Завантаження...

bus-2_s

Автобус Тернопіль - Луцьк

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Тернопіль - Луцьк

Через Луцьк проходить багато торгових шляхів до Європи. Роль транзитного міста у Луцька була з часів існування князівств. Архітектура міста багата розмаїттям стилів будівель, особливо, серед церков і соборів. Привертають увагу Лютеранська кірха, Костел Св. Хреста бернардинів, синагога, Вірменська церква. 

Щороку городяни влаштовують фестивалі, на які з'їжджаються туристи. Велику увагу привертає міжнародний фестиваль "Польське літо з фольклором". У ньому беруть участь колективи з 38 країн світу.  Це чудова нагода познайомитися з культурою та менталітетом інших народів, почерпнути для себе щось нове. Також проводиться історичний фестиваль "Ніч у Луцькому замку". Організатори намагаються дотримуватися стилістики тих часів. Звучить середньовічна музика, відбуваються лицарські бої. Усі дії відбуваються на території замку Любарта. 

Маршрут Тернопіль - Луцьк займає від трьох до чотирьох годин. Це коротка поїздка, тому пасажири легко її переносять. Найкраще гірською місцевістю подорожувати автобусом. Він досить маневрений для того, щоб справлятися з крутими поворотами. І, водночас, вельми просторий, щоб ваша поїздка була комфортною. 

Купити квиток на автобус Тернопіль - Луцьк ви можете на нашому сайті, де зібрані всі пропозиції від компаній-перевізників за заданим вами напрямком. Рейси відправляються щодня. Перед покупкою ви можете ознайомитися з усією інформацією щодо поїздки і підібрати найоптимальніший варіант.

;

Купити квиток на автобус Тернопіль - Луцьк

Мандрівники планують поїздку з купівлі квитка. Зробити це можна за допомогою сервісу SkyBooking. Ми співпрацюємо з перевіреними транспортними компаніями, які добре зарекомендували себе на ринку пасажирських перевезень і гарантують вам комфортну поїздку. Щодня вирушає відразу кілька рейсів у будь-якому напрямку, в різний час. Так, ви зможете підібрати відповідний варіант для подорожі.

Скільки коштує квиток на автобус Тернопіль - Луцьк

Вартість квитка на автобус часто змінюється відповідно до актуальності тих чи інших маршрутів, або із загальною зміною цін на ринку пасажирських перевезень. Тому, плануючи поїздку, важливо стежити за цими тенденціями. Ціна квитка на автобус залежить від кількох чинників:

  1. Тривалість поїздки. Ознайомтеся з маршрутом і кількістю зупинок.
  2. Комфортабельність автобуса. Місце в невеликій маршрутці обійдеться дешевше, ніж в автобусі, де набагато більше місця.
  3. Тариф компанії-перевізника. Кожен перевізник має внутрішню цінову політику. Тому навіть за однакових умов поїздки ціна може відрізнятися.

Ввівши пошуковий запит на сайті skybooking.ua, ви побачите всі актуальні пропозиції, їхню вартість та інформацію про кожен із рейсів. Врахуйте, що при онлайн оплаті банківською картою, ви можете оформити розстрочку.

Як купити квиток на автобус Тернопіль - Луцьк

На купівлю квитка більше не потрібно витрачати багато сил і часу. За допомогою сервісу SkyBooking ви можете зробити це за кілька хвилин, виконавши прості дії:

  1. Перейдіть у розділ "Автобуси".
  2. Заповніть поля в пошуковику. Вкажіть пункти виїзду та прибуття, а також дату відправлення.
  3. Ознайомтеся з усіма запропонованими варіантами. Уважно прочитайте інформацію про кожен із них, щоб вибрати той, що відповідає всім вашим критеріям.
  4. Після підтвердження вибору, внесіть дані про пасажира. Достатньо ввести ім'я та прізвище, дату народження. Тому ви можете купити квиток на автобус не тільки собі, а ще й друзям або родичам, з якими збираєтеся в поїздку.

Потім переходьте до оплати. Для цього уважно дотримуйтесь усіх інструкцій на екрані. Після успішної оплати, електронний квиток буде відправлено на email.

Де купити квиток на автобус 

Сервіс SkyBooking пропонує вам два варіанти купівлі квитків: в офісі та на сайті skybooking.ua. Обирайте більш зручний для вас варіант. У будь-якому разі, ви отримаєте повну інформацію про поїздку. 

Купити квиток на автобус онлайн

Купити квиток на автобус онлайн ви можете на сайті. Для цього достатньо перейти у відповідний розділ і задати параметри пошуку рейсу. При цьому, ви отримаєте такі переваги:

  1. Економія часу. Щоб купити квиток на сайті знадобитися всього кілька хвилин, підключення до Інтернету і смартфон.
  2. Цілодобовий доступ до інформації. Ви в будь-який час можете зайти на сайт і перечитати всі моменти, що вас цікавлять.

До того ж, вибираючи рейс онлайн, ви самі бачите всі доступні варіанти. Можете їх порівняти і вибрати найбільш підходящий.

Купити квиток на автобус в офісі

Якщо ви хочете отримати консультацію у нашого менеджера, то чекаємо на вас у нашому офісі, який розташований у Києві. Купівля в офісі буде актуальна, якщо ви плануєте поїздку за кордон. Ми допоможемо вам підібрати рейс для міжнародних поїздок.  

Розклад автобусів Тернопіль - Луцьк

На сайті skybooking.ua представлено актуальний розклад автобусів. Ми офіційний представник транспортних компаній, тому регулярно оновлюємо всю інформацію. Під час планування подорожей завжди перевіряйте графік відправлення та прибуття, це допоможе точніше розподілити свій час. 

Електронний квиток на автобус 

Електронний квиток є повним аналогом паперової версії. Він дає вам такі самі права на посадку і не має обмежень. Його головна перевага полягає в тому, що ви можете зберегти його на свій смартфон. Це зручно під час посадки. Якщо з якихось причин, компанія перевізник не приймає електронні квитки, це вказується у відомостях про рейс. Звертайте на це увагу під час купівлі.

Повернути квиток на автобус

Якщо поїздка більше не входить у ваші плани, то ви можете повернути куплений квиток. Зробити це можна в офісі або на сайті. Якщо ж потрібно змінити дату подорожі, ви можете просто обміняти проїзний документ на інший день.