Завантаження...

Республіка Сінгапур

Флаг Сингапура

Прапор

Герб Сингапура

Герб

calendar
Столиця: Сінгапур
user
Територія: 733,1 км²
cup
Мова: англійська, китайська (путунхуа), малайська та тамільська
cup
Валюта: сінгапурський долар
cup
Населення: 5 866 139 чол.
cup
Телефонний код: +65
ISO Код країни: SG

Інфраструктура

ok round benefit 1
Літаки
not ok round benefit 1
Поїзди
not ok round benefit 1
Автобуси
ok round benefit 2
Екстренні служби
ok round benefit 3
Посольство
ok round benefit 4
Допомога Юриста

Республіка Сінгапур

Про країну
Місцезнаходження
Структура населення
Віза
Рівень життя
Ціни
Кухня
Ціни на житло
Рівень безпеки
Заборони
Інфраструктура
Культура
Пам'ятки

Вам подобається шопінг, розкіш та смачна їжа? Забронюйте авіаквитки в Сінгапур і здивуйтеся незліченними пам'ятками міста. Відкрийте собі жвавий Чайнатаун ​​і прогуляйтеся вулицями старого Гейланга. Діти чудово проведуть час у Universal Studios та зоопарку Сінгапуру. Вечорами нудьгувати теж не доведеться, у Сінгапурі бурхливе та різноманітне нічне життя. Наприклад, ви можете прогулятися красиво освітленим Садам біля затоки.

Старий колоніальний центр Сінгапуру різко контрастує з навколишніми ультрасучасними хмарочосами. Прогуляйтеся старими вулицями, наповненими історичною британською архітектурою, і помилуйтеся вражаючою ратушею. Барвистий район Маленької Індії також напевно варто відвідати; ви уявите, що у самій Індії. Хочете чогось смачненького? Жителі Сінгапуру люблять поїсти. Відкрийте для себе смачні страви індонезійської, тайської та в'єтнамської кухні у незліченних ресторанах та продуктових лавках міста. Торгові центри чи місцеві продовольчі ринки також дуже популярні. Є з чого вибрати!

Швидше купуйте квиток без пересадок до Сінгапуру та оцінити всю міць цієї держави на власні очі!

Сінгапур розташований на краю Малакського півострова в найвужчому місці Малакської протоки, який є найкоротшим морським шляхом між Індією та Китаєм. Його основними природними ресурсами є його місцезнаходження та глибоководна гавань. Острів Сінгапур хоч і невеликий, але має різноманітну топографію. У центрі острова є кілька округлих гранітних пагорбів, серед яких найвища точка – 165-метровий пік Букіт-Тімах. Західний і південно-західний райони складаються із серії гребенів, що тягнуться з північного заходу на південний схід, невисоких, але досить крутих. На сході знаходиться велика область загалом плоских алювіальних ґрунтів, де струмки прорізають круті долини та яри. Острів осушується великою кількістю коротких струмків, деякі з яких впадають у море через мангрові болота, лагуни чи широкі естуарії.

Простягнувшись на 42 км зі сходу на захід і на 23 км з півночі на південь, Сінгапур є невеликим, але густонаселеним містом-державою з мультикультурним суспільством. Станом на 2021 рік населення Сінгапуру складало близько 5,69 мільйонів людей. Відповідно до рубрики CMIO, сінгапурське суспільство розділене на чотири основні етнічні групи: китайці, малайці, індійці та інші. У категорію «Інші» входять такі етнічні групи, як євразійці, які є народом змішаного європейського та азіатського походження. Сінгапур також є одним із найрелігійніших суспільств у світі — некомерційна міжрелігійна організація тільки в Сінгапурі офіційно визнає десять різних релігій, присутніх у країні.

У Сінгапурі місцеві жителі вільно розмовляють англійською мовою, тому ви можете сміливо вирушити у прямий переліт і не боятися бути незрозумілим.

Для авіатуру до Республіки Сінгапур жителям України потрібно отримати візу. Отримання документа необхідно здійснити заздалегідь, задовго до перельоту. Якщо ж ви потрапляєте до Сінгапуру під час пересадки на літак, то віза вам не потрібна.

У Сінгапурі існує схема Workfare, яка підтримує низькооплачуваних працівників (громадян Сінгапуру) у віці 35 років і старше, чий валовий щомісячний дохід не перевищує 2300 сінгапурських доларів. Станом на січень 2022 року середня зарплата в Сінгапурі для мешканців Сінгапуру, що працюють повний робочий день, середній валовий щомісячний дохід від роботи, включаючи внески роботодавця до CPF, становить 4563 сінгапурські долари або 3300 доларів США. Рівень безробіття у грудні 2021 року становив 2,3% загалом, 3,2% серед мешканців та 3,3% серед громадян.

Якщо говорити про витрати на їжу та продукти, студенти можуть розраховувати на щомісячні витрати у розмірі від 257 до 404 доларів. Ще одним фактором, що впливає на витрати на проживання у Сінгапурі, є транспортні витрати. Для пересування містом ви повинні мати місячний транспортний проїзний вартістю близько 110 доларів.

Охорона здоров'я в Сінгапурі надійна, і люди з постійним видом на проживання мають право на державну страховку. Для тих, хто проживає в Сінгапурі, рекомендується приватне медичне страхування. Базове медичне обстеження коштує приблизно 50 сінгапурських доларів або приблизно 35 доларів США.

Сінгапурська кухня відрізняється своєю різноманітністю. Це багаторасова та багатокультурна країна з населенням, яке складається в основному з етнічних китайців, малайців та етнічних індійців. Географічне положення Сінгапуру — між Тихим та Індійським океанами — та його історія як колишньої британської колонії сприяли цьому злиттю культур.

Коли Стемфорд Раффлз спробував перетворити острів на торгову посаду Британської імперії в 1819 році, іммігранти з Китаю, Малайського півострова, Індії, Індонезії, Європи, США та Близького Сходу рушили до Сінгапуру. З ними прийшли їхні культури та кулінарні традиції, які призвели до того, що сінгапурська їжа стала змішаною культурною кухнею, якою вона є сьогодні.

Ця кулінарна різноманітність представлена ​​не краще, ніж у багатьох торгових центрах та фуд-кортах по всьому Сінгапуру. Зайдіть у будь-який з цих лоточників, і нерідко можна знайти продовольчий прилавок, що продає китайську сінгапурську їжу поряд з прилавком, що продає малайзійську їжу, поряд з прилавком, що продає індійську їжу, поряд з прилавком, що продає індонезійську їжу.

Проживання в кампусі в Сінгапурі коштуватиме студентам від 293 до 565 доларів на місяць, тоді як проживання в орендованому житлі порівняно недешеве і коштуватиме від 1616 до 4849 доларів США. Проте студенти можуть знайти квартири за дешевшою ціною на околицях.

Якщо ви вирішили винаймати житло, у вас має бути мінімальний щомісячний бюджет у розмірі від 117 до 146 доларів на оплату комунальних послуг.

У Сінгапурі досить безпечно перебувати мандрівникам. Саме ця держава є найбезпечнішою для туристичних поїздок до Азії. Але навіть незважаючи на це, будьте обережні і не нехтуйте правилами поведінки у громадських місцях.

Статистика каже, що в середньому у Сінгапурі трапляється близько 500 злочинів на рік.

Тим, хто зацікавлений у подорожі або переїзді до Сінгапуру, також слід ознайомитися з культурними очікуваннями. Репутація міста щодо чистоти та порядку випливає із суворих очікувань щодо суспільної поведінки. Саме тому обов'язково ознайомтеся із цими правилами ще до рейсу до Сінгапуру.

  • Не намагайтеся давати чайові обслуговуючому персоналу Для відвідувачів, що належать до культури, де чайові офіціантам та іншим представникам культури гостинності очікуються, може здатися дивним дізнатися, що в Сінгапурі чайові не потрібні.
  • Не обговорюйте релігію та політику Щоб підтримувати мир і порядок з іншими людьми під час перебування в Сінгапурі, дотримуйтесь місцевих традицій і уникайте потенційно спірних тем про релігію та політику.
  • Не жуйте жуйку Продаж та імпорт жувальної гумки заборонені у Сінгапурі. Це означає, що відвідувачі не можуть навіть принести із собою жувальну гумку, коли вони входять до будівлі.
  • Не їжте і не пийте у громадському транспорті. Щоб громадський транспорт залишався чистим та гігієнічним для всіх, Сінгапур також запроваджує суворі правила поведінки під час їзди. Їжа та напої не допускаються на борт.

Сінгапур, який уже зарекомендував себе як регіональний інфраструктурний вузол, прагне взяти на себе провідну роль у сприянні сталому розвитку та фінансуванню на міжнародному рівні.

Сінгапурська система MRT (Mass Rapid Transit), ймовірно, є найшвидшим способом пересування містом. Більшість наших популярних пам'яток знаходяться всього за кілька хвилин ходьби від станції MRT, що робить поїзди чудовим способом пересування. Ви можете легко купити квиток і відправитися в рейс на інший кінець міста.

Автобусна система Сінгапуру має розгалужену мережу маршрутів, що охоплює більшість місць у Сінгапурі. Крім того, що це економічний спосіб пересування, це ще й один з наймальовничіших - ви зможете насолодитися комфортом з кондиціонером, милуючись пишною зеленню та гарною архітектурою нашого міста в саду. Ви можете сплатити за проїзд в автобусі за допомогою смарт-карти зі збереженою вартістю для дорослих (EZ-link / Nets FlashPay) або карти Singapore Tourist Pass (STP).

Сінгапурський аеропорт Чангі, відомий як аеропорт Чангі (IATA: SIN, ICAO: WSSS), обслуговує Сінгапур, будучи одним з найбільших авіаційних вузлів в Азії та одним із найбільш завантажених аеропортів у світі з більш ніж 100 авіакомпаніями у 400 містах. Тут щодня проходить понад 100 перельотів. Саме тому ви можете з легкістю купити авіаквиток на літак та відправитися в будь-яку точку світу без пересадок.

Масивні будівлі, швидкий розвиток та економічне зростання, яке процвітає так само, як і його зелень, галасливий мегаполіс Сінгапуру переповнений багатообіцяючими підприємствами, ринками та торгівлею. Але те, що справді процвітає у місті, знаходиться поза тим, що бачать очі. Культурна спадщина, що складається з китайців, малайців, індійців та представників різних інших національностей, - це те, що робить Сінгапур, Сінгапур - зборами різних культур, що співіснують в одному близькому за духом просторі.

Культурна спадщина є важливою частиною ідентичності сінгапурця. Це те, як людина висловлює свої думки, переконання та спосіб життя. Наприкінці Тімітхі церемоніальний священик разом із добровольцями здійснює прогулянку довжиною 2,5 милі (4 кілометри) від храму Шрі Маріамман до храму Шрі Шрініваса Перумал, а потім назад. Вони несуть священні предмети, такі як карагам, срібний посуд, наповнений водою, прикрашений листям і квітами манго - втілення богині Драупаді, героїні казок Махабхарати. Як тільки вони повертаються до храму Шрі Маріамман, починається процесія ходіння вогнем. Індуси ходять босоніж по дереву, що горить, щоб продемонструвати відданість Драупаді і молитися про полегшення страждань у їхньому житті.

Блиск, золоті піски та сади – у Сінгапурі є все. Відвідайте ці головні визначні пам'ятки і ви закохаєтеся у Сінгапур.

  • Національний зоопарк. Грань між зоопарком та ботанічним оазисом стирається в цьому захоплюючому духу проспекті просторих, натуралістичних вольєрів та інтерактивних атракціонів. Підберіться ближче до орангутангів, ухиляйтеся від малайзійських летких лисиць і навіть поспостерігайте за точною копією африканської села.
  • Сади біля затоки. Ботанічний сад Сінгапуру 21-го століття - це фантастична земля площею 101 га вартістю 1 мільярд сінгапурських доларів з біокуполами космічної ери, високотехнологічними супердеревами та химерними скульптурами. Квітковий купол відтворює сухий середземноморський клімат, характерний для всього світу, а Хмарний ліс - тропічний гірський пейзаж.
  • Національна галерея Сінгапуру. Історична сінгапурська ратуша і старі будівлі Верховного суду, з'єднані яскравим алюмінієвим і скляним навісом, тепер утворюють Національну галерею міста, що захоплює дух. Його колекція світового рівня мистецтва XIX століття та сучасного мистецтва Південно-Східної Азії розміщена у двох основних приміщеннях: Сінгапурській галереї DBS та галереї Південно-Східної Азії UOB. Перший дає всебічний огляд сінгапурського мистецтва з 19 століття донині, а другий фокусується на регіоні Південно-Східної Азії.
  • Південні хребти. Південні хребти, що складаються з низки парків і пагорбів, що з'єднують парк Кент-Рідж з горою Фабер і природним заповідником Лабрадор, змусять вас відправитися в похід джунглями, не залишаючи міста. Весь маршрут складає 10 км; найкраща ділянка - від парку Кент-Рідж до гори Фабер. Мало того, що це відносно легко, ця 4-кілометрова ділянка пропонує пішохідні доріжки з пологом лісу, високі горизонти та можливість перетнути вражаючі хвилі Хендерсона, хвилястий пішохідний міст, підвішений на висоті 36 метрів над землею.