Завантаження...

hero

Республіка Сінгапур

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інфраструктура

airports
Літаки
railways
Поїзди
buses
Автобуси
emergency_service
Екстрені служби
embassy
Посольство
legal_assistance
Допомога юриста

Республіка Сінгапур

Про країну
icon
Про країну
location
Розташування
population_structure
Структура населення
visa
Віза
standard_living
Рівень життя
prices
Ціни
kitchen
Кухня
housing_prices
Ціни на житло
security_level
Рівень безпеки
prohibitions
Заборони
infrastructure
Інфраструктура
culture
Культура
other
Пам'ятки

Про країну

Вам подобається шопінг, розкіш та смачна їжа? Купуйте авіаквитки в Сінгапур і здивуйтеся незліченними пам'ятками міста. Відкрийте жвавий Чайнатаун ​​і прогуляйтеся вулицями Старого Гейланга. Діти чудово проведуть час у Universal Studios та зоопарку Сінгапуру. Вечорами нудьгувати теж не доведеться, у Сінгапурі бурхливе та різноманітне нічне життя. Наприклад, ви можете прогулятися красиво освітленим садами біля затоки.

Старий колоніальний центр Сінгапуру різко контрастує з навколишніми ультрасучасними хмарочосами. Прогуляйтеся старими вулицями, наповненими історичною британською архітектурою, і помилуйтеся вражаючою ратушею. Барвистий район Маленької Індії також варто відвідати; ви уявите, себе у самій Індії. Хочете чогось смачненького? Жителі Сінгапуру люблять поїсти. Відкрийте для себе смачні страви індонезійської, тайської та в'єтнамської кухні у незліченних ресторанах та продуктових крамничках міста. Торгові центри чи місцеві продовольчі ринки також дуже популярні. Є з чого вибрати! Швидше купуйте квиток без пересадок до Сінгапуру та оцінити всю красу цієї країни на власні очі!

Розташування

Сінгапур розташований на краю Малакського півострова, в найвужчому місці Малакської протоки, яка є найкоротшим морським шляхом між Індією та Китаєм. Його основними природними ресурсами є вдале розташування та глибоководна гавань. Острів Сінгапур хоч і невеликий, але має різноманітну топографію. У центрі острова є кілька округлих гранітних пагорбів, серед яких найвища точка – 165-метровий пік Букіт-Тімах. Західний і південно-західний райони складаються із гребенів, що тягнуться з північного заходу на південний схід, невисоких, але досить крутих. На сході знаходиться велика область плоских алювіальних ґрунтів, де струмки прорізають круті долини та яри. Острів осушується великою кількістю коротких струмків, деякі впадають у море через мангрові болота, лагуни чи широкі естуарії.

Структура населення

Простягнувшись на 42 км зі сходу на захід і на 23 км з півночі на південь, Сінгапур є невеликим, але густонаселеним містом-державою з мультикультурним суспільством. Населення Сінгапуру складає близько 5,69 млн осіб. Відповідно до рубрики CMIO, сінгапурське суспільство розділене на чотири основні етнічні групи: китайці, малайці, індійці та інші. У категорію "інші" входять такі етнічні групи, як євразійці, які є народом змішаного європейського та азіатського походження. Сінгапурці також є одним із найрелігійніших суспільств у світі – некомерційна міжрелігійна організація тільки в Сінгапурі офіційно визнає десять різних релігій, присутніх у країні.

У Сінгапурі місцеві жителі вільно розмовляють англійською мовою, тому ви можете сміливо вирушити до цієї країни і не боятися бути незрозумілим.

Віза

Для авіаперельоту до Республіки Сінгапур жителям України потрібно отримати візу. Отримання документа необхідно здійснити заздалегідь, задовго до перельоту. Якщо ж ви потрапляєте до Сінгапуру під час пересадки на літак, то віза вам не потрібна.

Рівень життя

У Сінгапурі існує схема Workfare, яка підтримує низькооплачуваних працівників (громадян Сінгапуру) у віці 35 років і старше, чий валовий щомісячний дохід не перевищує 2300 сінгапурських доларів. Станом на січень 2022 р. середня зарплата в Сінгапурі для мешканців Сінгапуру, що працюють повний робочий день, середній валовий щомісячний дохід від роботи, включаючи внески роботодавця до CPF, становив 4563 сінгапурські долари або 3300$. Рівень безробіття у грудні 2021 р. становив 2,3% загалом, 3,2% – серед мешканців та 3,3% – серед громадян.

Ціни

Якщо говорити про видатки на їжу та продукти, студенти можуть розраховувати на щомісячні витрати у розмірі від 257$ до 404$. Ще одним фактором, що впливає на витрати на проживання у Сінгапурі, є транспорт. Для пересування містом ви повинні мати місячний транспортний проїзний вартістю близько 110$.

Охорона здоров'я в Сінгапурі надійна, і люди з постійним  проживанням мають право на державну страховку. Для тих, хто проживає в Сінгапурі, рекомендується приватне медичне страхування. Базове медичне обстеження коштує приблизно 50 сінгапурських доларів або приблизно 35$.

Кухня

Сінгапурська кухня відрізняється своєю різноманітністю. Це багаторасова та багатокультурна країна з населенням, яке складається в основному з етнічних китайців, малайців та етнічних індійців. Географічне розташування Сінгапуру – між Тихим та Індійським океанами – та його історія як колишньої британської колонії сприяли цьому злиттю культур.

Коли Стемфорд Раффлз спробував перетворити острів на торгову частину Британської імперії в 1819 р., іммігранти з Китаю, Малайського півострова, Індії, Індонезії, Європи, США та Близького Сходу рушили до Сінгапуру. З ними прийшли їхні культури та кулінарні традиції, які призвели до того, що сінгапурська їжа стала змішаною кухнею, якою вона є сьогодні.

Ця кулінарна різноманітність представлена ​​краще у багатьох торгових центрах та фуд-кортах по всьому Сінгапуру. У будь-якому з цих нерідко можна знайти продовольчий прилавок, що продає китайську сінгапурську їжу поряд з прилавком, де продають малайзійські, індійські,  індонезійські страви.

Ціни на житло

Проживання в кампусі в Сінгапурі коштуватиме студентам від 293$ до 565$ на місяць, тоді як проживання в орендованому житлі порівняно недешеве і коштуватиме від 1616$ до 4849$. Проте студенти можуть знайти квартири за нижчою ціною на околицях.

Якщо ви вирішили винаймати житло, у вас має бути мінімальний щомісячний бюджет у розмірі від 117$ до 146$ на оплату комунальних послуг.

Рівень безпеки

У Сінгапурі досить безпечно перебувати мандрівникам. Саме ця країна є найбезпечнішою для туристичних поїздок до Азії. Але навіть незважаючи на це, будьте обережні і не нехтуйте правилами поведінки у громадських місцях.

Статистика свідчить, що в середньому у Сінгапурі трапляється близько 500 злочинів на рік.

Заборони

Тим, хто зацікавлений у подорожі або переїзді до Сінгапуру, також слід ознайомитися з культурними особливостями. Репутація міста щодо чистоти та порядку випливає із суворих очікувань щодо суспільної поведінки. Саме тому обов'язково ознайомтеся із цими правилами ще до перельоту до Сінгапуру.

  1. Не намагайтеся давати чайові обслуговуючому персоналу Для відвідувачів, що належать до культури, де дають чайові офіціантам та іншим представникам галузі гостинності, може здатися дивним, що в Сінгапурі чайові не потрібні.
  2. Не обговорюйте релігію та політику Щоб підтримувати мир і порядок з іншими людьми під час перебування в Сінгапурі, дотримуйтеся місцевих традицій і уникайте потенційно спірних тем про релігію та політику.
  3. Не жуйте гумку. Продаж та імпорт жувальної гумки заборонені у Сінгапурі. Це означає, що відвідувачі не можуть навіть пронести із собою жувальну гумку, коли вони входять до будівлі.
  4. Не їжте і не пийте у громадському транспорті. Щоб громадський транспорт залишався чистим та охайним для всіх, Сінгапур також запроваджує суворі правила поведінки під час їзди. Їжа та напої не допускаються.

Інфраструктура

Сінгапур, який уже зарекомендував себе як регіональний інфраструктурний вузол, прагне взяти на себе провідну роль у сприянні сталому розвитку та фінансуванню на міжнародному рівні.

Сінгапурська система MRT (Mass Rapid Transit), ймовірно, є найшвидшим способом пересування містом. Більшість популярних пам'яток знаходяться всього за кілька хвилин ходьби від станції MRT, що робить поїзди чудовим способом пересування. Ви можете легко купити квиток і відправитися в рейс на інший кінець міста.

Автобусна система Сінгапуру має розгалужену мережу маршрутів, що охоплює більшість місць у Сінгапурі. Крім того, що це економічний спосіб пересування, це ще й один з найцікавіших – ви зможете насолодитися комфортом з кондиціонером, милуючись пишною зеленню та гарною архітектурою "міста в саду".

Ви можете сплатити за проїзд в автобусі за допомогою смарт-карти зі збереженою вартістю для дорослих (EZ-link / Nets FlashPay) або карти Singapore Tourist Pass (STP).

Сінгапурський аеропорт Чангі (IATA: SIN, ICAO: WSSS) обслуговує Сінгапур, будучи одним з найбільших авіаційних вузлів в Азії та одним із найбільш завантажених аеропортів у світі з більш ніж 100 авіакомпаніями у 400 містах. Тут щодня відбувається понад 100 перельотів. Саме тому ви можете з легкістю купити квиток на літак та відправитися в будь-яке місце світу без пересадок.

Культура

Масивні будівлі, швидкий розвиток та економічне зростання, – галасливий мегаполіс Сінгапур переповнений багатообіцяючими підприємствами, ринками та торгівлею. Але те, що справді процвітає у місті, знаходиться поза тим, що бачать очі. Культурна спадщина, яку формували китайці, малайці, індійці та представники різних інших національностей, – це те, що робить Сінгапур сумішшю різних культур, що співіснують в одному близькому за духом просторі.

Культурна спадщина є важливою частиною ідентичності сінгапурця. Це те, як людина висловлює свої думки, переконання та спосіб життя. Наприкінці Тімітхі церемоніальний священик разом із добровольцями здійснює прогулянку довжиною 2,5 милі (4 км) від храму Шрі-Маріамман до храму Шрі-Шрініваса-Перумал, а потім назад. Вони несуть священні предмети, такі як карагам, срібний посуд, наповнений водою, прикрашений листям і квітами манго – втілення богині Драупаді, героїні казок Махабхарати. Як тільки вони повертаються до храму Шрі-Маріамман, починається процесія ходіння по вогню. Індуси ходять босоніж по дереву, що горить, щоб продемонструвати відданість Драупаді і моляться про полегшення страждань у їхньому житті.

Пам'ятки

Блиск, золоті піски та сади – у Сінгапурі є все. Відвідайте ці головні визначні пам'ятки і ви закохаєтеся у Сінгапур.

  1. Національний зоопарк. Грань між зоопарком та ботанічним оазисом стирається в цьому захоплюючому проспекті просторих, натуралістичних вольєрів та інтерактивних атракціонів. Підберіться ближче до орангутангів, ухиляйтеся від малайзійських летючих лисиць і навіть поспостерігайте за точною копією африканського села.
  2. Сади біля затоки. Ботанічний сад Сінгапуру ХХІ ст. – це фантастична земля площею 101 га вартістю 1 млрд сінгапурських доларів з біокуполами космічної ери, високотехнологічними супердеревами та химерними скульптурами. Квітковий купол відтворює сухий середземноморський клімат, характерний для всього світу, а Хмарний ліс – тропічний гірський пейзаж.
  3. Національна галерея Сінгапуру. Історична сінгапурська ратуша і старі будівлі Верховного суду, з'єднані яскравим алюмінієвим і скляним навісом, тепер утворюють Національну галерею міста, що захоплює дух. Його колекція світового рівня мистецтва XIX ст. та сучасного мистецтва Південно-Східної Азії розміщена у двох основних приміщеннях: Сінгапурській галереї DBS та галереї Південно-Східної Азії UOB. Перший дає всебічний огляд сінгапурського мистецтва з ХІХ ст. донині, а другий фокусується на регіоні Південно-Східної Азії.
  4. Південні хребти, що складаються з низки парків і пагорбів, що з'єднують парк Кент-Рідж з горою Фабер і природним заповідником Лабрадор, змусять вас відправитися в похід джунглями, не залишаючи міста. Весь маршрут складає 10 км; найкраща ділянка – від парку Кент-Рідж до гори Фабер. Мало того, що це відносно легко, ця чотирикілометрова ділянка пропонує пішохідні доріжки в лісі, високі горизонти та можливість перетнути вражаючі хвилі Хендерсона, хвилястий пішохідний міст, підвішений на висоті 36 м над землею.