яний замок, а нині – мальовничий парк з каменем на честь заснування міста.
 2. Михайлівський собор, перший мурований православний храм, зведений у Житомирі  в середині ХІХ ст. Від початку ХХІ ст. його стіни та стелю стали активно оздоблювати: художники з Києва і Житомира відродили стародавні техніки українського розпису. 
 3. Національний музей космонавтики. В його експозиції представлені ракети та космольоти, деталі місяцехода, зразки місячного ґрунту та їжі космонавтів. Названий на честь конструктора космічних кораблів Сергія Корольова, який народився і певний час жив у Житомирі. 
 4. Підвісний міст через річку Тетерів, що має довжину 300 м. Стоячи на ньому, можна насолоджуватися красою природи та старовинних міських районів.

З Кам'янського до Житомира краще їздити потягом. Порівняно з автобусною мандрівка залізницею може обійтися дешевше. Також можна перепочити, прилігши на м’якій полиці. 11 годин подорожі – це можливість поспілкуватися людьми з різних куточків України та навіть помріяти під стукіт коліс.

Підібрати зручне місце не складно. Варто лише скористатися можливістю, яку дає Укрзалізниця: придбати залізничні квитки Кам'янське - Житомир завчасно. Зробити це можна майже за три тижні до поїздки. Тим, хто не любить марнувати гроші та час, краще купити квитки на потяг онлайн. Гарна ідея – скористатися сервісом SkyBooking. У нас на сайті  можна знайти розклад руху потягів, ціну проїзду, вибрати зручні вагон та місце, дізнатися про наявність проїзних документів і купити їх.

;

Залізничні квитки Кам'янське - Житомир

Можна придбати залізничні квитки Кам'янське - Житомир визначившись спершу із типом вагона. На цьому напрямку є можливість подорожувати в якомусь із таких:

 1. Люкс. В затишному купе, ізольованому від сторонніх, перебувають двоє пасажирів. Недешеве задоволення.
 2. Купе. Приміщення, яке двері відділяють від коридору, розраховане на чотирьох – є дві верхні та дві нижні полиці. Середній рівень комфорту.
 3. Плацкарт. Купе, де відсутні двері, вміщує шістьох людей. Спартанські умови, тому і недорого.

Враховуйте, що найшвидше розкуповують місця в плацкартних вагоніах, тому що це найдешевший варіант. Завжди орієнтуйтесь на свої можливості та побажання. 

Скільки коштує квиток на потяг Кам'янське - Житомир

Ціну залізничних квитків формують чимало складових. Багато залежить від категорії вагона (плацкарт, купе, люкс), типу потяга (фірмовий, експрес, швидкісний, Інтерсіті), пори року, наявності пільг тощо. Аби знати напевно, в яку суму обійдеться поїздка за маршрутом Кам'янське - Житомир, можна скористатися допомогою сервісу SkyBooking. Для цього слід:

 • зазначити у пошуку станцію відправлення (Кам'янське); 
 • вказати місце прибуття (Житомир);
 • вибрати дату, потяг і тип вагона.

Праворуч на екрані ви побачите ціну залізничних квитків. При плануванні поїздки краще спочатку подвитись рейси на різні дні, порівняти вартість проїзду, подумати, які додаткові послуги вам знадобляться в дорозі. 

Як купити квитки Кам'янське - Житомир

Аби купити квитки на потяг Кам'янське - Житомир, не треба мати особливих навичок. Це забере у вас мінімум часу, якщо ви вже точно знаєте, коли треба їхати. Тож не варто відкладати пошук проїзних документів на останній день до відправлення. Необхідно лише:

 1. Зазначити у пошуку на вкладці "Залізничні квитки" на сайті skybooking.ua міста відправлення і прибуття (Кам'янське та Житомир), день поїздки та повернення (за потреби).
 2. Вибрати зі списку потягів той, що підходить.
 3. Вказати вагон та місце на інтерактивній мапі.
 4. Заповнити форму зі своїми даними та натиснути "купити".
 5. Оплатити замовлення залізничних квитків за допомогою інтернет-банкінгу.

Файл із проїзними документами буде доступний на вашому email та особистому кабінеті сайту, якщо ви – зареєстрований користувач. Його краще завантажити на смартфон (планшет), якщо на ньому є QR-код. В іншому випадку треба буде звернутися до каси за 30 хвилин до відправлення, щоб роздрукувати квиток. В такий спосіб ви зможете купити квиток на поїзд Кам'янське - Ужгород та в інші міста України. 

Де купити квиток на потяг

Багато хто вважає за краще купляти квитки на поїзд в Інтернеті. Таку можливість дають офіційний сайт Укрзалізниці, сервіс SkyBooking та інші. Іншим місцем, де можна купити залізничні квитки Кам'янське - Житомир, є вокзал. У касі вам запропонують не електронну, а паперову версію квитка.

Купити квиток на потяг онлайн

Електронний квиток став уже звичним для тих, хто не готовий витрачати час на квест під назвою "Знайди квиток на вокзалі". Його плюси є очевидними:

 • купити можна вдома, в офісі, будь-де за допомогою сервісу SkyBooking;
 • не змушує марнувати нерви, гроші та час;
 • має "імунітет" від втрати, пошкодження та крадіжки.

Що б не сталося, електронний квиток чекає на пасажира в особистому кабінеті на сайті та на електронній пошті.

Купити квиток на потяг в касі

Якщо хочете купувати залізничні квитки Кам'янське - Житомир у касі, приготуйтеся до незначних випробувань. Ймовірно, виникне необхідність їхати на вокзал і витратити гроші на транспорт, за лічені хвилини розібратися у розкладі руху потягів. Окрім того, доведеться чекати в черзі з перспективою почути фразу "Квитки закінчилися". Немає гарантії, що ви не повернетеся ні з чим, згаявши час та кошти.

Розклад потягів Кам'янське - Житомир

Не лише купити залізничні квитки на поїзд Кам'янське - Житомир, але й в будь-який момент миттєво дізнаватися зміни у розкладі руху поїздів – таку можливість дає skybooking.ua. Автоматизована система реєструє й опрацьовує зміни в графіках руху, згідно з даними офіційного сайту Укрзалізниці. Це дозволяє регулярно оновлювати інформацію. Тому актуальний розклад руху потягів можна будь-коли знайти за допомогою нашого сервісу.