Завантаження...

bus-2_s

Автобус Ужгород - Київ

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Ужгород - Київ

Київ - столиця України та одне з найбільших міст, розташованих на берегах річки Дніпро. Його заснування датується V століттям. Названо місто на честь одного із засновників - Кия. Спочатку це було невелике укріплене поселення, яке розширилося до князівства. Зараз же Київ входить до списку десяти найбільш населених міст Європи.

Київ приваблює туристів не тільки своїми масштабами, а й культурною спадщиною. Серед пам'яток архітектури варто виділити Києво-Печерську лавру. Це один із перших монастирів на території Київської Русі. Дзвіницю, храми та печери вдалося зберегти до наших днів. Зараз комплекс вважається всесвітнім надбанням. У місті працює близько 25 театрів. Серед них є представники сучасного мистецтва, дитячі театри та сцени з класичними постановками. Крім цього, у столиці розташований найбільший планетарій у Східній Європі, де проводять регулярні вистави, на які прагнуть потрапити навіть іноземні туристи.

Дорога з Ужгорода до Києва триває від 13 до 19 годин. Оскільки вам потрібно перетнути Карпати, то для подорожі краще обирати комфортабельний і маневрений вид транспорту, наприклад, автобус. Вони чудово підходять для таких далеких переїздів і обладнані всім необхідним. Подивитися розклад і купити квиток на автобус Ужгород - Київ можна на сайті skybooking.ua.

;

Купити квиток на автобус Ужгород - Київ

Квиток на автобус Ужгород - Київ рекомендуємо купувати завчасно. Це дозволить вам заощадити, адже ціна проїзду підвищується в міру заповнення салону пасажирами. Сервіс SkyBooking співпрацює з багатьма міжнародними компаніями-перевізниками і бере дані з їхніх офіційних сайтів. Тому в нас великий вибір рейсів. Ми пропонуємо дешеві квитки як на маршрутку Ужгород - Київ, так і на більш комфортні автобуси. За необхідності ви можете скласти маршрут із пересадками. Крім того, ви отримаєте повну інформацію про маршрут. Важливо враховувати всі деталі, щоб знайти оптимальний варіант поїздки.

Скільки коштує квиток на автобус Ужгород - Київ

В описі кожного рейсу вказується вартість квитка. Вона залежить від кількох чинників. Насамперед потрібно звертати увагу на тривалість маршруту. Чим більше кілометрів вам доведеться проїхати, тим дорожче обійдеться проїзд. Також на ціну квитка впливає тип транспорту. Місце в маршрутці Ужгород - Київ коштуватиме менше, ніж у великому автобусі. На нашому сайті ви знайдете всю інформацію про маршрут, який вас цікавить. При оформленні проїзного документа, можна купити квиток на автобус у розстрочку. Для цього серед доступних способів оплати вам потрібно вибрати оплату банківською картою і поставити позначку у відповідному полі.

Як купити квиток на автобус Ужгород - Київ

Найпопулярніший спосіб оформлення проїзних документів - це купити квитки на автобус онлайн. Це можна зробити на нашому сайті. Щоб знайти відповідний рейс, достатньо витратити всього кілька хвилин. Для цього достатньо мати смартфон, Інтернет і слідувати простому алгоритму дій:

  1. Внесіть дані в усі поля на цій сторінці. Насамперед потрібно ввести місто відправлення (Ужгород) і прибуття (Київ). Потім вкажіть дату і кількість пасажирів.
  2. Серед рейсів, що з'явилися, виберіть найбільш підходящий. Якщо з якихось причин сервер не знайшов жодного результату, що відповідає вашому запиту, то на екрані автоматично з'являться альтернативні варіанти. Це може бути маршрут із пересадками або інша дата поїздки.
  3. Наступним етапом стане заповнення анкети. Потрібно ввести ім'я та прізвище пасажира. Після цього можна переходити до оплати.

Є кілька способів переказу грошових коштів онлайн. Обирайте той, яким вам зручніше користуватися. Після успішної транзакції квиток з'явиться на вашій електронній пошті.

Де купити квиток на автобус

Є два способи купівлі проїзного документа за допомогою сервісу SkyBooking. Перший - придбати квиток на автобус онлайн. Його обирають багато туристів, оскільки він найшвидший і найпростіший. Другий - звернутися в наш офіс, де ви отримаєте консультацію менеджера. Обидва варіанти дадуть вам змогу отримати інформацію для купівлі. Під час вибору керуйтеся тільки своїми уподобаннями і пріоритетами.

Купити квиток на автобус онлайн

На нашому сайті можна швидко оформити квиток у будь-який час доби. Для цього достатньо створити пошуковий запит на цій сторінці. Уся інформація, включно з розкладом автобусів і вартістю квитків за кілька секунд відобразиться на вашому екрані. Ви без проблем можете її вивчати та порівнювати, адже обмеження за часом немає.

Купити квиток на автобус в офісі

В офісі вам з оформленням документів допоможуть наші менеджери. Вони проведуть консультацію, знайдуть дешеві квитки та ознайомлять із розкладом автобусів. За необхідності, підберуть пересадки і зворотний рейс. Оскільки ми співпрацюємо з міжнародними компаніями, то всі послуги поширюються і на поїздки за кордон.

Розклад автобусів Ужгород - Київ

Графік відправлення автобусів з'явиться на цій сторінці після того, як ви заповните всі поля. Усі дані взяті з офіційних сайтів транспортних компаній і регулярно перевіряються. Якщо перевізник вносить зміни в розклад автобусів, це відображається в розкладі автобусів. Перед поїздкою обов'язково перевіряйте розклад.

Електронний квиток на автобус

Оформлюючи проїзні документи онлайн, ви отримуєте електронний квиток на автобус. Щоб зайняти своє місце в салоні, вам потрібно показати його водієві або стюарду. Електронний квиток досить зберегти на будь-який гаджет. Якщо компанія приймає тільки паперові квитки, це вказується в описі рейсу і в самому проїзному документі.

Повернути квиток на автобус

Ви можете повернути квиток, придбаний за допомогою нашого сервісу онлайн або в офісі SkyBooking. Щоб повернути електронний квиток, перейдіть за посиланням, прикріпленим у листі з проїзним документом під час купівлі. В офісі наші фахівці самостійно проведуть анулювання квитка.