Завантаження...

train_s

Потяг Дніпро - Ужгород

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Дніпро - Ужгород

Використання залізничного транспорту – оптимальне поєднання ціни та комфорту, коли йдеться про поїздки на великі відстані. Якщо вам належить дорога з Дніпра в Ужгород, настав час подумати про купівлю залізничних квитків. Для вирішення цього питання більшість пасажирів все частіше звертаються до онлайн-сервісів.
SkyBooking – це миттєвий викуп квитків на поїзд у заданому напрямку. Ви можете придбати квитки на поїзди будь-якої категорії, включаючи швидкісні Інтерсіті та Інтерсіті+. Сайт skybooking.ua надає детальну інформацію про кожен рейс, щоб ви могли вибрати оптимальний варіант.

Щоб мати можливість вибрати найкращі місця у вагоні, варто заздалегідь спланувати маршрут та купити квиток. Продаж відкривається приблизно за 20 днів, тому у вас є можливість детально продумати поїздку.

;

Залізничні квитки Дніпро – Ужгород

Згідно даних офіційного сайту Укрзалізниці, електронні квитки з QR-кодом на внутрішні маршрути є підставою для проїзду. При посадці його необхідно пред'явити у роздрукованому вигляді або телефону.

Для замовлення залізничного квитка на рейс Дніпро – Ужгород, заповніть форму пошуку:

  • вкажіть станцію відправлення (Дніпро-Головний) та пункт прибуття (Ужгород);
  • дату поїздки та за необхідності у зворотний бік.

Пошук відбувається на підставі даних офіційного сайту залізниці України. Якщо на обрану дату є вільні місця, система виведе такі рейси і пасажир зможе перейти до бронювання.

Скільки коштує квиток на поїзд Дніпро – Ужгород

Плануючи поїздку з Дніпра до Ужгорода, важливо заздалегідь з'ясувати вартість квитка за маршрутом. Ознайомитись з цією інформацією можна на сайті онлайн бронювання skybooking.ua.

Для цього необхідно встановити дані рейсу. Поїзд маршрутом Дніпро – Ужгород відправляється від станції Дніпро-Головний. Система проаналізує запит та видасть перелік актуальних рейсів. Ви побачите не тільки номер поїзда, час прямування, кількість вільних місць з розбивкою на кшталт вагона, а й ціну на них. Вибираєте підходящий варіант (плацкарт, купе, люкс) та заповнюєте поле з контатною інформацією.

Повну суму буде показано внизу сторінки після вибору всіх опцій. Також зверніть увагу на додаткові послуги – напої, постільна білизна, багаж.

Як купити залізничні квитки Дніпро – Ужгород

Для посадки на поїзд слідуванням з Дніпра до Ужгорода варто заздалегідь купити залізничний квиток. Зробити це у комфортних умовах можна за допомогою сервісу SkyBooking. Для замовлення залізничного квитка:

  1. Вкажіть маршрут проходження та дату поїздки. Результати будуть виведені згідно з актуальним розкладом поїздів.
  2. Виберіть категорію вагона, посадкові місця.
  3. Заповніть дані для оформлення квитка пасажира – ім'я, прізвище, тип (повний чи дитячий тариф), необхідність постільної білизни та напоїв. Якщо ви оформляєте проїзний документ для дитини, вкажіть дату народження.
  4. Переходьте до оплати - тепер ви бачите підсумкову вартість квитків.
  5. Вказуйте номер телефону та адресу пошти.
  6. Заповнюєте дані для оплати (реквізити картки Visa/MasterCard).

Електронний білет прийде на email. Наявність QR-коду робить цей документ основою посадки.

Де купити квиток на поїзд Дніпро – Ужгород

Купити залізничні квитки на поїзд за маршрутом Дніпро – Ужгород можна в касі вокзалу Укрзалізниці або онлайн на сайті.

Купити залізничний квиток онлайн

Віддалена покупка залізничних квитків - це зручно і просто. Де б ви не знаходилися, для придбання посадкового документа на поїзд вам знадобиться кілька хвилин та доступ до інтернету. За допомогою цього сервісу ви можете проаналізувати рейси вибраним маршрутом або поїздами, що відправляються з найближчих станцій. "Карта маршруту", дає докладну інформацію про станції поїзда. Чи не виявилося вільних місць? Перегляньте найближчі дати. Якщо з якоїсь причини поїздку доводиться скасувати, здати залізничний квиток так само просто, як і купити – у своєму особистому кабінеті на сайті.

Купити квиток на поїзд в касі

Якщо ви маєте додатковий час і не довіряєте сучасним технологіям, можна звернутися і до каси. Якщо вільних місць не виявиться, на пошук відповідної альтернативи кількох хвилин біля віконця може не вистачити.

Розклад руху поїздів Дніпро – Ужгород

Усі рейси узгоджуються з розкладом поїздів Укрзалізниці. Якщо відбуваються якісь зміни у графіку руху, інформація відразу відбивається на сайті. За маршрутом Дніпро – Ужгород курсує фірмовий швидкий нічний експрес, що складається з вагонів плацкарт, люкс та купе. Потяг слідує лише по парних числах. Продумайте організацію дороги з урахуванням тривалості маршруту, якщо ви плануєте їхати з дітьми.

Приємної подорожі

Подорожуйте легко та з комфортом, не відволікаючись на організаційні моменти!