Завантаження...

bus-2_s

Автобус Житомир - Миколаїв

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Житомир - Миколаїв

Миколаїв – обласний центр на півдні України, з 2022 року має почесне звання місто-герой. Звідси до Чорного моря всього 60 кілометрів. Щоправда, в Миколаєві є власні водні стихії. Ріка Інгул, яка прямо в місті впадає у величний Південний Буг, та є окрасою обласного центру і має важливе значення для рекреації регіону. Аби доїхати до Миколаєва з Житомира, треба подолати близько 600 км шляху і провести в салоні автобуса близько десяти годин. Як цікаво провести час й що можна відвідати?

Миколаївський драматичний театр знаходиться в самому центрі міста і часто запрошує містян на цікаві вистави та концерти. Неймовірна панорама відкривається на річку Інгул з Флотського бульвару, який знаходиться прямо за театром. Тут можна побачити всі символи Миколаєва як міста корабелів: гармати, якорі, пам’ятники відомим адміралам тощо. 

В 40-х роках минулого століття в місті було збудовано кілька цікавих будівель, зокрема костел Святого Йосипа та собор Ікони Божої Матері. Одним з найкращих в Україні є Миколаївський зоопарк. Тут, на величезній території проживають близько 460 видів тварин, половина з яких занесена до Червоної Книги. Цей зоопарк був відкритий ще в 1901 році й дивовижно те, що свого часу був одним з найкращих у Європі. Під час Другої Світової війни, в роки окупації, зоопарк продовжував радувати відвідувачів і дивом не зазнав значних руйнувань. Миколаїв – гарне місто, з особливою атмосферою. Тут теплий клімат та ідеальні умови для спокійного і тихого відпочинку.

Між Житомиром та Миколаєвом налагоджено автобусне сполучення. Автобусів на маршруті мало, тому, навіть за тиждень до запланованої поїздки вільних місць може вже не бути. Треба дуже поквапитися з придбанням квитка на автобус. Зробити це можна на нашому сайті або в офісі SkyBooking.

;

Купити квиток на автобус Житомир - Миколаїв

Щоб купити квиток на автобус, потрібно всього дві речі: смартфон і доступ до мережі Інтернет. Наша компанія є офіційним представником багатьох українських та відомих європейських перевізників. Дані про всі доступні автобусні рейси на нашому сайті завжди актуальні, адже завантажуються автоматично з офіційного сайту кожного перевізника. Купуючи квитки на автобус онлайн, ви зберігаєте власний час для корисних та приємних справ. 

Скільки коштує квиток на автобус Житомир - Миколаїв

За маршрутом Житомир - Миколаїв вартість квитка можна перевірити на сайті. Ціна поїздки залежить від тривалості, рівня комфортабельності, наявності додаткових послуг для пасажирів автобуса. В результаті пошуку автобусів зазначена вартість поїздки. Якщо відсортувати знайдені рейси за ціною, то вгорі списку розмістяться дешеві квитки на автобус. Купуючи проїзні документи на нашому сайті, ви маєте можливість скористатися функцією відстроченого платежу. 

Як купити квиток на автобус Житомир - Миколаїв

Спеціалісти сервісу SkyBooking розробили зручний і зрозумілий механізм пошуку та придбання квитків на автобус онлайн. Платіжні системи України працюють цілодобово, оформити квитки можна в будь-який час і, перебуваючи в будь-якому місті світу. Пропонуємо ознайомитися з процесом купівлі квитків, який складається всього з п'яти простих кроків:

  1. В меню “Автобуси” слід зазначити пункт відправлення та прибуття, вибрати дату в календарі та натиснути на кнопку “Пошук”. 
  2. Наступний крок – вибір потрібного автобусного рейсу. Зверніть увагу на можливість відсортувати результати пошуку за вартістю квитка, часом відправлення або тривалістю поїздки.Ознайомтеся з розкладом автобусів та маршруток Житомир - Миколаїв.
  3. Далі потрібно оформити замовлення. Заповніть контактні дані пасажира, оберіть форму оплати, за необхідності скористайтеся розстрочкою.
  4. Оплатіть замовлення.
  5. Після отримання електронного квитка перевірте вказані дані. За потреби – надрукуйте квиток. 

На автобусні рейси з Житомира до Миколаєва перевізники пропонують вільну посадку, тому, щоб зайняти зручне місце, прийдіть за 20 хвилин до відправлення. Вам потрібно показати водієві електронний квиток на смартфоні або в паперовому вигляді, а також документ, який засвідчує особу пасажира. Про необхідність друку квитка, ми зазначаємо в описі рейса.

Де купити квиток на автобус

Купити квиток на автобус або маршрутку Житомир - Миколаїв без зайвої витрати часу за допомогою сервісу SkyBooking можна на сайті чи в офісі, де ви отримаєте вичерпну консультацію, а за потреби й допомогу, і гарантовано підберете кращий варіант поїздки. Традиційно, можна звернутися і до каси автовокзалу “Центральний” у Житомирі. Проте, касир не продасть вам квиток на автобус, який відправляється з іншої локації. На сайті зазначені усі доступні рейси, незалежно від місця відправлення.

Купити квиток на автобус онлайн

Купувати квитки на автобус онлайн – це не тільки зручно, а ще й вигідно. По-перше, діє можливість перевести оплату у розстрочку. По-друге, на сайті можна підібрати маршрути з пересадкою та без, розібратися з цінами у різних перевізників та знайти дешеві квитки на автобус. По-третє, платіжні системи працюють цілодобово, тому не потрібно підлаштовуватися під графік роботи автобусних кас.

Купити квиток на автобус в офісі

Ми співпрацюємо з багатьма великими європейськими перевізниками і допомагаємо пасажирам спланувати поїздку за кордон, підібрати страхування та сформувати складні маршрути. Цю та іншу допомогу ми надаємо клієнтам у нашому офісі. Крім того, ви можете купити тут квитки або повернути їх та отримати витрачені кошти. 

Розклад автобусів Житомир - Миколаїв

Розклад автобусів формується таким чином, що інформація з офіційного сайту перевізника відображається автоматично на нашому ресурсі. Результат пошуку автобусних рейсів охоплює повну детальну інформацію про майбутню поїздку: час та адресу відправлення, наявність вільних місць, марку автобуса, назву перевізника, наявність додаткових послуг Wi-Fi та інше.

Електронний квиток на автобус

Файл квитка надходить на електронну пошту, яку ви вказали під час оформлення замовлення. Іноді його потрібно надрукувати, ми про це інформуємо в описі автобусного рейсу. Електронний квиток за юридичною силою ніяк не відрізняється від паперового. Під час посадки в автобус покажіть водієві чи контролеру файл електронного квитка на екрані смартфона разом з документами, які підтверджують особу. 

Повернути квиток на автобус

Коли настає потреба повернути кошти за квиток через скасування поїздки, не турбуйтеся, на сайті ви можете це зробити. Ми гарантуємо права споживачів і проводимо повернення коштів. Для цього потрібно оформити скасування замовлення на сайті (перейти за посиланням у листі)  або звернутися до офісу, де анулювання проведуть наші спеціалісти.