Завантаження...

bus-2_s

Автобус Ужгород - Кошице

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Ужгород - Кошиці

Від Ужгорода до Кошиць трохи менше ніж 100 км. Автобусом цей шлях можна подолати за 2-3 години. Це зовсім короткий маршрут, тож ви навіть не помітите, як дістанетесь місця призначення. Автобуси Ужгород - Кошице устатковані за новими стандартами пасажирських перевезень. Тут є все необхідне для комфортного перебування — кондиціонери, розетки, Wi-Fi тощо. 

Кошице — це місто в Словаччині, розташоване на сході країни, недалеко від кордону з Угорщиною. Воно посідає третє місце за розмірами в країні. Місто має багатий історичний спадок і численні туристичні атракції, які приваблюють відвідувачів. Особливої уваги заслуговує старе місто, яке є історичним центром, де можна насолодитися середньовічною архітектурою, вуличними кав’ярнями та ресторанами. Для любителів прогулянок на свіжому повітрі є численні парки та сквери, де варто прогулятися та відпочити від галасливого міста. 

Сьогодні можна спланувати подорож до будь-якого куточка країни, навіть не виходячи з дому. Це стало можливим завдяки онлайн-сервісам, які займаються продажем та пошуком квитків, користуючись офіційними сайтами перевізників. Ми пропонуємо скористатися сервісом SkyBooking, який пропонує квитки на автобус та на інші види транспорту, як на рейси в межах України, так і Європи. 

;

Купити квиток на автобус Ужгород - Кошице

Користуватися сервісом SkyBooking дуже зручно. Потрапивши на головну сторінку сайту, ви можете вибрати бажаний вид транспорту та після цього дізнатися всю інформацію щодо доступних рейсів на потрібну дату, а саме розклад автобусів, ціни на квитки, наявність вільних місць, вид маршруту, його тривалість, адреси відправлення та прибуття тощо. Зручно, що все необхідне вже зібрано в одному місці, тож вам не потрібно відшукувати необхідну інформацію на офіційних сайтах перевізників. Це дозволяє значно заощадити час та зусилля.

Скільки коштує квиток на автобус Ужгород - Кошице

Переглядаючи численні пропозиції від перевізників, ви можете помітити, що їх тарифи відрізняються, хоча напрямок та дата є однаковими. На політику ціноутворення впливають різні фактори, а регулюванням цін займаються безпосередньо перевізники. Сайти-агрегатори своєю чергою лише поширюють інформацію щодо вартості квитків. Вона залежить від:

  • популярності маршруту;
  • залишку вільних місць в салоні автобуса;
  • сезону;
  • тривалості маршруту тощо. 

Отже, вартість квитків на автобус є комплексним питанням, яке враховує багато факторів. Перед купівлею квитків рекомендується порівнювати ціни різних компаній та купувати їх заздалегідь. Тільки так можна обрати дешеві квитки на автобус. Як приємний бонус сервіс надає всім охочим послуги з розстрочки. Це означає, що загальну суму можна розділити на кілька платежів. 

Як купити квиток на автобус Ужгород - Кошице

Якщо ви вперше вирішили купити квитки на автобус онлайн, то вірогідно матимете певні сумніви. Щоб ви не хвилювалися та почували себе впевнено, ми радимо скористатися нижченаведеною інструкцією. Якщо ви уважно виконаєте всі вказівки, то зможете успішно завершити процедуру, отримавши свої квитки. Зробіть наступне:

  1. Виконайте пошук, вказавши місто відправлення та прибуття, а також дату та кількість пасажирів. 
  2. Серед запропонованого переліку рейсів оберіть той, що більше вам подобається.
  3. Заповніть анкету, де зазначте свої персональні дані. Перевірте їх, перш ніж перейти до наступного кроку. 
  4. Оберіть спосіб оплати та здійсніть транзакцію. Якщо бажаєте скористатися послугою розстрочки, залиште помітку у відповідному полі та внесіть перший платіж. 
  5. Перевірте надходження електронних квитків на email.

Ви можете переглядати інформацію про рейси необмежену кількість часу. Ми розуміємо, що іноді це непростий вибір, тож в жодному разі не слід поспішати. Для заповнення анкети та здійснення оплати відведено 25 хвилин. Цього достатньо, щоб не поспішати. 

Де купити квиток на автобус 

Ми розуміємо, як важливо мати право вибору, тож пропонуємо своїм клієнтам декілька форматів, як саме вони можуть купити квитки на автобус — онлайн та офлайн. Пропонуючи онлайн-формат, ми маємо на увазі придбання квитків на автобус в Інтернеті, а офлайн — в офісі. Розглянувши їх більш детально, ви зможете визначитись, який для вас є оптимальним. 

Купити квиток на автобус онлайн

За опитуваннями, більшість людей, які обирають купувати квитки на автобус онлайн, віддають перевагу саме такому способу через можливість заощадити час. Нерідко графік роботи кас на автовокзалі не збігається з графіком роботи людей, тож їм складно знайти вільний час, щоб вчасно приїхати. Сервіси з пошуку та продажу квитків працюють цілодобово. 

Купити квиток на автобус в офісі

Ми є офіційними представниками перевізників в України та Європі. Ви можете завітати до нашого офісу, якщо потребуєте допомоги або ж просто прагнете особистого спілкування, бо вам важко самостійно впоратися з купівлею онлайн. Ми завжди готові вас вислухати та приділити достатньо уваги.

Розклад автобусів Ужгород - Кошице

За маршрутом Ужгород - Кошице майже щодня курсує понад 10 рейсів. Автобуси вирушають вранці, вдень, ввечері та навіть вночі. Детальніше подивитися розклад автобусів можна на сайті. Завдяки великій кількості рейсів можна підібрати оптимальне рішення для себе.

Електронний квиток на автобус 

Якщо ви купили квиток на автобус за допомогою сервісу SkyBooking, то отримаєте свої квитки в цифровому форматі. Це означає, що вони будуть зберігатися на вашій електронній пошті. Їх не потрібно роздруковувати, щоб показати при посадці. Це можна зробити прямо зі свого смартфона. В такому вигляді їх складно загубити чи підробити, тож такий формат вважається більш надійним. 

Повернути квиток на автобус 

Навіть якщо ви купили дешеві квитки на автобус, не хочеться втрачати кошти, якщо поїздку було скасовано. Ми передбачили це, тому надаємо можливість повернення квитків. При отриманні квитків ви одразу матимете посилання для їх повернення. До того ж можна прийти до офісу, де вам допоможуть з цією процедурою. Відшкодування коштів можливе лише в певному відсотковому співвідношенні.