Завантаження...

bus-2_s

Автобус Запоріжжя - Львів

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Запоріжжя - Львів

Мандрівникам, які вирішили вирушити із Запоріжжя до Львова, доведеться пройти далекий шлях практично через усю територію України. Автомобільними магістралями відстань між населеними пунктами - понад 1000 км. Залежно від кількості та тривалості зупинок у дорозі, час у дорозі становить від 17 до 23 годин. На skybooking.ua можна обрати зручний рейс і одразу придбати на нього квитки.

Львів - українське місто, популярне серед туристів, а також обласний центр. Перша згадка в історичних джерелах про цей населений пункт датується 1256 роком.

За роки свого існування Львів встиг побувати у складі різних держав: Галицько-Волинського князівства, Речі Посполитої, Австрії, Польщі, СРСР. Кожен період історії відбився на його архітектурі. Сьогодні місто наповнене історичними та культурними пам'ятками, які варто відвідати кожному туристу. Серед них:

  • Високий Замок
  • Личаківський цвинтар
  • Львівська Майстерня шоколаду
  • Аптека-музей
  • Копальня кави

Це лише малий список цікавих місць. Насправді можна просто вийти і гуляти затишними вуличками, викладеними бруківкою. 

Маршрутка Запоріжжя - Львів проходить через кілька обласних центрів. З вікна пасажир зможе насолодитися природою різних регіонів країни: від степових рівнин східної частини до гір і лісів західної.

;

Купити квиток на автобус Запоріжжя - Львів

Пам'ятайте, що це популярний маршрут, особливо в літній і зимовий час. Рейсів за цим напрямком досить багато, але квитки на автобус розкуповують швидко. Тому не варто відкладати придбання проїзних документів. На skybooking.ua ви знайдете дешеві квитки на автобус не тільки всередині країни, а й за її межі - до Європи. 

Скільки коштує квиток на автобус Запоріжжя - Львів

Проїзд в автобусах різних перевізників відрізняється за вартістю. Перевіряйте інформацію про рейси на нашому сайті. Усі дані регулярно оновлюються з офіційних сайтів наших партнерів, тому завжди актуальні. На вартість квитка впливає тип автобуса (рівень комфорту і пасажиромісткість), час у дорозі та власні ціни компанії. Для тих, хто вирішив оформити квиток на автобус онлайн, доступна розстрочка, що дає змогу розділити вартість на кілька платежів.

Як купити квиток на автобус Запоріжжя - Львів

Для купівлі квитка на автобус за допомогою нашого сервісу ви витратите мінімум часу. Для цього необхідно виконати наступне:

  1. Клікнути на вкладку "Автобуси".
  2. У рядок пошуку вписати пункт відправлення (Запоріжжя) і прибуття (Львів). Відзначити на календарі бажану дату і вказати число туристів. 
  3. Протягом кількох секунд система видасть список відповідних рейсів. Ознайомтеся з пропозиціями та виберіть ту, яка вам більше підходить.
  4. Заповніть усі реєстраційні форми на сторінці, що відкрилася.
  5. Виберіть спосіб оплати і натисніть "Оплатити".

Далі клієнту надійдуть інструкції для внесення коштів і підтвердження операції. На оплату відведено близько 15 хвилин (таймер відображено в правому куті екрана). 

Де купити квиток на автобус

Сервіс SkyBooking піклується про комфорт клієнтів і пропонує два способи, щоб купити квиток на автобус. Перший - на сайті самому, другий - в офісі за допомогою менеджерів.

Купити квиток на автобус онлайн

Основна перевага цього методу - здійснити покупку можна з будь-якої точки світу. Усе, що потрібно: банківська карта і трохи вашого часу. Інтерфейс нашого сайту простий та інтуїтивно зрозумілий. Однак, якщо питання все ж виникнуть, служба підтримки завжди допоможе розібратися в ситуації.

Купити квиток на автобус в офісі

За проїзними документами для подорожі за кордон краще звернутися в наш офіс. SkyBooking - партнер багатьох європейських перевізників, тому ми можемо запропонувати велику кількість маршрутів. В офісі менеджери зможуть детально і наочно розповісти про кожну пропозицію. Квитки по Україні також можна придбати офлайн

Забронювати квиток на автобус Запоріжжя - Львів

Не впевнені у своїх планах на 100%? Переживаєте, що поїздка не вдасться? Це не привід відкладати придбання проїзних документів. На нашому сайті можна не тільки купити, а й забронювати квиток на автобус. 

Різниця в тому, що клієнт не вносить одразу гроші, а відкладає свій документ на певний час. Протягом цього періоду його не зможуть викупити інші охочі. Тимчасові рамки встановлює транспортна компанія.

Внесіть оплату протягом встановленого часу і квиток ваш. Плани змінилися? Просто залиште все як є. По закінченню встановленого терміну бронь буде анульована.

Розклад автобусів Запоріжжя - Львів

Між цими містами ходять і денні, і нічні рейси. Детальну інформацію про розклад автобусів можна отримати на skybooking.ua. Усі зміни відображаються оперативно.

Електронний квиток на автобус

Паперові проїзні документи поступово застарівають. Звісно, їх усе ще можна купити на автостанції, але більшість туристів давно перейшли на електронні квитки. 

Головна їхня перевага - не потрібно ні роздруковувати, ні обмінювати в касі автовокзалу. Замовляєте квиток на сайті й отримуєте його в цифровому вигляді собі на email. Для посадки просто покажіть його з екрана мобільного пристрою. Якщо в умовах перевізника значиться наявність друкованого квитка, ми вказуємо це в описі маршруту.

Здати квиток на автобус

Якщо плани змінилися, а квиток уже оплачено, ви можете повернути його або обміняти на іншу дату поїздки. Для цього скористайтеся опцією на сайті або зайдіть у наш офіс. Проблему буде вирішено за кілька хвилин без зусиль з вашого боку.

Приємної подорожі

Комфортна та вигідна купівля проїзних документів - це половина вдалої подорожі.